Registrants For
St. Thomas International Optimist Regatta and TOTE Clinic
St. Thomas Yacht Club - St. Thomas, VI

June 11-17, 2018
113 people have registered for this event

Clinic Only
    Skipper Boat Name Bow#/Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Ayden Pereda
*

13215 Clinic Only
*, * Davis Island Yatch
2. T-3 Slowik III
*

19636 Clinic Only
*, * Lakewood Yacht Club
3. Stella Claire Hackel
*

22202 Clinic Only
*, * Pensacola Yacht Club
4. Elinor Alfi
*

1836 Clinic Only
*, * CYRC
5. Isabel Veiga
*

7 Clinic Only
*, * CLUB NAUTICO CARIBE
6. Sunny Gonzales
*

0057VI Clinic Only
*, * None
7. Boarden Gonzales
*

0058VI Clinic Only
*, * None
8. A. Ferrer
*

0 Clinic Only
*, * CNSJ
9. Rocket Sudziarski
*

0 Clinic Only
*, * St. Thomas
10. Miles Cundey
*

21853 Clinic Only
*, * Bay Head Yacht Club
 


Opti Championship Fleet
    Skipper Boat Name Bow#/Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Pearse Dowd
*

21833 Opti Championship Fleet
Blue
*, * Key Biscayne Yacht Club
2. William Baker
*

22490 Opti Championship Fleet
Blue
*, * Lakewood Yacht Club
3. James Pine
*

21594 Opti Championship Fleet
White
*, * Lakewood YC
4. Nathan Pine
*

21595 Opti Championship Fleet
White
*, * Lakewood YC
5. Elliott Lipp
*

21762 Opti Championship Fleet
White
*, * Carolina Yacht Club (SC)
6. Tony Slowik III
*

19636 Opti Championship Fleet
Red
*, * Lakewood Yacht Club
7. Andy Yu
*

ISV1010 Opti Championship Fleet
Blue
*, * STYC
8. Jose Guillermo Diaz
*

PUR 1802 Opti Championship Fleet
Blue
*, * Club Nautico de San Juan
9. Owen Grainger
*

20916 Opti Championship Fleet
Blue
*, * Coral Reef Yacht Club
10. Tanner krygsveld
*

ISV955 Opti Championship Fleet
Blue
*, * St. Thomas Yacht Club
11. Charles Gil Hackel
*

21447 Opti Championship Fleet
Blue
*, * Pensacola yacht club
12. Sebastián Spinelli-Sax
*

20818 Opti Championship Fleet
Red
*, * Saint PETERSBOURGH Yacht Club
13. Stephen Momeier
*

21143 Opti Championship Fleet
Red
*, * lakewood yacht club
14. Ethan Polsen
*

22273 Opti Championship Fleet
Red
*, * Lakewood Yacht Club
15. Blake Polsen
*

11270 Opti Championship Fleet
White
*, * Lakewood Yacht Club
16. Freddie Parkin
*

16953 Opti Championship Fleet
Blue
*, * Coral Reef YC
17. Brayden Benitz
*

18596 Opti Championship Fleet
White
*, * Lakewood Yacht Club
18. Ava Anderson
*

18910 Opti Championship Fleet
Red
*, * Lakewood Yacht Club
19. Truman Rogers
*

22376 Opti Championship Fleet
Red
*, * Lauderdale Yacht Club
20. Winn Majette
*

ISV 946 Opti Championship Fleet
Red
*, * St Thomas Yacht Club
21. Katherine Majette
*

ISV 111 Opti Championship Fleet
Red
*, * St Thomas Yacht Club
22. Kate Danielson
*

