Registrants For
USA Junior Olympic Sailing Festival

May 05-06, 2018
48 people have registered for this event

420
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Evie Blauvelt TBD Grayson Berrier
420 / Atlanta Yacht Club
2. Josie Sherry AYC club Colin Sherry
420 / AYC
3. Lucy Spearman 123 Ellie Spearman
420 / Atlanta Yacht Club
4. Nathan Bowen 7660 Michael Bowen
420 / Augusta Sailing Club
5. DIEGO ZACKARY CARVAJAL TBA
420 / SEAWANHAKA CORINTHIAN YC
6. Isabel Smith 8401 Sage Sanders
420 / Birmingham Sailing Club
7. Damian Beisner X Benet Pieger
420 / LLSC
8. Ben Woods TBD1 Olivia Holsten
420 / Atlanta Yacht Club
9. Zimm Staats 0000
420 / Lake Lanier Sailing Club
10. Ethan Staats O
420 / Lake Lanier Sailing Club
11. Sophia Woodbury NA Sydney Allen
420 / LLSC
12. Nora Rosenfeld ?
420 / LLSC
13. Mary Bokuchava 205
420 / Atlanta International School (Dawn Hawkins)
 


Green Fleet Opti
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Frances Hanson 0000
Green Fleet Opti / Atlanta Yacht Club
2. Mya Sneideman Unsure
Green Fleet Opti / PYC
3. Gwendolyn Woodbury 15784
Green Fleet Opti / LLSC
4. Oliver Woodbury 01
Green Fleet Opti / LLSC
5. Ben Spengeman 9610
Green Fleet Opti / Louisville Sailing Club
6. Sawyer Prann Unknown
Green Fleet Opti / Privateer Yacht Club
7. Kaiulani Sherrow N/A
Green Fleet Opti / Privateer Yacht Club
8. Lucas Cupples Club boat un
Green Fleet Opti / Privateer Yacht Club Chattanooga TN
9. Lane Hendley NA
Green Fleet Opti / Privateer Yacht Club
 


Laser Full
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Erika Kaczynski 1895
Laser Full / Atlanta Yacht Club
2. Jisoo Bolles 62055
Laser Full / atlanta yacht club
 


Laser Radial
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Ava Kuznicki 157863
Laser Radial / Atlanta Yacht Club
2. Abbie Binzer 166118
Laser Radial / Louisville Sailing Club
3. steven luitjens 165985
Laser Radial / columbia gorge racing association
 


Opti Championship
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Christopher Chlopek 4
Opti Championship / LLSC
2. Edward Chlopek 14698
Opti Championship / LLSC
3. James Folk 20494
Opti Championship / Atlanta Yacht Club
4. Parker Thran 17771
Opti Championship / LLSC
5. Darby Smith 16719
Opti Championship / Birmingham Sailing Club
6. Indiana Olson 90745
Opti Championship / LNYC
7. Murphy Olson 20745
Opti Championship / LNYC
8. conner brandon 19866
Opti Championship / LNYC
9. Leif Carlson 19977
Opti Championship / Atlanta Yacht Club
10. Nicholas Feddersen USA 22462
Opti Championship / Lake Norman Yacht Club
11. Daniel Larson 18501
Opti Championship / LNYC
12. Mary Helen Reddaway 10111
Opti Championship / LLSC
13. Dylan Mathis 13854
Opti Championship / LLSC
14. ROHAN PATEL 2007
Opti Championship / LAKE NORMAN YACHT CLUB
15. Lily Lobree 18799
Opti Championship / LLSC
16. John Rhodes 19767
Opti Championship / LNYC
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2018 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network