Registrants For
TSA Spring Fling Regatta
Lake Canyon Yacht Club (LCYC)

March 17-18, 2018
61 people have registered for this event

C420
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Hanna Progelhof 5709 Taylor Snyder
C420 / RCYC/AYC
2. Grace Bates 2379 Kelly Bates
C420 / Lakewood YC
3. Nathan-Gautham Gantala 5865 Maxwell Ross
C420 / Austin Yacht Club
4. Alexander Wise 7229 Jakob Sutton
C420 / Lakewood YC
5. Paul Houston 5061 Celia Houston
C420 / Lakewood Yacht Club
6. Lucy Brock 6225 Julius Heitkoetter
C420 / Au
 


Laser 4.7
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Richie Amato 175002
Laser 4.7 / Austin Yacht Club
2. Camryn Colonna 197859
Laser 4.7 / RCYC
3. Justin Sasek 173662
Laser 4.7 / Grapevine Sailing Club
4. Caleb Fogle LCYC 1
Laser 4.7 / LCYC
 


Laser Radial
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Andrew Vandling 207154
Laser Radial / Rush Creek Yacht Club
2. Aubin Hattendorf 204102
Laser Radial / Viridian Sailing Center
3. Aston Atherton 197059
Laser Radial / Rush Creek Yacht Club
4. Wendi Froelich 1130
Laser Radial / Austin YC
5. Ethan Froelich 169816
Laser Radial / Austin YC
6. Ashton Pigulski 200196
Laser Radial / gsc
7. Emma McInnis 200396
Laser Radial / Corpus Christi Yacht Club
8. Kate Schmiege 199144
Laser Radial / RCYC
9. Gust Schmiege 187677
Laser Radial / RCYC
10. Daniel Polson 201311
Laser Radial / Grapevine Sailing Club
11. Michael Morse 186510
Laser Radial / Lakewood Yacht Club
12. Jacob Granberry 194285
Laser Radial / CCYC
13. Peter Vaseliades 206096
Laser Radial / Corpus Christi Yacht Club
14. Isaac Barkley 178925
Laser Radial / RCYC
15. Lucas Swearingen 134012
Laser Radial / Grapevine Sailing Club
16. Eli Ortiz 194004
Laser Radial / AYC
17. Cullen Bryant 211539
Laser Radial / Corinthian Sailing Club
 


Optimist
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Carter Calk 20361
Optimist / Blue RCYC
2. Matthew Schloemer 19236
Optimist / Blue Rush creek
3. Jack Grant 8
Optimist / Blue AYC
4. Reid Johnson 19601
Optimist / Blue Fort Worth Boat Club
5. Kailey Warrior 22019
Optimist / Blue Houston YC
6. Kynes Cabrera 18959
Optimist / Blue AYC
7. James Brock 20139
Optimist / Blue Austin
8. Alexander Bishop 22444
Optimist / Blue LYC
9. Brindle Burt 18160
Optimist / Red FWBC
10. Fiona Froelich 19624
Optimist / Red Austin YC
11. Stephen Momeier 21143
Optimist / Red lakewood yacht club
12. Parker Younger 19797
Optimist / Red FWBC
13. Drew Gourley 21145
Optimist / Red LYC
14. Tony Slowik III 113
Optimist / Red Lakewood Yacht Club
15. Gavin Galway 15133
Optimist / White HYC
16. Austyn Johnson 20133
Optimist / White FWBC
17. Catherine Froelich 15120
Optimist / White Austin YC
18. Cole Gourley 22285
Optimist / White LYC
19. Gianpaolo Keating 16366
Optimist / White FWBC
20. AJ Ghazi 19289
Optimist / White FWBC
21. Keen Cabrera 9759
Optimist / White AYC
 


Optimist Green
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Christian Gerdes 18239
Optimist Green / Lakewood Yacht Club
2. Guy Lindig 17835
Optimist Green / RYC
3. Harrison Fincher 21163
Optimist Green / Fort Worth Boat Club
4. Teddy Reiser 21844
Optimist Green / LYC
5. Garrett Sugg 13569
Optimist Green / Houston Yacht Club
6. Jessie Gaines 674
Optimist Green / Lakewood Yacht Club
7. Dax Marsden 66783
Optimist Green / Lakewood Yacht Club
8. Dylan Tomko 17237
Optimist Green / HYC
9. Ashleigh Hoye 18442
Optimist Green / Rush Creek Yacht Club
10. Noah Gammell 9032
Optimist Green / FWBC
11. Magnus Eriksson 7
Optimist Green / Grapevine Sailing Club
12. Kaylee Keever 20824
Optimist Green / Lakewood Yacht Club
13. Ewan Dossin 12808
Optimist Green / Lakewood Yacht Club
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2018 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network