Clinic Only
    Skipper Sail# Class Hometown Yacht Club
1. Ayden Pereda 13215 Clinic Only *, * Davis Island Yatch
2. T-3 Slowik III 19636 Clinic Only *, * Lakewood Yacht Club
3. Stella Claire Hackel 22202 Clinic Only *, * Pensacola Yacht Club
4. Elinor Alfi 1836 Clinic Only *, * CYRC
5. Isabel Veiga 7 Clinic Only *, * CLUB NAUTICO CARIBE
6. Sunny Gonzales 0057VI Clinic Only *, * None
7. Boarden Gonzales 0058VI Clinic Only *, * None
8. A. Ferrer 0 Clinic Only *, * CNSJ
9. Miles Cundey 21853 Clinic Only *, * Bay Head Yacht Club
 


Opti Championship Fleet
    Skipper Sail# Class Hometown Yacht Club
1. Pearse Dowd 21833 Opti Championship Fleet *, * Key Biscayne Yacht Club
2. William Baker 22490 Opti Championship Fleet *, * Lakewood Yacht Club
3. James Pine 21594 Opti Championship Fleet *, * Lakewood YC
4. Nathan Pine 21595 Opti Championship Fleet *, * Lakewood YC
5. Elliott Lipp 21762 Opti Championship Fleet *, * Carolina Yacht Club (SC)
6. Tony Slowik III 19636 Opti Championship Fleet *, * Lakewood Yacht Club
7. Andy Yu ISV1010 Opti Championship Fleet *, * STYC
8. Jose Guillermo Diaz PUR 1802 Opti Championship Fleet *, * Club Nautico de San Juan
9. Owen Grainger 20916 Opti Championship Fleet *, * Coral Reef Yacht Club
10. Tanner krygsveld ISV955 Opti Championship Fleet *, * St. Thomas Yacht Club
11. Charles Gil Hackel 21447 Opti Championship Fleet *, * Pensacola yacht club
12. Sebastián Spinelli-Sax 20818 Opti Championship Fleet *, * Saint PETERSBOURGH Yacht Club
13. Stephen Momeier 21143 Opti Championship Fleet *, * lakewood yacht club
14. Ethan Polsen 22273 Opti Championship Fleet *, * Lakewood Yacht Club
15. Blake Polsen 11270 Opti Championship Fleet *, * Lakewood Yacht Club
16. Freddie Parkin 16953 Opti Championship Fleet *, * Coral Reef YC
17. Brayden Benitz 18596 Opti Championship Fleet *, * Lakewood Yacht Club
18. Ava Anderson 18910 Opti Championship Fleet *, * Lakewood Yacht Club
19. Truman Rogers 22376 Opti Championship Fleet *, * Lauderdale Yacht Club
20. Winn Majette ISV 946 Opti Championship Fleet *, * St Thomas Yacht Club
21. Katherine Majette ISV 111 Opti Championship Fleet *, * St Thomas Yacht Club
22. Kate Danielson 18261 Opti Championship Fleet *, * st Petersburg Yacht Club
23. Alejo Di Blasi ISV2002 Opti Championship Fleet *, * STYC
24. Sidney Moyer 10676 Opti Championship Fleet *, * St. Petersburg Yacht Club
25. Kevin Gosselin 20546 Opti Championship Fleet *, * Lauderdale Yacht Club
26. Caroline Sibilly ISV 715 Opti Championship Fleet *, * STYC
27. Chandler Taloney 9402 Opti Championship Fleet *, * FairhopeYacht Club
28. Callie Davis 20304 Opti Championship Fleet *, * California Yacht Club
29. Carsten Zieger 18953 Opti Championship Fleet *, * California Yacht Club
30. Pilar Cundey 17633 Opti Championship Fleet *, * Bay Head Yacht Club
31. pierce olsen 22582 Opti Championship Fleet *, * kbyc
32. fynn olsen 22581 Opti Championship Fleet *, * kbyc
33. Ainsley Braun 21487 Opti Championship Fleet *, * St. Petersburg Yacht Club
34. Jack Bolton 18523 Opti Championship Fleet *, * Avalon Yacht Club CERT
35. Alejandro Caballero PUR 1212 Opti Championship Fleet *, * Marlin Sailing School
36. STEPHAN BAKER 20797 Opti Championship Fleet *, * LYC
37. Bella Cremer 21725 Opti Championship Fleet *, * LEHYC
38. Max Nilsson 17761 Opti Championship Fleet *, * Fort Worth Boat Club
39. Jackson McAliley 20796 Opti Championship Fleet *, * Coral Reef Yacht Club
40. Joseph Croney ISV 690 Opti Championship Fleet *, * SCYC
41. Dylan Balunas 22211 Opti Championship Fleet *, * KBYC
42. JJ Klempen ISV 429 Opti Championship Fleet *, * St. Croix Yacht Club
43. Tiare Sierra Rivera PUR 5213 Opti Championship Fleet *, * CNSJ
44. Max van den Driessche ISV820 Opti Championship Fleet *, * STYC/Royal Vancouver YC
45. Robbie Richards ISV 114 Opti Championship Fleet *, * St thomas
46. Ariana Schwartz ISV 678 Opti Championship Fleet *, * St Croix yacht club
