Registrants For
GYA Challenge Cup
GULFPORT

June 15-17, 2018
33 people have registered for this event

A Class
    Skipper Boat Name Bow#/Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. John Dane


WAR CANOE 196 A Class
Gulfport, MS Gulfport
2. Craig Wilusz


Viprator 50951 A Class
Fort Walton Beach, FL FWYC
3. Bill Ross


Hot Toddy 6 A Class
Mandeville, LA Pontchartrain
4. Johnny Lovell


Rougarou 13131 A Class
New Orleans, LA SYC
5. Wayne Jablonowski


Crazy Diamond 472 A Class
Slidell, LA Tammany Yacht Club
6. Johnny Roberts


Fine Line 3301 A Class
Point Clear, AL MYC
7. Chris Wientjes
*

Stormvogel 155 A Class
*, * NOYC
 


B Class
    Skipper Boat Name Bow#/Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Sam Hopkins


MYSTERY 56 B Class
Gulfport, MS Gulfport
2. Paul Beaudry


Little One 46 B Class
Fort Walton Beach, FL Ft Walton Yacht Club
3. Charles Harp


Rat Snake GYA 11 B Class
Pensacola, FL Pensacola YC
4. Max Albert
*

Wave Monkey 177 B Class
*, * Pontchartrain
5. Tim Molony


Lucy 2610 B Class
New Orleans, LA SYC
6. Mark Palermo


Strait Jacket 52180 B Class
Slidell, LA TYC
7. Josh Deupree


Hippy Chick 30 B Class
Mobile, AL MYC
8. Eddie Adams
*

Mucca Mad Boys USA 196 B Class
*, * FYC
9. Donnie Brennan
*

Kryptonite 420 B Class
*, * NOYC
 


C Class
    Skipper Boat Name Bow#/Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Steve Nolte


PIRANHA 32 C Class
Gulfport, MS Gulfport
2. Robert Brown


Rode Tripp 46242 C Class
Fort Walton Beach, FL Ft Walton Yacht Club
3. Kirk Newkirk


Sea ya 70 C Class
Gulf Breeze, FL Pensacola YC
4. Anthony Hudson


GHOST 87558 C Class
Opelousas, LA NOYC
5. Rives Danielson-Allen


Super Duck 54454 C Class
Mandeville, LA Pontchartrain
6. Norman Vallette


Demitasse 41909 C Class
New Orleans, LA SYC
7. Victor Echenique


Gotcha 170 C Class
Slidell, LA TYC
8. Chad Foster
*

Esprit De Vie 190 C Class
*, * MYC
9. Don Faircloth
*

Moonglade 168 C Class
*, * FYC
 


D Class
    Skipper Boat Name Bow#/Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Jennifer Grant


Eve 'n Keeled 238 D Class
Destin, Fl Ft Walton Yacht Club
2. Hunter Riddle


Pheonix 101 D Class
Pensacola, FL Pensacola YC
3. Steven Choate
*

The Bear 97806 D Class
*, * Pontchartrain
4. Dwight Leblanc


Bruja 20548 D Class
New Orleans, LA SYC
5. Lee Creekmore
*

Scoundrel 4876 D Class
*, * MYC
6. Ben Batchelder
*

White Hawk 466 D Class
*, * FYC
7. Benz Faget
*

Another Dubious Decision 10 D Class
*, * NOYC
8. Mitchell Martin


Illusion GYC D Class
Gulfport, MS Gulfport
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2018 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network