Registrants For
CANCELLED : Half Moon Bay 2016 Norcal Divisional#3 March 5/6th

March 05-06, 2016
27 people have registered for this event

Norcal Gold
    Team Members Fleet School Team Name Hometown
1. Emiliano Bache
Lulu Desai
Gwynie Dunlevy
Paige Dunlevy
Sarah Paulson
Norcal Gold Stuart Hall High School
Varsity San Francisco, California
2. Jackson Ritter
Kamila Harting
Norcal Gold Branson School
Varsity San Francisco, California
3. Thomas Erisman
Molly Colwell
Daniel Erisman
Kai Otsmaa
Devon Kurisu
Norcal Gold Miramonte
Varsity Orinda, California
4. harry schmidt
Norcal Gold Redwood High School
Varsity larkspur, ca
5. will marten
Norcal Gold Redwood High School
Varsity larkspur, ca
6. Madeline kuhn
Norcal Gold marin Academy
Varsity Mill Valley, Ca
7. Hayden Potter
Norcal Gold Tamalpais High School
Varsity Mill Valley, CA
8. Drake Hayes
Norcal Gold Alameda High School
Varsity Alameda, CA
9. Spencer Paulsen
Juliana Testa
Chloe Bohannon
Sumner Strumph
William Hale
Norcal Gold The Bay School of San Francisco #1
Varsity San Francisco, CA
10. Dylan Meade
Norcal Gold Sir Francis Drake
Varsity Fairfax, CA
11. mary jane howland
Molly Howland
Jonathan Andrews
Norcal Gold St. Joseph Notre Dame
Varsity alameda, ca
 


Norcal Silver
    Team Members Fleet School Team Name Hometown
1. Sampson Reynolds
Norcal Silver Half Moon Bay High School
Varsity Half Moon Bay, California
2. lily Cunningham
Norcal Silver San Francisco University High School
Varsity san francisco, California
3. Leo Findlay
Sara Tamayo-Correa
Alexander Boccon-Gibod
Jade Greer
Genna Corlett
Norcal Silver International High School
Varsity San Francisco, CA
4. Parker Klebahn
BRYN ANDERSON
Phoebe Klebahn
quinn Donahue
pilar mcdonald
Norcal Silver Lick-Wilmerding High School
Varsity San Francisco, California
5. Arnold Thompson
Norcal Silver SF Waldorf HS
Varsity San Francisco, CA
6. Gabriella Schmidt
Mackenzie Berwick
Carolyne Ikeda
Evelyn Plam
Ryder Easterlin
Jonar Tanguilig
Isa de la Torre
Maeve Cayton
Norcal Silver Saint Ignatius College Prep
Varsity San Francisco, CA
7. McKenna Roonan
Aine Roonan Roonan
Julia Rafferty
Norcal Silver Lowell High School
Varsity San Francisco, California
8. Justin Lim
Wiley Yu
Jack Larkin
Madeleine Roman
Norcal Silver Crystal Springs Uplands School
Varsity Hillsborough, California
9. Hayden Potter
Norcal Silver Potter
Varsity Mill Valley, California
10. Christian Brown
Timmy Gee
Gavin Bradley
Jack Lugliani
Norcal Silver Design tech high school
Varsity San Carlos, Ca
11. John DeRuff
Alexandre Testa
Alexander Holderness
Cali Salinas
Sarah Cuyler
Norcal Silver The Bay School of San Francisco #2
Varsity Ross, CA
12. Michael Lively
John Di Lella
Zack Taylor
Norcal Silver Monte Vista High School
Varsity Danville, CA
13. Patrick Wilkinson
Sophia McDevitt
Joseph Politi
Jessica O'Neill
Matthew Wright
Tyler Davis
Norcal Silver Woodside High School
Varsity Woodside, CA
14. Hayden Potter
Norcal Silver Tamalpais High School
Varsity Mill Valley, CA
15. Cayley Crist
Hannah Schrank
Marie Bergsund
Norcal Silver Urban School
Varsity San Francisco, CA
16. Nolwenn menard
Norcal Silver Lycee Francais
Varsity Sausalito, CA
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by US SAILING Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2009 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta Network