Registrants For

Crew Waiver
2019 KO Sailing Helly Hansen Shoe Regatta

May 19, 2019
174 people have registered for this event

    Name Boat Name Skipper last name
(Please verify correct spelling)*
1. Jakob Sutton Wise
2. jay Lutz Robbins
3. james powell Kivlovitz
4. J MacNaughton Durdin
5. Ken VerMeulen Ken Horne
6. Terry Flynn Wise
7. valerie mcgoldrick Pedowicz
8. Amanda Nowlin-O'Banion Lee
9. Farley Fontenot 2nd Wind Waters
10. Christopher Goodenough Airborne Christensen
11. Adam Lott Airborne Christensen
12. todd carrico airborne christensen
13. Connor Morris Airborne Christensen
14. Ryan Christensen Airborne Christensen
15. Wyatt Somogyi Airborne Dave Christensen
16. Nishant Krishnan Airborne Christensen
17. Bruce Martin Airborne Christensen
18. Veljko Roskar Airborne Christensen
19. Aaron Evans Bear Durdin
20. Christopher Lewis Bear Durbin
21. Karen Lewis Bear Durbin
22. Bill Rose Bear Durbin
23. Kelly Gray Bear Durdin
24. Jesse Fulmer Blackburn marine racing Lambert
25. Evan Smith Blackburn Marine Racing Lambert
26. Mark Funk Bloodstomp Felder
27. Simon Thomas Chicken Dinner Bethancort
28. Neil O'Sullivan Chicken Dinner Bethancourt
29. Rod Nichils Dane Law Olsen
30. Nick Kondejewski Danelaw Olsen
31. Sue Thomey Danelaw Olsen
32. George Roebuck Danelaw Olsen
33. ibrahim kanu danelaw olsen
34. Luis Oliveira Danelaw Olsen
35. William Tyer Danelaw Olsen
36. leslie olsen Danelaw olsen
37. Steve Reeve Figaro Wittich
38. Keith Wilson Figaro Wittich
39. Bill Brown Figaro Gerhard Wittich
40. Linda Hill Figaro Wittich
41. Jason Votis Figaro Wittich
42. Mike LeCompte Figaro Wittich
43. Brian Tyrrell Final Final Ken Horne
44. KEVIN FUNSCH Final Final Horne
45. Billl Worsham Final Final Horne
46. Brad Worsham Final Final Horne
47. Hugh Irvine Good News Walker
48. Tim Vogelsang GOOD NEWS Walker
49. Steve Kirk Good News Walker
50. Andrew Houghton Hamburg Goethe
51. mattia derrico Hamburg Goethe
52. Doug Cummings Hamburg 2 Goethe
53. Stephen Guerin Hamburg 2 Goethe
54. Jonathan McMillan Hamburg II Goethe
55. Dylan Doss Hamburg II Goetha
56. Alexander Freas Hamburg II Goethe
57. Dave Hinrichsen Hamburg II Goethe
58. Bill Zartler Hamburg II Goethe
59. Phil Butcher Hammertime Erklauer
60. Matthew Bradley Hammertime Erklauer
61. Kyle Young Hammertime Erklaurer
62. Vicki Berkebile Helms a Lee Lee
63. Andrea Zaite Helmsalee Anne Lee
64. Jimmy Peck Hobgoblin Pedowicz
65. Gavin Gerondale Hobgoblin Marty Pedowitz
66. Thomas Helm Hobgoblin Pedowicz
67. Mark Sides Hobgoblin Marty Pedowicz
68. Janet Ruder Leading Edge Sutton
69. Paul Eley Leading Edge Sutton
70. Martin Weick Leading Edge Sutton
71. Christopher Dees Leading Edge Sutton
72. Terry Carlton Leading Edge Tom Sutton
73. Steven Hammerman Leading Edge Sutton
74. Diana Sutton Leading Edge Sutton
75. Alexander Wise Let the Wookie Win Wise
76. Larry Wise Let the Wookie Win Wise
77. Tom Johnson Meeham Meeh
78. Brant Koepke Meehem, #878 Meeh
79. Greg Casamayor Muse Felder
80. Dan Oglesby Muse Felder
81. Eva Gortner Muse Felder
82. Holly Felder Muse Feldet
83. Grace Bates N/a Wise
84. Joseph Barnett Osprey Barnett
85. Caelin Bird Osprey Barnett
86. Ryan Miller Osprey Barnett
87. JOHN Thomas Osprey Walter ?
88. Richard Smith Osprey Barnett
89. Stephen Gauvain Osprey Barnett
90. Jorge Frank Osprey Barnett
91. Jorge Viamontes Parrot Tails Light Blankenhagen
