Championship Fleet
    Skipper Sail Crew/Status Fleet Yacht Club
1. John "Jack" Gogan CAN 1726
Championship Fleet
RNSYS
2. Ayrton Stein CAN 1581
Championship Fleet
Royal Nova Scotia Yacht Squadron
3. Sebastian Kempe BER 1010
Championship Fleet
RBYC
4. Amelia Lewis BER 1118
Championship Fleet
RBYC
5. Rachael Betschart BER 1127
Championship Fleet
RBYC
6. Leyli Walker BER 2511
Championship Fleet
RBYC
7. Magnus Ringsted BER 1205
Championship Fleet
Royal Bermuda Yacht Club
8. Nicole Stovell BER 1226
Championship Fleet
RBYC
9. Andreas Steinitz CAN 1677
Championship Fleet
BQYC
10. Christian Ebbin BER 1224
Championship Fleet
RBYC
11. Owen Gormely CAN 1669
Championship Fleet
Royal Canadian Yacht Club
12. Jackson Macaulay CAN 1310
Championship Fleet
RNSYS
13. Maya Heidenreich CAN 1680
Championship Fleet
RNSYS
14. Daniel Connors CAN 1738
Championship Fleet
RNSYS
15. Nicolas Boucher CAN 1572
Championship Fleet
RStLYC
16. Laura Hupman BER 1129
Championship Fleet
RBYC
17. James Correia BER 1001
Championship Fleet
RBYC
18. Thomas Staples CAN 1569
Championship Fleet
Royal St. Lawrence YC
19. Cameron Pimentel BER 1032
Championship Fleet
RHADC
20. Genevieve Lau BER 1042
Championship Fleet
RBYC
21. Ben Redburn BER 1031
Championship Fleet
RHADC
22. Ava Adams BER 1234
Championship Fleet
RBYC
23. Joanna Santiago 183
Championship Fleet
St George's Dinghy Club
24. Gabrielle Brackstone BER 1316
Championship Fleet
RHADC
25. OLIVIA BUCHANAN BER 1084
Championship Fleet
RBCY
26. Christopher Raymond 0
Championship Fleet
St. Georges Dinghy Club
27. Skye Oliveira BER 1027
Championship Fleet
RBYC
28. Samantha Soares Pink 4
Championship Fleet
St. Georges Dingy Club
29. Noah Adler CAN 1417
Championship Fleet
RNSYS
30. AIDEN LOPES BER 1044
Championship Fleet
RHADC
31. Jannis Roberts BER 1023
Championship Fleet
St. George's Dinghy Club
32. Peter Komposch BER 1018
Championship Fleet
RBYC
33. Trey Whaley BER 1024
Championship Fleet
RHADC
34. Ethan Thompson BER 1019
Championship Fleet
RHADC
35. Ben Foox USA21868
Championship Fleet
SFYC/RCYC
36. Matheo Capasso CAY 1106
Championship Fleet
Cayman Islands sailing club
37. Jessie DeBraga 39
Championship Fleet
St. Georges
38. Emily Alfortish USA16720
Championship Fleet
Southern Yacht Club
39. Noah Zittrer USA15673
Championship Fleet
Lakewood Yacht Club
40. STEPHAN BAKER USA20797
Championship Fleet
LYC
41. Scott Mather USA17770
Championship Fleet
Team USA / Lakewood YC
42. Tony Slowik III USA19636
Championship Fleet
Lakewood Yacht Club
43. Ryan Satterberg USA20302
Championship Fleet
CRYC/SBYC
44. Michael Kirkman USA20480
Championship Fleet
Bayview Yacht Club
45. Freddie Parkin USA16953
Championship Fleet
Coral Reef YC
46. Thomas Kerrigan USA21279
Championship Fleet
Southern Yacht Club
47. Leopold Seuss USA22278
Championship Fleet
Coral Reef Yach Club
48. Peter Barnard USA16710
Championship Fleet
Chicago Yacht Club
49. Ethan Edmunds BER 2012
Championship Fleet
RHADC
50. Jonathan Siegel USA20647
Championship Fleet
Coral Reef Yacht Club
51. Benjamin Honig USA 15389
Championship Fleet
LISOT
52. John Wood USA20411
Championship Fleet
CRYC
53. Enzo Menditto USA20900
Championship Fleet
Coral Reef Yacht Club
54. Rian Geraghty-McDonnell IRL1588
Championship Fleet
National Yacht Club
55. Vanessa Lahrkamp USA17270
Championship Fleet
USA National Team
56. Jordan Etemadi BER 1939
Championship Fleet
RBYC
57. Ethan Etemadi BER 1222
Championship Fleet
RBYC
58. Harlan Watson-Brown BER 1099
Championship Fleet
RHADC
59. Flynn Watson-Brown POL 1216
Championship Fleet
RHADC
60. Ethan Lacey BER 1091
Championship Fleet
Rhadc
61. Landon Cormie USA19476
Championship Fleet
Vineyard Haven Yacht Club/Canada
62. Nathan Duffar-Calder CAN 1405
Championship Fleet
RstLYC/BLBC
63. Ahzai Smith BER 1011
Championship Fleet
RBYC
 


Green Fleet
    Skipper Sail Crew/Status Fleet Yacht Club
1. Paul Rodrigues (PJ) 1324 (r)
Green Fleet
Royal Bermuda yacht Club
2. Henry Evans 2693
Green Fleet
RBYC
3. Sarah Davis BER 1210
Green Fleet
RBYC
4. Matias Drew BER 1004
Green Fleet
ROYAL BERMUDA YACHT CLUB
5. Jacques Stefani 1008
Green Fleet
RBYC
6. Arabella Parker White 27
Green Fleet
RBYC
7. Trystan Hocking 1001
Green Fleet
R.B.Y.C.
