Registrants For
BERMUDA NATIONAL AND OPEN OPTIMIST CHAMPIONSHIP
America's Cup Endeavour West

November 10-13, 2016
63 people have registered for this event

Optimist Green
    Skipper Sail Boat Name Fleet Yacht Club Notes
1. Isaac Wickramage
BER 1009 Optimist Green RBYC
2. Caoilinn Mc Donnell
BER 1016 Optimist Green RHADC
3. Ethan Etemadi
BER 1222 Optimist Green RBYC
4. Jack Butterworth
BER 1130 Optimist Green RHADC
5. Mia Barker
NZL 4145 Optimist Green RHADC
6. Nathan Leite
BER 1138 Optimist Green RBYC
7. Ethan Thompson
BER 1069 Optimist Green RHADC
8. James Correia
BER 511 Optimist Green RBYC
9. Arabella Henderson
BER 1012 Optimist Green Royal Hamilton Amateur Dinghy Club
10. Charlie Davis
10 Optimist Green St Georges Mini
11. Jannis Roberts
12 Optimist Green East
12. Quentin Vaucrosson
20 Optimist Green East
13. Jessie DeBraga
6 Optimist Green East
14. Naji Bean
14 Optimist Green East
15. Christopher Raymond
21 Optimist Green East
16. Jaidyn Robinson
5 Optimist Green East
17. Joanna Santiago
1 Optimist Green East
18. Adrian Trott
13 Optimist Green East
19. Ruth Mello-Cann
16 Optimist Green East
20. Max Kermode
7 Optimist Green East
21. Sven Curley
15 Optimist Green Endeveour
22. Chelsea Minors
17 Optimist Green East
23. Taylor White
9 Optimist Green East
24. Samantha Soares
4 Optimist Green East
25. Keyan Webb
3 Optimist Green Endeavour
26. Yari Tucker
22 Optimist Green East
27. Riley Morbey
2 Optimist Green East
28. Nkosi Boyles
27 Optimist Green East
29. Ajani Richardson
18 Optimist Green Endeavour
30. Elijah Samuels
19 Optimist Green East
31. Katie Stevenson
8 Optimist Green East
32. Alex Malpas
11 Optimist Green East
33. Kolby Martins
23 Optimist Green East
34. Jkai Berkeley
28 Optimist Green Endeavour west
35. Tayla Horan
29 Optimist Green Endeavour
36. Yann Menard
USA 15504 Optimist Green SFYC
37. Zico Smith
30 Optimist Green Endeavour
38. Raphael Rudolf
31 Optimist Green Endaevour
39. Jack Adams
BER 60 Optimist Green RBYC
40. Jaime Furtado
32 Optimist Green Endeavour
41. Shayna Patterson
33 Optimist Green Endeavour
42. Andrew Burgess
34 Optimist Green Endeavour
43. Isaiah Hayward
35 Optimist Green Endeavour
44. Arye Tucker
36 Optimist Green Endeavour
45. Lara Backeberg
37 Optimist Green Endeavour
46. Camajè Easton-Smith
25 Optimist Green Team Endeavour St.Georges
47. JADE SMITH
38 Optimist Green ENDEAVOUR
48. Imani Burch
24 Optimist Green East
49. Taylor Sousa
26 Optimist Green East
50. Nasya- Stephen Russell
39 Optimist Green Endeavour
51. Isaiah Fraser
40 Optimist Green Endeavour
52. Sarai Packwood
41 Optimist Green Endeavour
53. Abigail Frost
42 Optimist Green Endeavour
54. Brianna Benevides
43 Optimist Green Endeavour
55. A'twa Butterfield
44 Optimist Green AC Endeavour
56. Vincent Darrell
45 Optimist Green Endeavour
57. Paul Rodrigues Jr
BER 8 Optimist Green RBYC
58. Ocean Archeval
46 Optimist Green Endeavor
59. Kipling Rossouw
BER 029 Optimist Green RHADC
60. Candela Mataix Ibor
BER 1042 Optimist Green RHADC
61. Thea Kamp
BER 1511 Optimist Green RBYC
62. Noah Kamp
BER 2693 Optimist Green RBYC
63. Jack Carruthers
BER 1600 Optimist Green RHADC
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2017 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta Network