Registrants For
2018 Laser Masters Inland Championships

June 09-10, 2018
36 people have registered for this event

Laser Standard
    Skipper Boat Name Bow#/Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Duncan Whitrow


214030 Laser Standard
[Master]
Ottawa, ON Britannia Yacht Club
2. John Brooman


200180 Laser Standard
[Master]
Ottawa, ON Britannia Yacht Club
3. keith kennedy


213063 Laser Standard
[Great Grand Master]
Ottawa, ON Britannia Yacht Club
4. Bill Fuller


214041 Laser Standard
[Grand Master]
Ottawa, ON Britannia YC
5. Chris Klotz


209666 Laser Standard
[Master]
Ottawa, Ontario Britannia Yacht Club
6. John Rae


188146 Laser Standard
[Grand Master]
Ottawa, Ontario Nepean Sailing Club
7. Ray Davies


166906 Laser Standard
[Master]
Toronto, ON Water Rats Sailing Club
8. RICHARD ROBERTS


212626 Laser Standard
[Great Grand Master]
Kawartha Lakes, ON Sturgeon Lake Sailing Club
9. Andy Roy


210677 Laser Standard
[Grand Master]
Peterborough, On SSC
10. Jon Clark


196185 Laser Standard
[Apprentice Master]
Nepean, ON Nepean Sailing Club
11. Matthew Hobbs


212591 Laser Standard
[Apprentice Master]
Ottawa, Ontario Britannia Yacht Club
12. Allan Clark


175948 Laser Standard
[Grand Master]
North Vancouver, BC jericho
13. David Roy


196821 Laser Standard
[Great Grand Master]
Kemptville, ON BYC
14. Gary Orkney


170776 Laser Standard
[Great Grand Master]
Enfield, NEW HAMPSHIRE Mascoma Sailing Club
15. Susie Pegel


198400 Laser Standard
[Grand Master]
Williams Bay, WI Delavan Lake YC
16. SALLY SHARP


178612 Laser Standard
[Great Grand Master]
ENFIELD, NH Mascoma Sailing Club
17. BILL MCLAUGHLIN


200021 Laser Standard
[Grand Master]
Ottawa, ON BYC
18. Aaron Hobbs


212590 Laser Standard
[Apprentice Master]
Ottawa, ON Britannia YC
19. Andrew Fraser


195672 Laser Standard
[Master]
ottawa, Ontario Britannia Yacht Club
20. Jonathan Boocock


169308 Laser Standard
[Master]
Pakenham, ON NSC
21. Michele Loewen


209616 Laser Standard
[Master]
Ottawa, ON Britannia Yacht Club
22. Ian Robertson


196088 Laser Standard
[Great Grand Master]
Grimsby, ON WRSC
23. Bruce Clifford


208840 Laser Standard
[Grand Master]
Brampton, ON Water Rats Sailing Club
24. Denys Deschambeault


201240 Laser Standard
[Great Grand Master]
Trois-Rivières, QC Multivoiles 4 saisons
25. Chris van Rossem


199978 Laser Standard
[Master]
Toronto, ON Water Rats
26. John Harris


168412 Laser Standard
[Grand Master]
Shelburne, VT Lake Champlain YC
27. Philippe DORMOY


160929 Laser Standard
[Grand Master]
Ile Bizard, QC Beaconsfield Yacht Club
28. George Pickering


204804 Laser Standard
[Great Grand Master]
Pembroke, Please select... Spanish Point Yacht Club
29. Joe van Rossem


66637 Laser Standard
[Great Grand Master]
Ajax, ON Water Rats
30. Andrew Furey


200199 Laser Standard
[Apprentice Master]
Ottawa, ON Britannia Yacht Cliub
31. Daivd Foy


19993 Laser Standard
[Master]
Ottawa, ON Britannia Yacht Club
32. Kevin Schultz


206118 Laser Standard
[Grand Master]
Shediac Bay, NB Shediac Bay YC
33. Shona Moss Lovshin


187711 Laser Standard
[Master]
Ottawa, ON Nepean SC
34. Ron Schute


187648 Laser Standard
[Grand Master]
Ottawa, ON Britannia Yacht Club
35. Owen King


748 Laser Standard
[Grand Master]
Ottawa, ON New Edinburgh YC
36. Jean Kassis


185145 Laser Standard
[Grand Master]
Magog, QC Magog SC
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2009 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network