Club 420
    Skipper Sail# Class Hometown Yacht Club
1. Thomas Deiorio 2681 Club 420 *, * CCSC
2. Spencer Brooks 2012 Club 420 *, * Davis Island Yacht Club
3. Nicolas Tave 6333 Club 420 *, * Clearwater Community Sailing Center
4. Jonathan Joyner 2010 Club 420 *, * DIYC
5. Kaili Yap 7902 Club 420 *, * Edison Sailing Centerr
6. Mia Hanes 5711 Club 420 *, * Sarasota Youth Sailing
7. Adrian Winkelman 6244 Club 420 *, * CCSC
8. James Nichols 2011 Club 420 *, * Davis Island Yacht Club
9. Mateo Rodriguez 8295 Club 420 *, * Clearwater Community Sailing Center
10. Jonathan Pittman 881 Club 420 *, * Davis Island Yacht Club
11. Bryce Tone 7912 Club 420 *, * Sarasota Youth Sailing
12. Larry Evan Thomas 5239 Club 420 *, * Clearwater Community Sailing Center
13. Tee Chulikavit 6420 Club 420 *, * CCSC
14. Ryan Gray 2012 Club 420 *, * DIYC
15. Terra Ehrhart 7661 Club 420 *, * Sarasota Youth Sailing
16. Mason Sullivan 25 Club 420 *, * Sarasota Youth Sailing
17. Anna Roberts 778 Club 420 *, * Venice Youth Boating Assocation
18. Emily Bornarth USA 6283 Club 420 *, * .
19. J.J. Smith 8141 Club 420 *, * Sarasota Youth Sailing
20. Alexander Vafeas 6 Club 420 *, * Sarasota Youth Sailing
21. Thomas Weiss 12 Club 420 *, * Davis Island YC
22. James McGirr 8053 Club 420 *, * Venice Yacht Club
23. Aaron Williams 7786 Club 420 *, * VYBA
24. Will Weinbecker Fyc5 Club 420 *, * The Florida yacht club
25. Luke King 7955 Club 420 *, * Sarasota youth sailing
 


Laser 4.7
    Skipper Sail# Class Hometown Yacht Club
1. Alexander McCree 168219 Laser 4.7 Tampa, FL Davis Island Yacht Club
2. Ethan Danielson 166004 Laser 4.7 *, * SPYC
 


Laser Full Rig
    Skipper Sail# Class Hometown Yacht Club
1. Brian Gilcher 192093 Laser Full Rig Satellite Beach, FL NOMAD
 


Laser Radial
    Skipper Sail# Class Hometown Yacht Club
1. Devin Wade 169305 Laser Radial *, * Sarasota Youth Sailing
2. Colin Lawther 194545 Laser Radial *, * SPYC
3. Connor Nelson 191958 Laser Radial *, * Davis Island Yacht Club
4. Emily Allen 1169348 Laser Radial *, * St. Petersburg Yacht Club
5. Emma Shakespeare 184541 Laser Radial *, * St. Petersburg Yacht Club
6. Will Murray 190471 Laser Radial *, * Sarasota Youth Sailing
7. Andrew Florio 209693 Laser Radial *, * SYS
8. Brandon Geller 208396 Laser Radial *, * DIYC
9. Heather Kerns 195916 Laser Radial *, * St. Petersburg Yacht Club
10. Matthew King 194084 Laser Radial *, * Sarasota youth sailing
11. Kevin Ratigan 194253 Laser Radial Orlando, FL Sarasota Sailing Squadron
12. Brett Putnam 200538 Laser Radial Palm Harbor, FL SAILFIT/CLEARWATER COMMUNITY SAILING CENTER
13. Riley Baugh 177002 Laser Radial *, * Sarasota Youth Sailing
14. Jacques Kowacki 170747 Laser Radial *, * Sarasota Youth Sailing
15. Lars Osell 183843 Laser Radial *, * Sarasota Youth Sailing
 


Melges 24
    Skipper Sail# Class Hometown Yacht Club
1. Gary Schwarting 587 Melges 24 Naples, FL Gulf coast Sailing Club
2. George Haynie 687 Melges 24 Tampa, FL Davis Island Yacht Club
3. Alex Shafer 515 Melges 24 Clermont, FL Clermont sailing
4. Chris Carnell USA183 Melges 24 Sarasota, FL Sarasota Sailing Squadron
5. Bob Kroetsch 457 Melges 24 Tampa, FL diyc
6. J A Booker USA 119 Melges 24 Saint Petersburg, FL Davis Island Yacht Club
7. David King USA 505 Melges 24 Bradenton, FL NA
 


