Registrants For
SPERRY TOP-SIDER SEATTLE NOOD REGATTA
HOSTED BY SEATTLE YACHT CLUB and CORINTHIAN YACHT CLUB

May 15-December 31, 1969
210 people have registered for this event

29er Open Skiff
    Skipper Boat Name Bow#/Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Alexis Aird


BOSS 248 29er Open Skiff
Seattle, WA Seattle Yacht Club
2. Erin Berry


29er CAN 417 29er Open Skiff
Victoria, BC Royal Victoria Yacht Club
3. Katy Cenname


Purple her Majesty USA 457 29er Open Skiff
seattle, wa Seattle Yacht Club
4. Alex Dodd


123 29er Open Skiff
Victoria, British Columbia RVicYC
5. Ciara Storey


669 29er Open Skiff
victoria, bc royal victoria yatch club
6. Lisa Renehan


48 29er Open Skiff
Seattle, WA Seattle Yacht Club
7. Andrew Colebrook


7 29er Open Skiff
Kirkland, WA CYC Seattle
8. Pieter Versavel


Musto Performance Skiff CAN196 29er Open Skiff
Palo Alto, CA .
9. Karl Schulmeisters


Kraicor 278 29er Open Skiff
Snohomish, WA CYC
 


505
    Skipper Boat Name Bow#/Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Jen Morgan Glass


8824 505
Seattle, WA Seattle Yacht Club
2. Angus Brackett


Sprinting Zombie 8558 505
Seattle, WA SYC
3. Brian Trainor


Banshee 8755 505
Vancouver, British Columbia Kitsilano Yacht Club
4. Carol Buchan


Yellow Jacket 8792 505
Medina, WA Seattle Yacht Club
5. Rick Parkinson


7039 505
Langley, BC Kitsilano Yacht Club
6. Dalton Bergan


8815 505
Seattle, wa Seattle YC
7. Charlie Dore


Narley 8245 505
Stevenson, wash. cgyc
8. Bruce Vandeventer


8960 505
LYNNWOOD, WA CYC of Seattle
9. Christian Pittack


Watery Tart 8554 505
Seattle, WA CYC-Seattle
 


C&C 115
    Skipper Boat Name Bow#/Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Jeff Whitney


Elusive 51 C&C 115
Mukiltco, WA Corinthian Yacht Club, Seattle
2. Jim Lowry


Zorra 79101 C&C 115
Seattle, WA CYC Seattle
3. Kenneth Waters


Liberte' 79090 C&C 115
Federal Way, Wa Three Tree Point Yacht Club
4. David De Lanoy


Fortuna 62 C&C 115
Seattle, WA Sloop Tavern(pending)
5. Dan Krier


Grey Boat 76 C&C 115
Kirkland, WA Seattle Yacht Club
 


Deception Mini 12
    Skipper Boat Name Bow#/Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Stacey Wilson


Three Stooges USA 6 Deception Mini 12
Bainbridge Island, WA Seattle Yacht Club
2. Chuck Lowry


Mini Magic 4 Deception Mini 12
Beaux Arts, WA Seattle Yacht Club
3. Paul Thorlakson


MeterMaid USA-15 Deception Mini 12
Bellevue, WA Seattle Yacht Club
4. Marianne Lyle


CUPCAKE 22 Deception Mini 12
Seattle, WA STYC
5. Gerry Porter


POPEYE CAN 4 Deception Mini 12
Victoria, b.c. Royal Victoria Yacht Club
6. Ned Johnson


Crumpler 2 Deception Mini 12
Seattle, WA Seattle Yacht Club
7. David Jones


david jones 18 Deception Mini 12
seattle, WA seattle yacht club
8. Scott Gilson


BLUE ANGEL 10 Deception Mini 12
BELLEVUE, WA SEATTLE YACHT CLUB
9. Frank Lawrence


Frankly BS USA 1 Deception Mini 12
Seattle, WA Seattle Yacht Club
 


Etchells
    Skipper Boat Name Bow#/Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Ryan Haines


Banana USA 103 Etchells
Seattle, WA CYC Seattle
2. George Bagley


Gringo 705 Etchells
Bellevue, WA Seattle Yacht Club
3. Tom Hughes


US 1008 US1306 Etchells
Seattle, wa Seattle Yacht Club
4. Paul Taylor


Attitude 570 Etchells
Bellingham, Washington Corinthian Yacht Club Bellingham
5. Carl Sutter
*

