Registrants For
2018 European Championship
Segelföreningen I Björneborg r.f. (BSF)

August 20-25, 2018
40 people have registered for this event

Snipe
    Skipper/Crew Bow# / Sail# Class Division Hometown Country Payment
1. Yannick Laumans
Dirk De Bock
28855 Snipe, Antwerpen, Antwerpen BEL BEL
2. Manu Hens
Maj Kristin Hansen Borgen
31274 Snipe, Zwijndrecht, Antwerp BEL BEL
3. Marko Marinovic
Nikola Deskovic
29569 Snipe, Zrnovnica, Split CRO CRO
4. Jorn Haga
Esperanza Perez Perez Crespo
13923 Snipe, Motril, Granada ESP NOR
5. Victor Pérez
Dries Crombre
29980 Snipe, Palma de Mallorca, Islas Baleares ESP ESP
6. Gustavo del Castillo Palop
Rafael del Castillo Palop
31454 Snipe, Las Palmas de Gran Canaria, Las Palmas ESP ESP
7. Jordi Triay pons
Arturo Barranco salamanca
28372 Snipe, Alaior, Islas baleares ESP ESP
8. Jose M. Guerrero Macias
Pablo Martínez Iribarne
28216 Snipe, Granada, Granada ESP ESP
9. Jose Luis Maldonado Dasit
Joaquin Armengot Alvarez
31490 Snipe, Valencia, Valencia ESP ESP
10. Juan Cajade
Alexandre Tinoco
31450 Snipe, Santiago de Compostela, A Coruña ESP ESP
11. Martín BERMUDEZ DE LA PUENTE
ANGELA PUMARIEGA
31016 Snipe, Majadahonda, Comunidad de Madrid ESP ESP
12. Emilia Väänänen
Juulia Tammelin
30502 Snipe, Oulu, Pohjois-Pohjanmaa FIN FIN
13. Reino Suonsilta
Jouko Saarhelo
30900 Snipe, Helsinki, Helsinki FIN FIN
14. Kai Saarhelo
Joanna Reipas
31260 Snipe, Espoo, Uusimaa FIN FIN
15. Risto Tamminen
Anniina Tamminen
30655 Snipe, Kausala, Kymenlaakso FIN FIN
16. Riku Vääriskoski
Salla Vaden
29859 Snipe, Tampere, Tampere FIN FIN
17. Jussi Heikkilä
Pekka Toija
31031 Snipe, Tampere, . FIN FIN
18. Ville Aalto-Setälä
Walter Wahlroos
30808 Snipe, Pori, Satakunta FIN FIN
19. Antti Mikkonen
Matias Mikkonen
31099 Snipe, Vantaa, Uusimaa FIN FIN
20. Chita Wahlroos
Pii Wahlroos
30891 Snipe, Porvoo, Porvoo FIN FIN
21. Kari Nyqvist
Ruusu Nyqvist
30450 Snipe, Pori, Satakunta FIN FIN
22. Timo Pajunen
Mai Järvinen
29243 Snipe, Helsinki, Helsinki FIN FIN
23. Pasi Sundberg
Veera Sundberg
30460 Snipe, Helsinki, Uusimaa FIN FIN
24. Thomas Baltscheffsky
Satu Salminen
30259 Snipe, Grankulla, Nyland FIN FIN
25. Kari Kokkonen
Matti Kokkonen
19677 Snipe, Helsinki, Finland FIN FIN
26. Claus Carpelan
Risto Valjus
30874 Snipe, Kotka, Kymenlaakso FIN FIN
27. Mikko Valjus
Teija Kaarlela
31482 Snipe, Espoo, Uusimaa FIN FIN
28. Sampo Valjus

[Pending]
28704 Snipe, Oulu, Oulu FIN FIN
29. Pasi Kalliala
Lilja Kalliala
30560 Snipe, Helsinki, Uusimaa FIN FIN
30. Jussi Savela
Kari Tuomala
30447 Snipe, Pori, Finland FIN FIN
31. FREBAULT JEAN JACQUES
KEVIN ROZE
31362 Snipe, MIOS, Nouvelle-Aquitaine FRA FRA
32. Sue Roberts
Steve Roberts
29611 Snipe, Chainhurst, Marden, England GBR GBR
33. Matthew Wolstenholme
Patrick Sarsfield
28541 Snipe, Orpington, Kent GBR GBR
34. Pietro Fantoni
Marinella Gorgatto
15790 Snipe, Moruzzo, UD ITA ITA
35. Paolo Lambertenghi
Antonio Bari
30009 Snipe, Torbole sul Garda, TN ITA ITA
36. Karl Otto Book
Maren Magda Book
29088 Snipe, Aasgaardstrand, Åsgårdstrand NOR NOR
37. steffen skjønberg
Sandra Wang
30090 Snipe, høvik, oslo NOR NOR
38. Guillermo Garcia de la Concha
Sander Svendsen
31314 Snipe, Vestskogen, Vestfold NOR NOR
39. Dawid Marczak
Bartosz Pędzinski
28221 Snipe, Poznań, wielkopolskie POL POL
40. Per Edwall

[Pending]
30068 Snipe, Hovås, Hovås SWE SWE
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2009 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta Network