Registrants For
SAISA South Points Regatta Series- SP7
US Sailing Center Martin County

February 27-28, 2016
34 people have registered for this event

High School
    Team Members Fleet School Team Name Hometown
1. Martin County High School Varsity
High School Martin County High School
Varsity Stuart, FL
2. Jensen Beach High School Varsity
High School Jensen Beach High School
Varsity Jensen Beach, FL
3. MOA/Westwood High School Varsity
High School MOA/Westwood High School
Varsity Fort Pierce, FL
4. South Fork High School Varsity
High School South Fork High School
Varsity Stuart, FL
5. The Pine School Varsity
High School The Pine School
Varsity Hobe Sound, FL
6. Jensen Beach High School JV
High School Jensen Beach High School
JV1 Jensen Beach, FL
7. South Fork High School JV
High School South Fork High School
JV1 Stuart, FL
8. Coral Shores High School
Sam Baker
Sam Baker
High School Coral Shores High School
Varsity Tavernier, FL
9. Shawn Harvey
Adrianne Han
Delilah Lubarsky
High School Ransom Everglades School
Varsity Coconut Grove, Florida
10. Westminster Christian School Varsity
High School Westminster Christian School
Varsity Palmetto Bay, Florida
11. Wando High School Varsity
Wando High Varsity
Wando Varsity
High School Wando High School
Varsity Mount Pleasant, SC
12. Plant Varsity
High School Plant High School
Varsity Tampa, FL
13. Plant JV
High School Plant High School
Varsity Tampa, FL
14. Gulliver Prep
High School Gulliver Prep
Varsity Miami, FL
15. Pine View Varsity
Zack Jordan
Louisa Nordstrom
Hallie Schiffman
Garrett Lawlor
High School Pine View
Varsity Osprey, FL
16. Sarasota Military Academy Varsity
Samantha Ulrich
Molly Cantolino
Nate Hagan
Matthew Pelisek
High School Sarasota military academy
Varsity Nokomis, Florida
17. Caroline Shrock
Caroline Shrock
High School Pine Crest
Varsity Plantation, Florida
18. Community School of Naples Varsity
Kristina Puzak
Harrison Rogers
Matthew Magardino
Johnny Magardino
justin Marciano
High School CSN
Varsity Naples, fl
19. Dunedin Varsity
High School Dunedin High School
Varsity Dunedin, Florida
20. Jocelyn Lyon
Madelyn Lyon
Jakob German
High School Seacrest Country Day
Varsity Naples, FL
21. Noah Fischer
High School Pine Crest
JV1 Golden Beach, Florida
22. Oxbridge Junior Varsity
High School Oxbridge Academy
JV1 West Palm Beach, Florida
23. Oxbridge Varsity
High School Oxbridge Academy
Varsity West Palm Beach, Florida
24. Shorecrest Preparatory Varsity
Hannah Steadman
Josh Dochoda
High School Shorecrest Preparatory
Varsity St. Petersburg, FL
25. Shorecrest Preparatory JV
Elizabeth Shanahan
Sage Farley
High School Shorecrest Preparatory
JV1 St. Petersburg, FL
26. St. Petersburg High School Varsity
Philip Peterson
Blaire McCarthy
Victoria Lezcano
Jake Lyle
High School St. Petersburg High School
Varsity St. Petersburg, FL
27. Nevin Avila
Michael Malkewicz
High School Lakewood High School
Varsity Saint Petersburg, Florida
28. Saint Thomas Aquinas Varsity
Mack Fox
Max Gillette
High School Saint Thomas Aquinas High School
Varsity Fort Lauderdale, Florida
29. Saint Thomas Aquinas JV
Liza Toppa
Ali Toppa
High School Saint Thomas Aquinas High School
Varsity Fort Lauderdale, Florida
30. Ransom Everglades JV
High School Ransom Everglades School
JV1 Coconut Grove, Florida
31. Denver Rozzo
Connor Murphy
High School William T. Dwyer
JV1 Palm Beach Gardens, FL
32. Orangewood JV
Leah Harper
Chris Nagy
High School Orangewood
JV1 Oviedo, FL
33. Fort Myers High School Varsity
Sarah Brown
Reed Gilmore
Hailey See
Taylor Kent
Alexandra Music
High School Fort Myers High School
Varsity Ft Myers Beach, FL
34. Dunedin High School JV
High School Dunedin High School
JV1 Dunedin, Florida
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by US SAILING Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2016 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta Network