Sutter's Gold 1204 Etchells
*, * SYC & CYC
6. Stig Osterberg


Oden 288 Etchells
Port Townsend, WA Port Townsend Sailing Association
7. William Weinstein


B-Bold 1140 Etchells
Bellevue, WA Corithian Yacht Club
8. Gerald Edwards


Bob 273 Etchells
Seattle, WA Corinthian-Seattle
 


I 14
    Skipper Boat Name Bow#/Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Frank Flannery


1157 I 14
Kirkland, WA CYC Seattle
2. Kris Henerson


the mighty Shilshole 1164 I 14
Seattle, WA. cyc Seattle
3. Jeff Oaklief


October Sky USA 1179 I 14
Seattle, Washinton Seattle Corinthian Yacht Club
4. Kristofer Bundy


beavis 1163 I 14
seattle, wa cyc
5. Steve Goodson


1159 1159 I 14
Seattle, WA CYC Seattle
6. Todd Drake


Coat of Arms 1150 I 14
West Lynn, OR SAYC
7. Don Mierzeski


US 1127 1127 I 14
Bellingham, WA Bellingham Yacht Club
 


International 6 Meter
    Skipper Boat Name Bow#/Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Don Martin


Saskia II KC19 International 6 Meter
Vancouver, B.C. Royal Vancouver YC
2. Pat Mitchell


Sockeye us119 International 6 Meter
Bainbridge Island, Wa PMYC
3. Peter Hofmann


Goose US81 International 6 Meter
Bainbridge Island, Wa Port Madison Yacht Club
4. Eric Jespersen


Gallant KC 10 International 6 Meter
Sidney, BC Royal Vancouver Yacht Club
5. Jim Metteer


Fokus3 US90 International 6 Meter
Poulsbo, WA PMYC
6. Andy Parker


Finnegan USA123 International 6 Meter
Bainbridge, WA Port Madison YC
 


International Formula 18
    Skipper Boat Name Bow#/Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Mike Hensel


2499 International Formula 18
Shoreline, WA Sail Sand Point
2. Jim Holstine


Hobie Tiger 1970 International Formula 18
bellingham, wa bellingham yacht club
3. Bryan Colwell


2538 International Formula 18
Stanwood, WA Fleet 95
4. Mark Jones


Nauti Gear 1732 International Formula 18
North Vancouver, BC Jericho Sailing Cetner
5. Ben Colwell


1799 International Formula 18
Stanwood, Wa Fleet 95
6. Tyler Barton


Munsened 2217 International Formula 18
Mt Pleasant, SC Munsen Yachts
7. Paul Andrepont


Team Blur USA 2477 International Formula 18
Seattle, Wa Seattle Yacht Club
8. Eric Thor


cat-a-strophic 2215 International Formula 18
vancouver, bc NA
9. Phil Hunt


2516 International Formula 18
Vancouver, BC Jericho
10. Don Atchley


Highly Catfeinated 1899 International Formula 18
Mill Creek, Washington Sail Sand Point
11. John Hoag


1454 International Formula 18
Normandy Park, Wa Seattle Yacht Club/ CYC Seattle
12. Brian Hunt


Team Storm 2384 International Formula 18
Vancouver, BC Jericho Sailing Centre
 


J105
    Skipper Boat Name Bow#/Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Jerry Diercks


Delirium 272 J105
Seattle, WA CYC Seattle
2. John A Peterson


LastTango 212 J105
Medina, WA CYC Seattle, SBYC
3. Billy Baldwin


Cyan 239 J105
north vancouver, BC nyyc
4. Chuck Stephens/ Pat Denney


Panic Here Panic Now 482 J105
Seattle, WA Shilshole Bay Yacht Club
5. Lorenzo Migliorini


Allegro Vivace ITA-89 J105
Seattle, WA CYC Seattle
6. Erik Kristen


Jubilee 114 J105
Bellevue, WA CYC Seattle
7. Mike Schiltz


Money Shot 617 J105
bellevue, ws STYC
8. Michael Pearson


Bifrost 3 582 J105
Port Orchard, WA Gig Harbor Yacht Club
9. Robert Blaylock


Usawi 475 J105
Seattle, WA SBYC
 


J109
    Skipper Boat Name Bow#/Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Stuart Burnell