8. Brianna Smith BER16
Green Fleet
West End Sailboat Club
9. Ciarra Wells BER 1101
Green Fleet
RHADC
10. Ava Rosser BER 1099
Green Fleet
RHADC
11. Kipling Rossouw AUS 882
Green Fleet
RHADC
12. Matthew Arruda BER 1042
Green Fleet
RHADC
13. Isaac Wickramage BER 1009
Green Fleet
RBYC
14. Sergio de Frias BER 1087
Green Fleet
RHADC
15. Sophia Dias NZL4145
Green Fleet
RBYC
16. Sam Redburn BER 1031
Green Fleet
RHADC
17. Remy Donawa BER 1310
Green Fleet
RHADC
18. Jack Adams 1002
Green Fleet
RBYC
19. William Brackstone BER 1600
Green Fleet
RHADC
20. Kieran Kimberley 1257
Green Fleet
RBYC
21. Jack Butterworth BER1130
Green Fleet
RHADC
22. Jack Adderley BER 1081
Green Fleet
RHADC
23. Zackary da Silva BER 1028
Green Fleet
Royal Hamilton Amateur Dinghy Club
24. Jamie Bedford 111
Green Fleet
RBYC
25. Lucien Penacho Pink 1 (w)
Green Fleet
Endeavor East
26. Preston Ephraim III Pink 2
Green Fleet
Endeavour East
27. Nahjae Rayner Pink 3
Green Fleet
Endeavour East
28. J'auza James 12
Green Fleet
Endeavour
29. Skyler O'Connor Pink 5
Green Fleet
Endeavour East
30. Miguel Falcao Pink 6 (m)
Green Fleet
Endeavour East
31. Drake Kucharik Pink 7
Green Fleet
Endeavour
32. Tyler Furtado Pink 8
Green Fleet
Endeavour
33. Gabriella Quinn-Sirera Pink 9
Green Fleet
Endeavour
34. Jack Carruthers BER 1056
Green Fleet
Royal Hamilton Amateur Dinghy Club
35. Noah Bothello Pink 10
Green Fleet
Endeavour Program
36. Natalie Gazzard Pink 11
Green Fleet
Endeavour East
37. Julio Cabrera Pink 12
Green Fleet
Endeavour East
38. Anna Marcotte Pink 16
Green Fleet
ENDEAVOUR COMMUNITY SAILING
39. Ayah Mason Pink 17
Green Fleet
Endeavour Community Sailing East
40. Cori Bremar Pink 18
Green Fleet
Endeavour East
41. Liam Davis Pink 14
Green Fleet
Endeavour
42. Lindsay Scherer Pink 19
Green Fleet
Endeavour East
43. Maximilian Seuss USA 21308
Green Fleet
Coral Reef Yach Club
44. Ava Gibson BER 1069
Green Fleet
RHADC
45. Tomas Mello BLANK
Green Fleet
RBYC
46. Lily Theriault Pink 20
Green Fleet
Endeavour
47. Xavien James Pink 27
Green Fleet
Endeavour
48. Diego Martin Pink 15
Green Fleet
Endeavour
49. Malachi Lightbourne Pink 28
Green Fleet
Endeavor
50. Kenya Gannon-Trott Pink 6 (F)
Green Fleet
SBC
51. A'Mya Harvey Pink 24
Green Fleet
Sandys Boat club
52. Luis Miguel Power Pink 32
Green Fleet
Sandys Boat Club
53. Niamh Rowe Pink 13
Green Fleet
ENDEAVOUR
54. Jade Smith Pink 29
Green Fleet
Endeavour West
55. Alexander Pigott Pink 21
Green Fleet
Sandys Boat Club
56. Jaire Shields Pink 1 (b)
Green Fleet
Sandys Boat Club
57. Riley Lowe Pink 22
Green Fleet
Sandys Boat Club
58. Owen Dibbley 1324 (nr)
Green Fleet
RBYC
59. Averie Mowbray BER 1034
Green Fleet
RHADC
60. Khamai Martin Pink 30
Green Fleet
Endeavour
61. Amira Strong Pink 31
Green Fleet
Endeavour (East)