Registrants For
St. Thomas International Optimist Regatta and TOTE Clinic
St. Thomas Yacht Club - St. Thomas, VI

June 12-18, 2017
53 people have registered for this event

Opti Championship Fleet
    Skipper Sail# Class Hometown Yacht Club
1. Mia Nicolosi ISV 642 Opti Championship Fleet *, * St. Thomas Yacht Club
2. Charles Gilman Hackel 21447 Opti Championship Fleet *, * PYC/ LIMA
3. Talia Hamlin 22201 Opti Championship Fleet *, * California Yacht Club
4. Taft Buckley 13558 Opti Championship Fleet *, * LIMA
5. Samara Walshe 19971 Opti Championship Fleet *, * Seawanhaka CYC LIMA
6. Pearse Dowd 21833 Opti Championship Fleet *, * Pleon Yacht Club
7. Tanner Krygsveld ISV1955 Opti Championship Fleet *, * St. Thomas Yacht Club
8. Isabel Smith 16174 Opti Championship Fleet *, * Birmingham Sailing Club
9. Katharine Doble 21133 Opti Championship Fleet *, * California Yacht Club
10. Emily Doble 22016 Opti Championship Fleet *, * California Yacht Club
11. Andy Yu ISV 1010 Opti Championship Fleet *, * STYC
12. Ryan Kronrad 20866 Opti Championship Fleet *, * Lauderdale Yacht Club
13. Savannah Young 21445 Opti Championship Fleet *, * LIMA
14. Alexis Young 16182 Opti Championship Fleet *, * LIMA
15. Benjamin Honig 15389 Opti Championship Fleet *, * OCYC/LIMA
16. Jordan Janov 13043 Opti Championship Fleet *, * California Yacht Club
17. Caroline Sibilly ISV 409 Opti Championship Fleet *, * STYC
18. Robert Rielly 17812 Opti Championship Fleet *, * Lauderdale Yacht Club
19. Avinash Raval 20401 Opti Championship Fleet *, * CRYC
20. Ian Fox 21699 Opti Championship Fleet *, * CRYC
21. Leopold Seuss 22278 Opti Championship Fleet *, * CRYC
22. Jack Redmond 22280 Opti Championship Fleet *, * Lauderdale Yacht Club
23. Kevin Gosselin 20546 Opti Championship Fleet *, * Lauderdale Yacht Club
24. Kaitlyn Hamilton 18402 Opti Championship Fleet *, * Lauderdale yacht club
25. Laura Hamilton 21419 Opti Championship Fleet *, * Lauderdale yacht club
26. Peter Foley USA 20005 Opti Championship Fleet *, * Coral Reef Yacht Club
27. Angel Lapadula 21482 Opti Championship Fleet *, * Coral Reef Yacht Club
28. Audrey Foley USA 21303 Opti Championship Fleet *, * Coral Reef Yacht Club
29. Truman Rogers 7937 Opti Championship Fleet *, * Lauderdale Yacht Club
30. Zack Carvajal USA21781 Opti Championship Fleet *, * Seawanhaka CYC LIMA
31. Reese Zebrowski PUR5023 Opti Championship Fleet *, * CNSJ
32. Tiare Estela Sierra PUR 5637 Opti Championship Fleet *, * CNSJ
33. Jose Arturo Diaz PUR 1207 Opti Championship Fleet *, * CNSJ
34. Freddie Parkin 16953 Opti Championship Fleet *, * Coral Reef YC
35. John Wood 21870 Opti Championship Fleet *, * CRYC
 


Opti Green Fleet
    Skipper Sail# Class Hometown Yacht Club
1. Stella Claire Hackel 22202 Opti Green Fleet *, * PYC
2. Jake Julien 21753 Opti Green Fleet *, * CRYC
3. Miles Julien 21924 Opti Green Fleet *, * CRYC
4. Graham Doble 30 Opti Green Fleet *, * California Yacht Club
5. Veer Raval 600 Opti Green Fleet *, * CRYC
6. Garrett Fox tbd Opti Green Fleet *, * CRYC
7. Maximilian Seuss 21308 Opti Green Fleet *, * CRYC
8. Charlie Julien nil Opti Green Fleet *, * CRYC
9. Grace King 2401 Opti Green Fleet *, * STHS
10. Flame Gonzales IV56 Opti Green Fleet *, * none
11. Brody Wood 21870 Opti Green Fleet *, * CRYC
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by US SAILING Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2017 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta Network