Tantivy 248 J109
Seattle, Washington CYC & TTPYC
2. Dave Dack/ Rick Nordquist


J-Tripper 36 J109
Seattle, WA Seattle Yacht Club
3. Jerry Woodfield


Shada 44 J109
Bellevue, WA CYC-Seattle
4. David MacLean


Illusionist 309 J109
Seattle, WA CYC - Seattle
5. Robert Arney


It's Only Rock & Roll 43 J109
Seattle, WA cyc
6. Edward Pinkham


Jeopardy 161 J109
Tacoma, WA CYCTacoma
 


J24
    Skipper Boat Name Bow#/Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Scott Milne


Tremendous Slouch 1238 J24
Seattle, WA Corinthian Yacht Club
2. Jaime Tiampo


Recidivist CAN1876 J24
Victoria, BC Royal Victoria Yacht Club
3. Nojan Moshiri


Djinn 3732 J24
Seattle, WA CYC
4. Michael L Johnson


Hot Pursuit USA 3747 J24
Edmonds, WA SYC
5. John Mason


Rylah 4339 J24
Bellevue, WA Corinthian Yacht Club - Seattle
6. Harry Dursch


Self Abuse 2845 J24
Bellevue, WA CYC
7. Lydia Volberding


Jailbreak 2171 J24
Fox Island, WA CYC Seattle
8. William Taylor


Atom Ant 1980 J24
Issaquah, WA CYC
9. Hans Spiller


Flying Monkeys 5358 J24
Redmond, WA Seattle CYC
 


J80
    Skipper Boat Name Bow#/Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. David Schutte


Taj Majal 445 J80
Seattle, WA Seattle Sailing Club
2. Jerry Judd


Go Fish 282 J80
Bayview, Idaho LPOYC
3. Mike Brewis


Swish 344 J80
Victoria, BC Royal Victoria Yacht Club
4. Thomas Taylor


Time and Tide 1005 J80
Kirkland, WA STYC
5. Chris White


Crazy ivan us151 J80
Eastsound, WA oiyc
6. William McKinnon


Skye Rocket 1 J80
Woodinville, WA WINSA
 


Laser
    Skipper Boat Name Bow#/Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Jay C. Winberg


Streaker 182099 Laser
Seattle, WA Seattle YC
2. Todd Willsie


Willsie 171059 Laser
Seattle, WA CYC Seattle
3. Sarah Mackey


SYC 20 151301 Laser
Bellevue, WA Seattle Yacht Club
4. Charlie Poggemann


177150 Laser
Sammamish, WA Seattle Laser Fleet
5. John Sturman


MissAdventure 148166 Laser
Portland, OR Willamette Sailing Club
6. Mark Orme


Sharky 195617 Laser
Seattle, WA CYC Seattle
7. Dave Watt


152203 Laser
Seattle, Washington Corinthain Yacht Club of Seattle
8. Phillip Round


Laser 192097 Laser
Victoria, BC Royal Victoria Yacht Club
9. Walt Mintkeski


158760 Laser
Portland, OR Willamette Sailing Club
10. Michael Schalka


Trench Digger 189819 Laser
Seattle, WA Seattle Yacht Club
11. Michael Cenname


187295 Laser
Seattle, WA CYC Seattle
12. Dan Falk


186542 Laser
Seattle, WA CYC Seattle
13. Stephen Van Dyck


174980 Laser
SEATTLE, WA CYC Seattle
14. John Purdy


194597 Laser
Tigard, OR Willamette Sailing Club
15. Steve Stockett


Stockett 180174 Laser
Vashon, Wa cyc
16. Eric Becker


187352 Laser
Seattle, WA CYC Seattle
17. Adam Schnitzer


165885 Laser
Clyde Hill, Washington Seattle Yacht Club
 


Laser SB3
    Skipper Boat Name Bow#/Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Ray Hines


ShaBoom, ShaBoom, ShaBoom 3455 Laser SB3
SEATTLE, WA MSC
2. Charlie Guildner


Three Way 0 Laser SB3
Mount Vernon, WA CCA
3. Zack Maxam


SB Thriller 3973 Laser SB3
Costa Mesa, CA SDYC
4. Dave Marod


Minor Threat 69 Laser SB3
Seattle, WA Sloop Tavern YC
5. Raymond Hines


Gertrude's Surf 3456 Laser SB3
seattle, WA MSC
 


Melges 24
    Skipper Boat Name Bow#/Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Dave Brede


