Registrants For
SAISA South Points Regatta Series- SP7
US Sailing Center Martin County

March 17, 2018
34 people have registered for this event

High School
    Skipper Boat Name Bow#/Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Coral Shores High School Varsity
*

[Pending]
Coral Shores High School High School
*, *
2. St. Petersburg High School Varsity
*
Blaire McCarthy
Tyler Rogers
St. Petersburg High School High School
*, *
3. Westminster Christian School Varsity
*
Westminster Christian School Varsity
Westminster Christian School Varsity
Westminster Christian School High School
*, *
4. Sarasaota High School Varsity Matthew King
*
Will Murray
[Pending]
Sarasota High School High School
*, *
5. Manatee Varsity
*

[Pending]
Manatee High School
*, *
6. Pine View Varsity
*
Matthew Mason
Mia Hanes
Lila Van denbroek
Lindsay Kaighin
Neel Gupta
Pine View School High School
*, *
7. Gulliver Prep Varsity
*

[Pending]
Gulliver Prep High School
*, *
8. Gulliver Prep JV
*

[Pending]
Gulliver Prep JV High School
*, *
9. South Fork High School Varsity
*

[Pending]
South Fork High School High School
*, *
10. South Fork High School JV
*

[Pending]
South Fork High School High School
*, *
11. Jensen Beach High School Varsity
*

[Pending]
Jensen Beach High School High School
*, *
12. Jensen Beach High School JV
*

[Pending]
Jensen Beach High School High School
*, *
13. Martin County High School Varsity
*

[Pending]
Martin County High School High School
*, *
14. MOA/Westwood High School Varsity
*

[Pending]
MOA/Westwood High School High School
*, *
15. Dunedin HS Varsity
*
Aine-Maire Porter
Jack Parker
Olivia Mikkelsen
Erik Volk
Dunedin High School
*, *
16. Dunedin HS JV
*
Emma Heck
Erik Volk
Dunedin High School
*, *
17. Braden River High School JV
*
Camden Sullivan
Mason Sullivan
Jack Soodek
Connor Snead
Braden River High School High School
*, *
18. Shorecrest Varsity
*

[Pending]
Shorecrest High School
*, *
19. Osceola Varsity
*
Colin Lawther
Dana Aljasir
Noah Bardes
Aislyn Graves
Corinne Graves
Osceola High School High School
*, *
20. Ransom Everglades JV
*
Adam Kaplan
Gabe Vianna
Ransom Everglades High School
*, *
21. Ransom Everglades Varsity
*
Tucker Weed
Julia Johansson
Ransom Everglades High School
*, *
22. HB Plant High Varsity Only
*
Dominic Canonico
Connor Nelson
Brandon Gellar
HB Plant High School High School
*, *
23. Umatilla Lake Eustis Sailing Foundation Composite
*
Sam Pearl
Matthew Smith
Ruth Pearl
Composite Team High School
*, *
24. Oxbridge Academy Varsity
*

[Pending]
Oxbridge Academy Varsity High School
*, *
25. Sarasaota High School Junior varsity Luke King
*

[Pending]
Sarasota High School High School
*, *
26. Oxbridge Academy JV
*

[Pending]
Oxbridge Academy JV High School
*, *
27. Out Of Door Academy Varsity Skye Ehrhart
*
Lucas Macleod
Courtney Hamelton
Ryan Appleby
Out of Door Academy High School
*, *
28. Community School of Naples Varsity
*

[Pending]
CSN High School
*, *
29. Shorecrest JV
*

[Pending]
Shorecrest High School
*, *
30. St. Thomas Aquinas Varsity
*

[Pending]
St. Thomas Aquinas High School High School
*, *
31. St. Thomas Aquinas JV
*

[Pending]
St. Thomas Aquinas High School High School
*, *
32. Robinson High School JONATHAN JOYNER
*
JONATHAN JOYNER
[Pending]
Robinson High School
*, *
33. Riverview High School Mark Brunsvold
*
Terra Ehrhart
Dylan Heinz
Lily Meyers
Lily Meyers
Riverview High School High School
*, *
34. Naples High School Thomas Connell
*

[Pending]
Naples High High School
*, *
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by US SAILING Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2009 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network