18261 Opti Championship Fleet
Blue
*, * st Petersburg Yacht Club
23. Alejo Di Blasi
*

ISV2002 Opti Championship Fleet
Blue
*, * STYC
24. Sidney Moyer
*

10676 Opti Championship Fleet
Red
*, * St. Petersburg Yacht Club
25. Kevin Gosselin
*

20546 Opti Championship Fleet
Red
*, * Lauderdale Yacht Club
26. Caroline Sibilly
*

ISV 715 Opti Championship Fleet
Red
*, * STYC
27. Chandler Taloney
*

9402 Opti Championship Fleet
Blue
*, * FairhopeYacht Club
28. Callie Davis
*

20304 Opti Championship Fleet
Blue
*, * California Yacht Club
29. Carsten Zieger
*

18953 Opti Championship Fleet
Blue
*, * California Yacht Club
30. Pilar Cundey
*

17633 Opti Championship Fleet
Red
*, * Bay Head Yacht Club
31. pierce olsen
*

22582 Opti Championship Fleet
Blue
*, * kbyc
32. fynn olsen
*

22581 Opti Championship Fleet
Blue
*, * kbyc
33. Ainsley Braun
*

21487 Opti Championship Fleet
Blue
*, * St. Petersburg Yacht Club
34. Jack Bolton
*

18523 Opti Championship Fleet
Red
*, * Avalon Yacht Club CERT
35. Alejandro Caballero
*

PUR 1212 Opti Championship Fleet
Red
*, * Marlin Sailing School
36. STEPHAN BAKER
*

20797 Opti Championship Fleet
Red
*, * LYC
37. Bella Cremer
*

21725 Opti Championship Fleet
Blue
*, * LEHYC
38. Max Nilsson
*

17761 Opti Championship Fleet
Red
*, * Fort Worth Boat Club
39. Jackson McAliley
*

20796 Opti Championship Fleet
Red
*, * Coral Reef Yacht Club
40. Joseph Croney
*

ISV 690 Opti Championship Fleet
Blue
*, * SCYC
41. Dylan Balunas
*

22211 Opti Championship Fleet
Blue
*, * KBYC
42. JJ Klempen
*

ISV 429 Opti Championship Fleet
Red
*, * St. Croix Yacht Club
43. Tiare Sierra Rivera
*

PUR 5213 Opti Championship Fleet
Red
*, * CNSJ
44. Max van den Driessche
*

ISV820 Opti Championship Fleet
Blue
*, * STYC/Royal Vancouver YC
45. Robbie Richards
*

ISV 114 Opti Championship Fleet
Blue
*, * St thomas
46. Ariana Schwartz
*

ISV 678 Opti Championship Fleet
Blue
*, * St Croix yacht club
47. Milo Miller
*

ISV 460 Opti Championship Fleet
Red
*, * St. Croix Yacht Club
48. Gian Marco Piovanetti
*

PUR 1408 Opti Championship Fleet
White
*, * CNSJ
49. NICO GARCIA-CASTRILLON
*

22291 Opti Championship Fleet
Red
*, * Lauderdale Yacht Club
50. Alexandra (Alex) Tonin
*

ISV 524 Opti Championship Fleet
Red
*, * scyc
51. Logan Moran
*

ISV 413 Opti Championship Fleet
Red
*, * St. Croix Yacht Club
52. Brayden Benesch
*

21866 Opti Championship Fleet
Blue
*, * cryc
53. Rodney Moorehead
*

ISV 260 Opti Championship Fleet
Blue
*, * St Croix Yacht Club
54. Ryan Moorehead
*

ISV 615 Opti Championship Fleet
White
*, * St Croix Yacht Club
55. Jonathan Siegel
*

22597 Opti Championship Fleet
Red
*, * Coral Reef
56. MAYA CONWAY
*

21815 Opti Championship Fleet
Red
*, * CRYC
57. Tommy Sitzmann
*

22229 Opti Championship Fleet
Red
*, * Lauderdale Yacht Club
58. Ryan Satterberg
*

20302 Opti Championship Fleet
Red
*, * SBYC
59. Spencer Dominguez
*

20912 Opti Championship Fleet
Red
*, * KBYC
60. Kurt Stuebe
*

19629 Opti Championship Fleet
Red
*, * Belle Haven Club/LISOT
61. Matias Martin
*

19032 Opti Championship Fleet
Red
*, * Seabrook Sailing Club / Team Lakewood
62. alejandro campillo
*

PUR 5637 Opti Championship Fleet
Red
*, * marlin sailing school
63. Thommie Grit
*

