Registrants For
SAISA South Points Regatta Series- SP7
US Sailing Center Martin County

March 17, 2018
34 people have registered for this event

    Team Members Fleet School Team Name Hometown
1. Robinson High School JONATHAN JOYNER
JONATHAN JOYNER
High School Robinson
Varsity Tampa, FL
2. South Fork High School JV
High School South Fork High School
JV1 Stuart, FL
3. Jensen Beach High School JV
High School Jensen Beach High School
JV1 Jensen Beach, FL
4. Dunedin HS JV
Emma Heck
Erik Volk
High School Dunedin
JV1 Dunedin, FL
5. Braden River High School JV
Camden Sullivan
Mason Sullivan
Jack Soodek
Connor Snead
High School Braden River High School
JV1 Bradenton, FL
6. Ransom Everglades JV
Adam Kaplan
Gabe Vianna
High School Ransom Everglades
JV1 Miami, FL
7. Oxbridge Academy JV
High School Oxbridge Academy JV
JV1 Fort Lauderdale, FL
8. Shorecrest JV
High School Shorecrest
JV1 Saint Petersburg, FL
9. St. Thomas Aquinas JV
High School St. Thomas Aquinas High School
JV1 Fort Lauderdale, FL
10. Umatilla Lake Eustis Sailing Foundation Composite
Sam Pearl
Matthew Smith
Ruth Pearl
High School Lake Eustis Youth Sailing Foundation Composite Team
JV1 Oviedo, FL
11. Riverview High School Mark Brunsvold
Terra Ehrhart
Dylan Heinz
Lily Meyers
Lily Meyers
High School Riverview High School
Varsity Sarasota, Florida
12. Sarasaota High School Varsity Matthew King
Will Murray
High School Sarasota High School
Varsity Sarasota, FL
13. Gulliver Prep JV
High School Gulliver Prep JV
JV1 Miami, FL
14. Out Of Door Academy Varsity Skye Ehrhart
Lucas Macleod
Courtney Hamelton
Ryan Appleby
High School Out of Door Academy
Varsity Sarasota, Florida
15. Naples High School Thomas Connell
High School Naples High
JV1 Naples, FL
16. Coral Shores High School Varsity
High School Coral Shores High School
Varsity Tavernier, FL
17. St. Petersburg High School Varsity
Blaire McCarthy
Tyler Rogers
High School St. Petersburg High School
Varsity St. Petersburg, FL
18. Westminster Christian School Varsity
Westminster Christian School Varsity
Westminster Christian School Varsity
High School Westminster Christian School
Varsity Palmetto Bay, FL
19. Manatee Varsity
High School Manatee
Varsity Palmetto, FL
20. Pine View Varsity
Matthew Mason
Mia Hanes
Lila Van denbroek
Lindsay Kaighin
Neel Gupta
High School Pine View School
Varsity Sarasota, FL
21. Gulliver Prep Varsity
High School Gulliver Prep
Varsity Miami, FL
22. South Fork High School Varsity
High School South Fork High School
Varsity Stuart, FL
23. Jensen Beach High School Varsity
High School Jensen Beach High School
Varsity Jensen Beach, FL
24. Martin County High School Varsity
High School Martin County High School
Varsity Stuart, FL
25. MOA/Westwood High School Varsity
High School MOA/Westwood High School
Varsity Fort Pierce, FL
26. Dunedin HS Varsity
Aine-Maire Porter
Jack Parker
Olivia Mikkelsen
Erik Volk
High School Dunedin
Varsity Dunedin, FL
27. Shorecrest Varsity
High School Shorecrest
Varsity Saint Petersburg, FL
28. Osceola Varsity
Colin Lawther
Dana Aljasir
Noah Bardes
Aislyn Graves
Corinne Graves
High School Osceola High School
Varsity Saint Petersburg, FL
29. Ransom Everglades Varsity
Tucker Weed
Julia Johansson
High School Ransom Everglades
Varsity Miami, FL
30. Oxbridge Academy Varsity
High School Oxbridge Academy Varsity
Varsity Fort Lauderdale, FL
31. Community School of Naples Varsity
High School CSN
Varsity Naples, fl
32. St. Thomas Aquinas Varsity
High School St. Thomas Aquinas High School
Varsity Fort Lauderdale, FL
33. HB Plant High Varsity Only
Dominic Canonico
Connor Nelson
Brandon Gellar
High School HB Plant High School
Varsity Tampa, FL

Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by US SAILING Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2009 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network