12happythoughts USA675 Melges 24
Seattle, WA CYC Seattle
2. Brenda Stuntz


Cool Beans 347 Melges 24
Lake Tapps, WA CYC Seattle
3. Peter Graves


CHAOS 352 Melges 24
Post Falls, ID Lake Pend Oreille Yacht Club
4. Paul Bennett


Goose n' Duck 66 Melges 24
Seattle, WA Queen City Yacht Club
5. Tom Reinertson


Surfer Girl 591 Melges 24
Mercer Island, WA CYC Seattle
6. Glenn Klute


Trophy Wife 243 Melges 24
Seattle, WA CYC Seattle
7. Jim Caputo


Elwood 401 Melges 24
Seattle, WA CYC Seattle
8. Tom Greetham


Distraction USA 96 Melges 24
Gig Harbor, Wa STYC
9. Dan Kaseler


pTeron USA 379 Melges 24
port Angeles, wa port madison yacht club
10. Marv Toland


Puttanesca USA 161 Melges 24
Kirkland, WA Seattle Yacht Club
11. Derek Campbell


Fast Forward 520 Melges 24
Seattle, WA SYC
 


Moore 24
    Skipper Boat Name Bow#/Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Ben Braden


More Uff Da 26 Moore 24
Seattle, Washington Sloop Tavern Yacht Club
2. Lisa Winterhalter


Mordacious 60 Moore 24
Seattle, WA Sloop Tavern Yacht Club
3. Patrick Maussenet


Sputnik 132 Moore 24
Seattle, WA Sloop Tavern YC
4. Kathryn Meyer


More Cowbell! 124 Moore 24
Seattle, Wa CYC Seattle
5. Joe Grieser


running blues 108 Moore 24
seattle, wa ssbyc
6. Anthony DeVita


Frecklebelly Madtom 114 Moore 24
seattle, wa Sloop Tavern YC
7. Brad Butler


morphine 72 Moore 24
bainbridge island, wa port madison
 


Moth
    Skipper Boat Name Bow#/Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Lindsay Bergan


Bladerider 32 Moth
Seattle, WA Lindsay Bergan
2. Andy Mack


Mothra 3299 Moth
White Salmon, WA Seattle
3. Sean Couvreux


No U Turn 3336 Moth
Stevenson, Washington St. Francis YC
4. Bates McKee


Vertical Mixing 3334 Moth
Seattle, WA Seattle YC
5. Matt Pistay


SLAM 3 Moth
Seattle, WA seattle yacht club/ cyc seattle
 


Open Sport Boat
    Skipper Boat Name Bow#/Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. John Plut


Pluto 7666 Open Sport Boat
Seattle, WA Sloop Tavern Yacht Club
2. Michael Mechaelis


South Lake Union Trolley 2201 Open Sport Boat
Edmonds, WA STYC
3. Joe Williams


Habit 132 Open Sport Boat
Mercer Island, WA Seattle Yacht Club
4. Jonathan Little


Redfish Bluefish 2208 Open Sport Boat
Seattle, WA Sloop Tavern YC
5. Gregory Smith


Persistence 131 Open Sport Boat
Seattle, WA Sloop Tavern Yacht Club
6. Herb Cole


5 or 6 dogs 102 Open Sport Boat
seattle, wa cyc
7. Paul Kalina


Mad Dog 20/20 103 Open Sport Boat
Seattle, WA Sloop Tavern Yacht Club
 


Performance 30
    Skipper Boat Name Bow#/Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Eric Yaremko


Flying Circus 69182 Performance 30
Bellingham, WA Bellingham Yacht Club
2. Jonathan Reichhold


Manta Ray 45 Performance 30
Seattle, WA Sloop Tavern Yacht Club
3. Y Ken Chin


Kowloon 17 Performance 30
Seattle, WA STYC/SBYC
4. Mark Hood


Shattered 59964 Performance 30
Steilacoom, WA South Sound Sailing Society
5. Mel Marshel


Rubicon 69320 Performance 30
Edmonds, WA Corinthian Yacht Club - Seattle
 


San Juan 21-Non Spinnaker
    Skipper Boat Name Bow#/Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Jim Altice


