Registrants For
Geneva Lake Sailing School Dinghyfest - X Boats
Buddy Melges Sailing Center

July 11-12, 2017
58 people have registered for this event

X-Boat
    Skipper Sail Crew/Status Fleet Yacht Club
1. Chapman Petersen I-25 Caroline Holland
X-Boat
Lake Geneva Yacht Club
2. Kate Crannell I20 Ava Novak
X-Boat
LGYC
3. Lauren Crannell I-30 Matthew Sexton
X-Boat
LGYC
4. Blake Deger I-34 Morgan Deger
X-Boat
LGYC
5. Owen Bailey-Waltz A 86 Tess Laforest
X-Boat
CLYC
6. Emily Scherer J13 Ally Hansen
X-Boat
Oshkosh
7. Ali Vollmar A-17 Kelsey Vollmar
X-Boat
CLYC
8. Kyle Navin I-11 Mya Burdick
X-Boat
LGYC
9. Aaron LeRoy B-14 Lucas Clayton
Lucas Clayton
X-Boat
Beulah
10. Red Tornehl V511 Grayson Bruss
X-Boat
Pewaukee Yacht Club
11. Will Michels NO - 617 Harrison Koss
X-Boat
North Lake Yacht Club
12. Gabrielle Spitz A12 Linsey Vollmar
X-Boat
CLYC
13. Jonah Boykin B-11
X-Boat
Beulah
14. Augie Jarecki B99 William Webber
X-Boat
Lake Beulah Yacht Club
15. Owen Harrod W20 Hank Seum
X-Boat
White Bear Sailing School
16. Brittany Shabino A5 Sam Eckert
X-Boat
CLYC
17. Nathan Hetzler D30 Graham hetzler
X-Boat
Delavan Lake Yacht Club
18. Abe Weston J 60 Levi Morris
X-Boat
Oshkosh Yacht Club
19. Abby Eckert A-136 Allison Heimsch
X-Boat
West Bend
20. Charlie Eckert A-13 Carson Boemer
X-Boat
West Bend
21. Mark Lyon I-33 Kate Lyon
X-Boat
Lake Geneva
22. James Lyon I-0 Adam Lyon
X-Boat
Lake Geneva
23. Izzy Rietz B-5 Callie Smith
X-Boat
Lake Beulah Yacht Club
24. Alex Rietz B-24 Alex Mueller
X-Boat
Lake Beulah Yacht Club
25. David Wagner P-7 Max Holmes
X-Boat
Okoboji Yacht Club
26. Sam Spencer V88
X-Boat
Pewaukee Yacht Club
27. Jackson Walker OO -144 Dylan Hopwood
X-Boat
LaBelle Yacht Club
28. Quinn Kaiser V19 Charlie Bruss
X-Boat
Pewaukee Yacht Club
29. Jack Schweda V-10 John Lieber
X-Boat
Pewaukee Yacht Club
30. Finn Burdick I 45 Henrique Lowe
X-Boat
LGYC
31. Thomas Whowell I-12 Sailor Whowell
X-Boat
LGYC
32. Brigit Barr B6
X-Boat
LBYC
33. Owen Reding W42
X-Boat
White Bear
34. Ellie Harned X-4
X-Boat
Pine Lake
35. Kit Harned X-40
X-Boat
Pine lake
36. Monroe Melges I-1 Annie Rowe
X-Boat
LGYC
37. Simon Rolfs X-88 Laney Soto
X-Boat
Pine
38. Henry Ogden V-102 Anders Beckes
X-Boat
Pewaukee
39. Sophia Kirk A3 Ava Kirk
X-Boat
Cedar Lake
40. Annie Cate Schmidt B 7 Anneliese Leroy
X-Boat
Beulah
41. Jared Plummer I 35 Joey Plummer
X-Boat
Lake Geneva Yatch Club
42. Kate Ness M-11 Martha Hughes
X-Boat
Minnetonka Yacht Club
43. Bradley Wagner P19 TJ Ascherl
X-Boat
Okoboji Yacht Club
44. Meta Simon V-213 Fritz Simon
X-Boat
Pewaukee Yacht Club
45. Sean Mihelich OO-17 Jackson Brockman
X-Boat
Lac La Belle Yacht Club
46. Austin Jaessing A-25 Max Jaessing
X-Boat
Cedar Lake Yacht Club, WI
47. Jack Steiner V71 Johnny Dempsey
X-Boat
PYC
48. Bailey Lira J1 Talia Sheehan
X-Boat
OYC
49. Emmett Clair D21 Anna Clair
X-Boat
DLYC
50. Ian McClenathan D-51 Ethan Yarmo
X-Boat
Delavan Lake Yacht Club
51. Ryan Komas B-3
X-Boat
Lake Beulah
52. Mateo Lira J11 Olivia Sheehan
X-Boat
OYC
53. Charlie Allen V-61 Kit Harned
X-Boat
Pewaukee
54. Quin Frazier I17
X-Boat
Lake Geneva Y
55. Reed Alness D527
X-Boat
DLYC
56. Keaton Sperling D19
X-Boat
DLYC
57. Devon Belsley I40
X-Boat
Lake Geneva
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by US SAILING Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2017 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta Network