92. Timothy Crowell Parrot tales Blackenhagen
93. Nick Dunphey Pesto Barnett
94. Brett Allred Pesto Barnett
95. Donald Peloquin Pesto Barnett
96. Allison Cribbs Pesto Barnett
97. Oliver “Buddy” Byington Pesto Barnett
98. Brad Brose Press to meco Bentele
99. Jonathan Newport Press to MECO Ray Bentele
100. John Larsen Press to MECO Bentele
101. Michael Butler Press to Meco Bentele
102. Steven Paulson Press To MECO Bentele
103. Becky Cleugh Press To MECO Bentele
104. Rider Griswold Press-to-MECO Bentele
105. Daniel Lakenmacher Radiance Lakenmacher
106. Ann Graham Radiance Lakenmacher
107. Robert Brann Radiance Lakenmacher
108. Luke Lakenmacher Radiance Lakenmacher
109. Matthew Morrell Radiance Lackenmacher
110. sanjin ljubotina rocky aikins
111. Samuel Todd Rocky Aikins
112. Andrea Hanson Rocky Aikens
113. Timothy Broadhead Rocky Aikins
114. Daniel Maguire Rocky Aikins
115. Ashton Burkett Rocky Aikins
116. Ben Robbins Rumpus Robbins
117. Nicholas Robbins Rumpus Robbins
118. Matthew Robbins Rumpus Robbins
119. Michael Stovall Rumpus Robbins
120. Charles Haehl Rumpus Robbins
121. Joshua Hayes Second Wind Waters
122. Alan Woodyard Second Wind Waters
123. James Berry Second wind Chris waters
124. Julianna Brooks Second Wind Waters
125. Meredith Turnbough Second Wind Waters
126. Michael Hatley Second Wind Waters
127. Douglas Cagle second wind waters
128. Jimmie Buchanan Seute Deern Knickrehm
129. Joan Buchanan Seute Deern Knickrehm
130. Nathaniel Kemberling Sodalis III Demarest
131. Sally Thurner Sodalis III Demarest
132. Hector Sepulveda Sodalis III Jim Demarest
133. TERRILL MUNKRES Sodalis III Demarest
134. Lance Covington Sodalis III Demarest
135. Anne Gogola Sodalis III Demarest
136. Raymond Brodeur Sodalis III Demarest
137. Caroline Novark Spitfire Kokkinis
138. Wendy Oakes Spitfire Kokkinis
139. kelly caudel Spitfire Kokkinis
140. Jesse Thompson Spitfire Kokkinas
141. Kent Morrison Spitfire Kokkinis
142. Nancy Welch Stellar of Course Eddleman
143. Bill Jenko Stellar of Course Eddleman
144. Annelies van Schie Stellar Of Course Eddleman
145. Marion Herndon Stellar of Course Edleman, Ron
146. Jack Spithill Stellar of Course Eddleman
147. Taylan Ilhan Stinger Bednar
148. Norman Hagen Stinger Bednar
149. Darren Woods Stinger Bednar
150. Kevin Bednar Stinger Bednar
151. Collin Casey Stinger Bednar
152. Daniel Georgianni Stinger Bednar
153. Paul Sparkman Student driver Thies
154. Ryan Murphy Student Driver Theis
155. Jeffrey Lam Sweet Peril Reiser
156. dorian Benn sweet peril Reiser
157. Andrew Reiser Sweet Peril Reiser
158. Uzi Ozeri Texas ranger Weilchowsky
159. Roscoe Taylor Texas Ranger Chuck Weichosky
160. Ross Birdsong Texas Ranger Chuck Wielchowsky
161. Meredith Eatough Texas Ranger IV Wielchowsky
162. Matthew Kriner Texas Ranger IV Wielchowsky
163. Matthew Kircough Tocky Aikins
164. Blake Caskey Troublemaker Simonson
165. Virginia Vance Troublemaker Simonson
166. Alexander Weisser USA 951 Kivlovitz
167. sean guidry whistler 2 fraser
168. Deane Fraser Whistler II Fraser
169. Cran Fraser Whistler II Cran Fraser
170. Michael Owens Whistler II Fraser
171. Sophie Fraser Whistler II Fraser
172. Joshua Mills Whistler II Fraser
173. Brian Prejean Whistler II Fraser
174. Eugene Vandevoir Whistler ll Fraser

Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2019 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network