Registrants For
Digicel Dinghy Regatta 2016
Royal Bermuda Yacht Club

March 31-02, 2016
49 people have registered for this event

Comet
    Skipper Boat Name Bow#/Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Rockal Evans
*

4125 Comet
*, * WESBC
2. Talbott Ingram
*

4099 Comet
*, * Shrewsbury Sailing & Yacht Club
3. Art Silcox
*

4069 Comet
*, * Severn Sailing Assn
4. Joe Lauver
*

4137 Comet
*, * Susquehanna Yacht Club
5. Dale Brangman
*

11 Comet
*, * EEMYC
6. Quinton Simons
*

4118 Comet
*, * West End Sailboat Club
7. Stevie Dickinson
*

4109 Comet
*, * East End Mini Y/C
8. Gladwin Lambert
*

4126 Comet
*, * West End Sailboat Club
9. Antonie Wingood
*

4119 Comet
*, * West End Sailboat Club
 


Laser Radial
    Skipper Boat Name Bow#/Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Brett Wright
*

197050 Laser Radial
*, * SPBC / RBYC
2. John Beare
*

196029 Laser Radial
*, * Kettles Sailing Club
3. JIM DINGLE
*

160438 Laser Radial
*, * Nepean Sailing Club, in Ottawa
4. Benn Smith
*

204789 Laser Radial
*, * Spbc
5. Thomas Penruddocke
*

204785 Laser Radial
*, * RBYC
6. Tobin Young
*

204788‏ Laser Radial
*, * Water Rat Sailing Club
7. Pamela Shinkoda
*

98256 Laser Radial
*, * Water Rat Sailing Club
8. Aaron Kuhn
*

7 Laser Radial
*, * RHADC/SPBC
9. Cambo Patton
*

184646 Laser Radial
*, * RBYC
10. Peter Dill
*

204792 Laser Radial
*, * spbc
11. Ceci Wollmann
*

FLAG Laser Radial
*, * RHADC
12. Mikey Wollmann
*

204787 Laser Radial
*, * RHADC
13. George Pickering
*

SHE 14 Laser Radial
*, * SPBC
 


Optimist
    Skipper Boat Name Bow#/Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Nathan Leite
*

0000 Optimist
*, * RBYC Member
2. Magnus Ringsted
*

1205 Optimist
*, * RBYC
3. Christin Ebbin
*

1224 Optimist
*, * RBYC
4. Laura Hupman
*

1129 Optimist
*, * RBYC
5. Sebastian Kempe
*

BER1010 Optimist
*, * RBYC
6. Rachael Betschart
*

BER1127 Optimist
*, * RBYC
7. Olivia Buchanan
*

BER 1084 Optimist
*, * RBYC
8. Nicole Stovell
*

1226 Optimist
*, * RBYC
9. Cole Summers
*

BER115 Optimist
*, * RBYC
10. Lucas Summers
*

GBR 5570 Optimist
*, * Parkstone Yacht Club
11. Thomas Evans
*

1008 Optimist
*, * RBYC
12. Skye Oliveira
*

BER1027 Optimist
*, * RBYC
13. Tommy Barnard
*

1000 Optimist
*, * RBYC
14. Christopher Adderley
*

SWE 4637 Optimist
*, * RBYC
15. Isaac Wickramage
*

1009 Optimist
*, * RBYC
16. E Frith
*

029 Optimist
*, * RHADC
17. H Frith
*

127 Optimist
*, * RHADC
18. Cameron Lucas
*

1028 Optimist
*, * RHADC
19. Jack Hildebrand
*

AUS1608 Optimist
*, * RBYC
20. Rian Geraghty McDonnell
*

BER 2001 Optimist
*, * RBYC
21. Fiachra McDonnell
*

BER 1117 Optimist
*, * RBYC
22. Jack Roberts
*

BER1600 Optimist
*, * RHADC
23. Nicholas Bridges
*

1099 Optimist
*, * RHADC
24. Millie Lewis
*

1006 Optimist
*, * RBYC
25. Tayte Stefaniuk
*

BER1121 Optimist
*, * RHADC
26. Jordan Etemadi
*

1939 Optimist
*, * Rbyc
27. Micah Thomas Raynor
*

Ber 1001 Optimist
*, * RBYC
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2016 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta Network