Open Bic
    Skipper Sail# Class Hometown Yacht Club
1. Morgan Smith 8964 Open Bic *, * Sarasota Youth Sailing
2. Owen Wicks 9049 Open Bic *, * CCSC
3. James Freund 7294 Open Bic *, * SYS
4. Max Freund 4 Open Bic *, * Sys
5. Byron McCobb-Pratt 1 Open Bic *, * Sarasota Sailing Squadron
 


Optimist Green
    Skipper Sail# Class Hometown Yacht Club
1. Rosie Simpson 14898 Optimist Green *, * St. Petersburg Yacht Club
2. Cole Rogers 11395 Optimist Green *, * St. Petersburg Yacht Club
3. Garrett Thorn 9394 Optimist Green *, * Naples Community Sailing Center
4. Devin Wilson 17693 Optimist Green *, * Naples Sailing Community
5. Macy Parke 10009 Optimist Green *, * Clearwater Community Sailing Center
6. Quinn Molesky 20819 Optimist Green *, * Manatee River Pram Fleet
7. Brodie Hausman 14260 Optimist Green *, * MRPF Bishop Sailing Center
8. Alexander Imensek 17629 Optimist Green *, * Saint Petersburg YC
9. Andrei Imensek 19495 Optimist Green *, * Saint Petersburg YC
10. Scott Lehner 5491 Optimist Green *, * Naples Sailing Center
11. Wesley Wood USA-1357 Optimist Green *, * SPYC
12. Charlotte Marshall 17414 Optimist Green *, * Naples Community Sailing Center
13. Adam Mendelblatt 5311 Optimist Green *, * St. Petersburg Yacht Club
14. Reid Mendelblatt 1902 Optimist Green *, * SPYC
15. Matthew Smith 1813 Optimist Green *, * Naples community sailing center
16. Ethan Miller 7068 Optimist Green *, * TYCC
17. Brady Moyer 10676 Optimist Green *, * St. Petersburg Yacht Club
18. Garrett january 18295 Optimist Green *, * CCSC
19. Caden Traylor 11398 Optimist Green *, * Naples Community Sailing Center
20. Mason Hall 19308 Optimist Green *, * Sarasota Youth Sailing
21. Jonah Sroka 20704 Optimist Green *, * Sarasota Youth Sailing
22. Anna Jacobson 13484 Optimist Green *, * TYCC
23. Collin McCracken 16183 Optimist Green *, * Sarasota Youth Sailing
24. Will McCracken 1 Optimist Green *, * Sarasota Youth Sailing
25. Josh Pope 2022 Optimist Green *, * Sarasota Youth Sailing
26. Adrian Spinelli 20818 Optimist Green *, * Manatee River Pram Fleet
27. Moritz Boll 18300 Optimist Green *, * Sailing Squadron Sarasota
28. Benjamin Kramer 16325 Optimist Green *, * Sarasota Youth Sailing
29. Samuel Long 4189 Optimist Green *, * Sarasota Sailing Sqaudron
30. Gus Swencki 19712 Optimist Green *, * Sarasota Youth Sailing
31. Tyler Grooms 15551 Optimist Green *, * Naples Community Sailing Center
32. Sophia Fuller 9710 Optimist Green *, * SPYC
33. ty Davies 2 Optimist Green *, * sarasota youth sailing
34. Gemma Davies 20483 Optimist Green *, * Sarasota youth sailing
 