47. Milo Miller ISV 460 Opti Championship Fleet *, * St. Croix Yacht Club
48. Gian Marco Piovanetti PUR 1408 Opti Championship Fleet *, * CNSJ
49. NICO GARCIA-CASTRILLON 22291 Opti Championship Fleet *, * Lauderdale Yacht Club
50. Alexandra (Alex) Tonin ISV 524 Opti Championship Fleet *, * scyc
51. Logan Moran ISV 413 Opti Championship Fleet *, * St. Croix Yacht Club
52. Brayden Benesch 21866 Opti Championship Fleet *, * cryc
53. Rodney Moorehead ISV 260 Opti Championship Fleet *, * St Croix Yacht Club
54. Ryan Moorehead ISV 615 Opti Championship Fleet *, * St Croix Yacht Club
55. Jonathan Siegel 22597 Opti Championship Fleet *, * Coral Reef
56. MAYA CONWAY 21815 Opti Championship Fleet *, * CRYC
57. Tommy Sitzmann 22229 Opti Championship Fleet *, * Lauderdale Yacht Club
58. Ryan Satterberg 20302 Opti Championship Fleet *, * SBYC
59. Spencer Dominguez 20912 Opti Championship Fleet *, * KBYC
60. Kurt Stuebe 19629 Opti Championship Fleet *, * Belle Haven Club/LISOT
61. Matias Martin 19032 Opti Championship Fleet *, * Seabrook Sailing Club / Team Lakewood
62. alejandro campillo PUR 5637 Opti Championship Fleet *, * marlin sailing school
63. Thommie Grit 20398 Opti Championship Fleet *, * Sarasota Youth Sailing - CERT
64. Peter Foley 20005 Opti Championship Fleet *, * CRYC
65. Audrey Foley 21303 Opti Championship Fleet *, * CRYC
66. Sebastian Medina PUR1404 Opti Championship Fleet *, * CNSJ
67. Cole Nightingale 20936 Opti Championship Fleet *, * Noroton Yacht Club
68. Harrison Hubbard 21305 Opti Championship Fleet *, * Brant Beach Yacht Club
69. DANIEL CONNORS CAN 1738 Opti Championship Fleet *, * RNSYS
70. Andrew Lemley 14967 Opti Championship Fleet *, * Wianno Yacht Club
71. Elizabeth Lemley 11499 Opti Championship Fleet *, * Wianno Yacht Club
72. Flame Gonzales ISV 428 Opti Championship Fleet *, * none
73. Grace King ISV543 Opti Championship Fleet *, * Homeschool
74. Samuel Allen IVB 10 Opti Championship Fleet *, * RBVIYC
75. Drew Mastovsky 14439 Opti Championship Fleet *, * KBYC
76. Roger Casellas PUR 5206 Opti Championship Fleet *, * Club Náutico de San Juan
77. Riccardo Lopez-Cepero PUR 5151 Opti Championship Fleet *, * Club Nautico de San Juan
78. Jose Guillermo Mendez Dumont PUR5825 Opti Championship Fleet *, * CNSJ
79. JOSEJUAN Oliver PUR 2005 Opti Championship Fleet *, * PYFC
 


Opti Green Fleet
    Skipper Sail# Class Hometown Yacht Club
1. Finn Grainger 19350 Opti Green Fleet *, * Coral Reef Yacht Club
2. Abigail Anderson 21820 Opti Green Fleet *, * Lakewood Yacht Club
3. Alejandro Ferrer 408 Opti Green Fleet *, * Club Nautico de San Juan
4. ANDREAS LUCAS ISV9 Opti Green Fleet *, * St Thomas Yacht Club
5. Elinor Alfi 15436 Opti Green Fleet *, * CRYC
6. Charlotte Cundey 19633 Opti Green Fleet *, * Bay Head Yacht Club
7. Ian Acevedo PUR 220 Opti Green Fleet *, * CNSJ
8. Sadie Bolton 17036 Opti Green Fleet *, * Avalon Yacht Club CERT
9. Amaru Soler PUR 327 Opti Green Fleet *, * Marlin Sailing School
10. James Allgeier 7444 Opti Green Fleet *, * Norfolk Yacht and Country Club
11. Brayden Zawyer 16898 Opti Green Fleet *, * Coral Reef Yacht Club
12. Teddy Madara 20495 Opti Green Fleet *, * AYC
13. Ava McAliley 22274 Opti Green Fleet *, * Coral Reef Yacht Club
14. PABLO MUGICA PR585 Opti Green Fleet *, * CLUB NAUTICO CARIBE
15. Beck Brill 20005 Opti Green Fleet *, * Coral Reef Yacht Club
16. Paul Magee ISV 8008 Opti Green Fleet *, * STYC
17. Ben Magee ISV 105 Opti Green Fleet *, * STYC
18. Kyla Benesch 18309 Opti Green Fleet *, * cryc
19. Mariano Veiga 8 Opti Green Fleet *, * CLUB NAUTICO CARIBE
20. Bannon Beaty isv2 Opti Green Fleet *, * St Thomas
21. Halina Diehl ISV03 Opti Green Fleet *, * STYC
22. Coby Fagan ISV 409 Opti Green Fleet *, * St. Thomas Yacht Club
23. Liah Sprauve ISV 1109 Opti Green Fleet *, * Katz st john
24. MARINA ESCUDERO PUR348 Opti Green Fleet *, * CLUB NAUTICO DE SAN JUAN