|
Team Members
|
Fleet
|
School
|
Team Name
|
Hometown
|
1. |
Robinson High School JONATHAN JOYNER JONATHAN JOYNER |
High School |
Robinson |
Varsity |
Tampa, FL |
2. |
South Fork High School JV |
High School |
South Fork High School |
JV1 |
Stuart, FL |
3. |
Jensen Beach High School JV |
High School |
Jensen Beach High School |
JV1 |
Jensen Beach, FL |
4. |
St. Thomas Aquinas JV |
High School |
St. Thomas Aquinas High School |
JV1 |
Fort Lauderdale, FL |
5. |
Ransom Everglades JV Adam Kaplan Gabe Vianna |
High School |
Ransom Everglades |
JV1 |
Miami, FL |
6. |
Shorecrest JV |
High School |
Shorecrest |
JV1 |
Saint Petersburg, FL |
7. |
Dunedin HS JV Emma Heck Erik Volk |
High School |
Dunedin |
JV1 |
Dunedin, FL |
8. |
Braden River High School JV Camden Sullivan Mason Sullivan Jack Soodek Connor Snead |
High School |
Braden River High School |
JV1 |
Bradenton, FL |
9. |
Oxbridge Academy JV |
High School |
Oxbridge Academy JV |
JV1 |
Fort Lauderdale, FL |
10. |
Umatilla Lake Eustis Sailing Foundation Composite Sam Pearl Matthew Smith Ruth Pearl |
High School |
Lake Eustis Youth Sailing Foundation Composite Team |
JV1 |
Oviedo, FL |
11. |
Riverview High School Mark Brunsvold Terra Ehrhart Dylan Heinz Lily Meyers Lily Meyers |
High School |
Riverview High School |
Varsity |
Sarasota, Florida |
12. |
Sarasaota High School Varsity Matthew King Will Murray |
High School |
Sarasota High School |
Varsity |
Sarasota, FL |
13. |
Gulliver Prep JV |
High School |
Gulliver Prep JV |
JV1 |
Miami, FL |
14. |
Out Of Door Academy Varsity Skye Ehrhart Lucas Macleod Courtney Hamelton Ryan Appleby |
High School |
Out of Door Academy |
Varsity |
Sarasota, Florida |
15. |
Naples High School Thomas Connell |
High School |
Naples High |
JV1 |
Naples, FL |
16. |
Pine View Varsity Matthew Mason Mia Hanes Lila Van denbroek Lindsay Kaighin Neel Gupta |
High School |
Pine View School |
Varsity |
Sarasota, FL |
17. |
Shorecrest Varsity |
High School |
Shorecrest |
Varsity |
Saint Petersburg, FL |
18. |
Gulliver Prep Varsity |
High School |
Gulliver Prep |
Varsity |
Miami, FL |
19. |
South Fork High School Varsity |
High School |
South Fork High School |
Varsity |
Stuart, FL |
20. |
Jensen Beach High School Varsity |
High School |
Jensen Beach High School |
Varsity |
Jensen Beach, FL |
21. |
Martin County High School Varsity |
High School |
Martin County High School |
Varsity |
Stuart, FL |
22. |
MOA/Westwood High School Varsity |
High School |
MOA/Westwood High School |
Varsity |
Fort Pierce, FL |
23. |
St. Thomas Aquinas Varsity |
High School |
St. Thomas Aquinas High School |
Varsity |
Fort Lauderdale, FL |
24. |
Osceola Varsity Colin Lawther Dana Aljasir Noah Bardes Aislyn Graves Corinne Graves |
High School |
Osceola High School |
Varsity |
Saint Petersburg, FL |
25. |
Oxbridge Academy Varsity |
High School |
Oxbridge Academy Varsity |
Varsity |
Fort Lauderdale, FL |
26. |
Ransom Everglades Varsity Tucker Weed Julia Johansson |
High School |
Ransom Everglades |
Varsity |
Miami, FL |
27. |
Community School of Naples Varsity |
High School |
CSN |
Varsity |
Naples, fl |
28. |
Coral Shores High School Varsity |
High School |
Coral Shores High School |
Varsity |
Tavernier, FL |
29. |
Dunedin HS Varsity Aine-Maire Porter Jack Parker Olivia Mikkelsen Erik Volk |
High School |
Dunedin |
Varsity |
Dunedin, FL |
30. |
St. Petersburg High School Varsity Blaire McCarthy Tyler Rogers |
High School |
St. Petersburg High School |
Varsity |
St. Petersburg, FL |
31. |
Westminster Christian School Varsity Westminster Christian School Varsity Westminster Christian School Varsity |
High School |
Westminster Christian School |
Varsity |
Palmetto Bay, FL |
32. |
Manatee Varsity |
High School |
Manatee |
Varsity |
Palmetto, FL |
33. |
HB Plant High Varsity Only Dominic Canonico Connor Nelson Brandon Gellar |
High School |
HB Plant High School |
Varsity |
Tampa, FL |
|
|