Registrants For
Veterans Day Regatta / Treasure Coast Series #4
Youth Sailing Foundation of Indian River County

November 12, 2017
43 people have registered for this event

420
    Skipper Club Sail# Boat Name Fleet / Division Make/Model Rating Date Entered
1. Lisa Moscoso
*
Youth Sailing Foundation 5 420 / / 0 11/07/2017
2. JohnMark Gaponiuk
*
YSF 7 16 420 / / 0 11/08/2017
3. Maria McGuire
*
Youth Sailing Foudation 4 420 420 / / 0 11/08/2017
4. Nita Holloway
*
Youth Sailing Foundation 1 11 420 / / 0 11/05/2017
5. Coby Flannery
*
US Sailing Center Martin County To be determ 420 / / 0 10/19/2017
6. Brendan Williams
*
YSF 2 420 / / 0 11/07/2017
7. Holly Gandolfo

YSF 9 9 420 / / 0 10/11/2017
8. Natalie Powers

Melbourne yacht club 8 8 420 / / 0 11/02/2017
 


Open Bic
    Skipper Club Sail# Boat Name Fleet / Division Make/Model Rating Date Entered
1. Keegan MacKinnon
*
USSCMC 7641 Open Bic / / 0 10/25/2017
2. Kathryn Mathews
*
Melbourne Yacht Club TBD O’Pen Bic Open Bic / / 0 11/04/2017
3. Morgan Smith
*
Sarasota Youth Sailing 8964 Open Bic / / 0 11/02/2017
4. Daniel Martin
*
Halifax sailing 9099 Open Bic / / 0 11/08/2017
5. alice leroux
*
Halifax Youth Sailing 9076 Open Bic / / 0 10/29/2017
6. Cole Degner
*
Usscmc ????? Open Bic / / 0 11/11/2017
7. Liam Nolte
*
Eau Gallie Yacht Club-Space Coast Sailing Team ? Open Bic / / 0 10/24/2017
8. Ben Mohrman
*
EGYC 7884 Open Bic / / 0 11/12/2017
9. Caroline Locke
*
US Sailing Center Martin County 14 OPen Bic Open Bic / / 0 10/24/2017
10. Julie Zahniser

US Sailing Center Martin County TBD OPen Bic Open Bic / / 0 10/24/2017
11. Jaxon Aversa
*
EGYC TBA Patrick Aversa Open Bic / / 0 11/03/2017
12. Justin Tribou
*
MYC/ Space Coast Sailing 2BD Open Bic / / 0 11/03/2017
13. Ethan Linder
*
Eau Gallie Yacht Club ???? Open BIC EGYC Open Bic / / 0 11/02/2017
 


Optimist Gold
    Skipper Club Sail# Boat Name Fleet / Division Make/Model Rating Date Entered
1. William Kulas
*
US sailing Center Martin County 21628 Optimist Gold / / 0 11/10/2017
2. Jacob Ammons
*
Treasure Coast Youth Sailing 11 Opti Optimist Gold / / 0 11/10/2017
3. Aidan norvell
*
Palm Beach Sailing Club 17259 Opti Optimist Gold / / 0 11/02/2017
4. Jakub Barski
*
USSCMC 21644 Optimist PRAM Optimist Gold / / 0 11/11/2017
5. Austin Peterson
*
USSCMC 21652 Optimist Gold / / 0 11/08/2017
6. William Walker Young
*
Palm Beach 4609 3 Optimist Gold / / 0 11/06/2017
7. Nicholai Murray
*
Treasure Coast Youth Sailing 19087 Optimist Gold / / 0 11/12/2017
8. Elizabeth Wire
*
USSCMC 18544 Optimist Gold / / 0 11/07/2017
9. Carmen Patterson
*
Melbourne YC/ Space Coast Sailing 16321 Squirt Optimist Gold / / 0 11/04/2017
10. Sara Ortiz Vey
*
Coconut Grove Sailing Club 18478 Optimist Gold / / 0 10/16/2017
 


Optimist Silver
    Skipper Club Sail# Boat Name Fleet / Division Make/Model Rating Date Entered
1. CADANCE OSWALD
*
PBSC 19140 Optimist Silver / / 0 11/02/2017
2. Isabella Dadey
*
Palm Beach Sailing Club 0088 04 Optimist Silver / / 0 11/08/2017
3. Ben Evans
*
YSF TBD Optimist Silver / / 0 11/08/2017
4. Colby Stebbins
*
YSF 33 Optimist Silver / / 0 11/08/2017
5. Lukas Ferreira
*
USSCMC 21663 Optimist Silver / / 0 11/11/2017
6. Peik Sander
*
Youth sailimng foundation 33 River Rat Optimist Silver / / 0 11/05/2017
7. Killian Embler
*
Palm beach sailing club 4606 Optimist Silver / / 0 11/06/2017
8. Oden Embler
*
Palm beach sailing club 4607 Optimist Silver / / 0 11/06/2017
9. finn martin
*
palm beach sailing club 4603 Optimist Silver / / 0 11/03/2017
10. Sebastian WEISS
*
Usscmc 21654 Optimist Silver / / 0 11/12/2017
11. Christopher See
*
Martin 21648 21648 Optimist Silver / / 0 11/12/2017
12. julianna disalvo
*
palm beach sailing club 4605 opti Optimist Silver / / 0 11/12/2017
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2018 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network