20398 Opti Championship Fleet
Red
*, * Sarasota Youth Sailing - CERT
64. Peter Foley
*

20005 Opti Championship Fleet
Red
*, * CRYC
65. Audrey Foley
*

21303 Opti Championship Fleet
Blue
*, * CRYC
66. Sebastian Medina
*

PUR1404 Opti Championship Fleet
Red
*, * CNSJ
67. Cole Nightingale
*

20936 Opti Championship Fleet
Red
*, * Noroton Yacht Club
68. Harrison Hubbard
*

21305 Opti Championship Fleet
Blue
*, * Brant Beach Yacht Club
69. DANIEL CONNORS
*

CAN 1738 Opti Championship Fleet
Blue
*, * RNSYS
70. Andrew Lemley
*

14967 Opti Championship Fleet
Red
*, * Wianno Yacht Club
71. Elizabeth Lemley
*

11499 Opti Championship Fleet
Blue
*, * Wianno Yacht Club
72. Flame Gonzales
*

ISV 428 Opti Championship Fleet
Red
*, * none
73. Grace King
*

ISV543 Opti Championship Fleet
Blue
*, * Homeschool
74. Samuel Allen
*

IVB 10 Opti Championship Fleet
Blue
*, * RBVIYC
75. Drew Mastovsky
*

14439 Opti Championship Fleet
Red
*, * KBYC
76. Roger Casellas
*

PUR 5206 Opti Championship Fleet
Blue
*, * Club Náutico de San Juan
77. Riccardo Lopez-Cepero
*

PUR 5151 Opti Championship Fleet
Blue
*, * Club Nautico de San Juan
78. Jose Guillermo Mendez Dumont
*

PUR5825 Opti Championship Fleet
Red
*, * CNSJ
79. JOSEJUAN Oliver
*

PUR 2005 Opti Championship Fleet
Red
*, * PYFC
 


Opti Green Fleet
    Skipper Boat Name Bow#/Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Finn Grainger
*

19350 Opti Green Fleet
*, * Coral Reef Yacht Club
2. Abigail Anderson
*

21820 Opti Green Fleet
*, * Lakewood Yacht Club
3. Alejandro Ferrer
*

408 Opti Green Fleet
*, * Club Nautico de San Juan
4. ANDREAS LUCAS
*

ISV9 Opti Green Fleet
*, * St Thomas Yacht Club
5. Elinor Alfi
*

15436 Opti Green Fleet
*, * CRYC
6. Charlotte Cundey
*

19633 Opti Green Fleet
White
*, * Bay Head Yacht Club
7. Ian Acevedo
*

PUR 220 Opti Green Fleet
*, * CNSJ
8. Sadie Bolton
*

17036 Opti Green Fleet
White
*, * Avalon Yacht Club CERT
9. Amaru Soler
*

PUR 327 Opti Green Fleet
*, * Marlin Sailing School
10. James Allgeier
*

7444 Opti Green Fleet
*, * Norfolk Yacht and Country Club
11. Brayden Zawyer
*

16898 Opti Green Fleet
*, * Coral Reef Yacht Club
12. Teddy Madara
*

20495 Opti Green Fleet
*, * AYC
13. Ava McAliley
*

22274 Opti Green Fleet
*, * Coral Reef Yacht Club
14. PABLO MUGICA
*

PR585 Opti Green Fleet
*, * CLUB NAUTICO CARIBE
15. Beck Brill
*

20005 Opti Green Fleet
*, * Coral Reef Yacht Club
16. Paul Magee
*

ISV 8008 Opti Green Fleet
*, * STYC
17. Ben Magee
*

ISV 105 Opti Green Fleet
*, * STYC
18. Kyla Benesch
*

18309 Opti Green Fleet
*, * cryc
19. Mariano Veiga
*

8 Opti Green Fleet
*, * CLUB NAUTICO CARIBE
20. Bannon Beaty
*

isv2 Opti Green Fleet
*, * St Thomas
21. Halina Diehl
*

ISV03 Opti Green Fleet
*, * STYC
22. Coby Fagan
*

ISV 409 Opti Green Fleet
*, * St. Thomas Yacht Club
23. Liah Sprauve
*

ISV 1109 Opti Green Fleet
*, * Katz st john
24. MARINA ESCUDERO
*

PUR348 Opti Green Fleet
*, * CLUB NAUTICO DE SAN JUAN
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2018 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network