Optimist RWB
    Skipper Sail# Class Hometown Yacht Club
1. Michael Carton 20191 Optimist RWB *, * MRPF
2. Alex Liebel 22446 Optimist RWB *, * SYS
3. Paul Benjamin Strom 19712 Optimist RWB *, * Sarasota Youth Sailing
4. Tom Seibold 15775 Optimist RWB *, * Davis Island Yacht Club
5. Claire Miller 11856 Optimist RWB *, * Davis Island Yacht Club
6. Zachary Waldman 20409 Optimist RWB *, * CCSC
7. Ry Menke 11111 Optimist RWB *, * Clearwater Community Sailing Center
8. Thommie Grit 20398 Optimist RWB *, * Sarasota Youth Sailing Program
9. Peyton Dec 19101 Optimist RWB *, * VYBA
10. Tanner DeMarzo 18588 Optimist RWB *, * Clearwater Community Sailing Center
11. Connor Snead 15106 Optimist RWB *, * Manatee River Pram Fleet
12. Callen Burnett 10150 Optimist RWB *, * DIYC
13. Jackson Lee 17053 Optimist RWB *, * DIYC
14. Harrison Molesky 14294 Optimist RWB *, * Manatee River Pram Fleet
15. Sebastian Spinelli-Sax 20818 Optimist RWB *, * Manatee River Pram Fleet
16. Elizabeth McCree 15299 Optimist RWB *, * St. Petersburg Yacht Club
17. Carson Page 18809 Optimist RWB *, * Naples Community Sailing Center
18. Natalie Gavrielov 18081 Optimist RWB *, * Naples Community Sailing Center
19. Mcaulay Carter 21422 Optimist RWB *, * LIMA
20. Matthew McGonigal 1 Optimist RWB *, * Clearwater Community Sailing Center
21. Dorothy Mendelblatt 7869 Optimist RWB *, * St. Petersburg Yacht Club
22. Christopher Shaffer 12900 Optimist RWB *, * Davis Island Yacht Club
23. Daniela Dreyfuss 17336 Optimist RWB *, * Naples Community SC
24. Logan Rimel 16138 Optimist RWB *, * St. Petersburg Yacht Club
25. Kaitlyn Liebel 20887 Optimist RWB *, * Sarasota Youth Sailing
26. Kate Danielson 18281 Optimist RWB *, * SPYC
27. Sidney Moyer 10676 Optimist RWB *, * St. Petersburg Yacht Club
28. Isabella Shakespeare 14303 Optimist RWB *, * St. Petersburg Yacht Club
29. Ava Shakespeare 11168 Optimist RWB *, * St. Petersburg Yacht Club
30. Patrick Igoe 20725 Optimist RWB *, * NCSC
31. Taylor Brown 19608 Optimist RWB *, * St. Petersburg Yacht Club
32. Jack Carter 19366 Optimist RWB *, * VYBA
33. Trent Boicheff 19075 Optimist RWB *, * St. Petersburg Yacht Club
34. Ainsley Braun 14730 Optimist RWB *, * St. Petersburg Yacht Club
35. Julia Conneely 12914 Optimist RWB *, * St. Petersburg Yacht Club
36. Michael Childers 11 Optimist RWB *, * Sarasota Youth Sailing
37. Luca Achilles 17395 Optimist RWB *, * Davis Island Yacht Club
 


PHRF Cruiser
    Skipper Sail# Class Hometown Yacht Club
1. Dave Ettinger 84 PHRF Cruiser Sarasota, FL Sarasota Sailing Squadron
 


PHRF Multi-Hull
    Skipper Sail# Class Hometown Yacht Club
1. Jay Roth 418 PHRF Multi-Hull Naples, FL Gulf Coast Sail Club
2. Travis Yates 426 PHRF Multi-Hull Sarasota, FL SSS
3. Bill Johnsen 7 PHRF Multi-Hull Sarasota, FL SSS
4. Bob Neff 161 PHRF Multi-Hull Sarasota, FL Sarasota Sailing Squadron
5. Jon Dowd 187 PHRF Multi-Hull Sarasota, FL sss
6. Ben Appel 13 PHRF Multi-Hull *, * Sarasota Sailing Squadron
 


PHRF Non-Spinnaker
    Skipper Sail# Class Hometown Yacht Club
1. David Wilson 30 PHRF Non-Spinnaker Bradenton, FL SSS
 


PHRF Pocket Cruiser
    Skipper Sail# Class Hometown Yacht Club
1. John Huber 16 PHRF Pocket Cruiser Sarasota, FL SSS
2. Bob Miller 8424 PHRF Pocket Cruiser Bradenton, FL Sarasota Sailing Squadron
 


PHRF Spinnaker
    Skipper Sail# Class Hometown Yacht Club
1. Jeffrey Olson 1771 PHRF Spinnaker Sarasota, FL Sarasota Sailing Squadron
2. Jason Richards 42 PHRF Spinnaker Naples, FL Gulf Coast Sailing Club
3. Chuck Clack 155 PHRF Spinnaker Osprey, FL SSS