Registrants For
2016 Hayward Western Hemisphere Trophy
Iate Clube do Rio de Janeiro

June 17-25, 2016
37 people have registered for this event

Snipe
    Skipper/Crew Bow# / Sail# Class Hometown Country Payment
1. LUIS SOUBIE
LIPSZYC DIEGO
28701 Snipe, MENDOZA, MENDOZA ARG ARG
2. MARTIN ALONSO
AGOSTINA ALONSO
31007 Snipe, Bahia Blanca, Buenos Aires ARG ARG
3. Lucas Bonomo
Marco Di Pentima
28963 Snipe, Santa Fe, Santa Fe ARG ARG
4. Eduardo Fumagallo
Gonzalo Caceres
29828 Snipe, Rosario, Santa Fe ARG ARG
5. Felipe Cunha
Matheus Gonçalves
31166 Snipe, Salvador, Bahia BRA BRA
6. Felipe Sabino
Leonardo Lombardi
31227 Snipe, Niteroi, Rio de Janeiro BRA BRA
7. alexandre paradeda
Gabriel Kielig dos Santos
31343 Snipe, porto alegre, rs BRA BRA
8. Rafael Gagliotti Henrique wisniewski
Henrique Wisniewski
31208 Snipe, Santos, São Paulo BRA BRA
9. Breno Bianchi
Flávio Wanderle de castro
30997 Snipe, Rio de Janeiro, Rj BRA BRA
10. Nicholas Pellicano Grael
Douglas Gomm
31368 Snipe, Rio de Janeiro, RJ BRA BRA
11. Francisco Vianna
Pedro Walter
30266 Snipe, Rio de janeiro, Rio de janeiro BRA BRA
12. Paulo Santos
Thiago Sangineto
30797 Snipe, São Paulo, SP BRA BRA
13. Luiz Paulo Gonçalves
Raphael Ribeiro
31180 Snipe, Rio de Janeiro, RJ BRA BRA
14. Felipe Meira
Bruno Ferreira
31320 Snipe, Brasilia, DF BRA BRA
15. Rodrigo Stephan de Almeida
Bruno Falco
31261 Snipe, Vitória, Espírito Santo BRA BRA
16. Luiz Felipe Adler Caneppa
Dante Valdetaro Bianchi
31111 Snipe, Rio de Janeiro, Rio de Janeiro BRA BRA
17. Rafael Martins
Juliana Duque
31163 Snipe, salvador, 071991328070 BRA BRA
18. Ralph Rosa
Alfredo Rovere
31206 Snipe, Salvador, Bahia BRA BRA
19. Helio Lyra de Aquino Junior
Alexandre Muto
31113 Snipe, Rio de Janeiro, *Outside U.S. BRA BRA
20. Yuri Martins
Gabriel Caju
31236 Snipe, RIO DE JANEIRO, RJ BRA BRA
21. RICARDO REZENDE
MANOEL MARTINS
31302 Snipe, ARACAJU, SERGIPE BRA BRA
22. rodrigo luz
ricardo luz
30272 Snipe, rio de janeiro, RJ BRA BRA
23. Felipe Rondina
João Pedro Barreto
30773 Snipe, Brasília, Distrito Federal BRA BRA
24. Alexandre Kronenberger
Johann Felippes
30206 Snipe, Brasilia, Distrito Federal BRA BRA
25. Edgar Diminich
Jaime Santos
31027 Snipe, Salinas, Santa Elena ECU ECU
26. shinichi uchida
Ryo Wakinaga
31243 Snipe, miuragun, kanagawa JPN JPN
27. Satoshi Mouri
Seiichi Ishii
31330 Snipe, Setagaya, Tokyo JPN JPN
28. masahiro yoshimoto
nanami terada
28930 Snipe, kyoto-city, kyoto-fu JPN JPN
29. Sayuri Toshima
Yohei Koso
30228 Snipe, Shakujiimachi, Nerima-ku, Tokyo JPN JPN
30. Masato Hirata
Ryo Tanabe
31207 Snipe, Nishinomiyasi, Hyougoken JPN JPN
31. Fujio Shimizu
Ohashi Katsuyuki
30977 Snipe, Toyama-shi, Toyama-ken JPN JPN
32. Tatsuya Takayama
Kentaro Kazaki
31272 Snipe, Fukuoka-shi, Fukuika-ken JPN JPN
33. Diego Figueroa
Benjamin Vidal
31147 Snipe, Lima, Lima PER PER
34. Angello Felipe Giuria Farías
Matthew James Burns Monteverde
31146 Snipe, Lima, Lima PER PER
35. Fernando Correa
Alenjandro Zapata
31145 Snipe, Lima, Lima PER PER
36. Raul Rios
Andre Guaragna
29841 Snipe, Guaynabo, PR PUR PUR
37. Jensen McTighe
Brendan Feeney
30027 Snipe, Ft Lauderdale, FL USA USA
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2017 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta Network