PARVEEN 366 San Juan 21-Non Spinnaker
Seattle, WA SJ 21 Fleet 1
2. Paul Von Stubbe


Scout 52 San Juan 21-Non Spinnaker
Granite Falls, wa Fleet 1 San Juan 21
3. William Jenks


BoB 19 San Juan 21-Non Spinnaker
Kapwosin, Washington San Juan 21 National Association Fleet 1
4. Andrew Caples


Limpet 759 San Juan 21-Non Spinnaker
Seattle, WA San Juan 21 Class Associstion Fleet #1
5. Eugene Adams


PGS Juan 2601 San Juan 21-Non Spinnaker
Mountlake Terrace, WA San Juan 21 National Association
 


San Juan 21-Spinnaker
    Skipper Boat Name Bow#/Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Marc VanderSchalie


Kermit 1033 San Juan 21-Spinnaker
Wenatchee, WA Lake Chelan Sailing Association
2. Fausto DeGuzman


Habagat 808 San Juan 21-Spinnaker
Seattle, WA SJ21 Fleet 1
3. Chris Popich


Wooglin 986 San Juan 21-Spinnaker
Federal Way, WA National SJ21 Assoc
4. Stephen Jensen


Charmed Juan 1524 San Juan 21-Spinnaker
Bothell, WA San Juan 21, Fleet 1 and National Assn.
5. Wes Vaughn


YellowJacket 1623 San Juan 21-Spinnaker
Clarkston, WA Lewis-Clark Sailing Assoc.
6. Michael Dukes


Great Excuse 1641 San Juan 21-Spinnaker
Auburn, WA San Juan 21 Fleet One
7. Bob Abelin


Blue Pearl 714 San Juan 21-Spinnaker
Helena, Montana Canyon Ferry Yacht Club
8. Alan Bock


Bulls-eye 1008 San Juan 21-Spinnaker
Helena, MT Canyon Ferry Yacht Club
9. David Garman


Jessie 2063 San Juan 21-Spinnaker
Federal Way, Wa TTPYC
10. Rob Hamilton


Golden Girl 2006 San Juan 21-Spinnaker
Bozeman, Montana Canyon Ferry
 


San Juan 24
    Skipper Boat Name Bow#/Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Mark Bradner


Return 39166 San Juan 24
Seattle, WA Corinthian Yacht Club of eattle
2. Gil Lund


snappy tom 39608 San Juan 24
bellevue, wa cyc seattle
3. Michael Irish


Manhattan Transfer 39508 San Juan 24
Renton, WA CYC Seattle
4. Kenneth W. Johnson


Grauer Geis 7 39160 San Juan 24
Seattle, WA Corinthian Yacht Club of Seattle
5. John Schwab


Fancy 49516 San Juan 24
Bellevue, WA CYC
6. Joseph McNulty


Malice 49196 San Juan 24
Mercer Island, WA Corinthian Yacht Club of Seattle
 


Santana 20
    Skipper Boat Name Bow#/Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Mark Forrest


Q 931 Santana 20
Eugene, OR Eugene Yacht Club
2. Rick Gilstrap


One Eyed Chicken Boat 551 Santana 20
Eugene, Oregon Eugene Yacht Club
3. Jim Martinez


Loose Nuts 908 Santana 20
Corvallis, OR Eugene Yacht Club
4. Stephen Orsini


Inferno 918 Santana 20
Anacortes, WA Anacortes Yacht Club
5. Gordon Mattatall


H20 Boa 649 Santana 20
eugene, oregon eugene yacht club
6. Ron Fish


Giddy Up 779 Santana 20
Eugene, OR Eugene Yacht Club & Triton Yacht Club
7. Lyle Mayer


Guano Happens 906 Santana 20
Eugene, OR Triton Yacht Club
8. Jim Hill


Chief's Special 586 Santana 20
Springfield, Oregon Eugene Yacht Club
9. Evert Slijper


Bob 115 Santana 20
Eugene, OR Eugene YC
 


Thistle
    Skipper Boat Name Bow#/Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Rusty Lhamon


Thistle Dew 3640 Thistle
Seattle, WA CYC
2. Wayne Balsiger


Rainbow 3664 Thistle
Seattle, WA Corinthian YC Seattle
3. Ken Lane


Blue Haze 3995 Thistle
Bainbridge Island, WA Port Madison Yacht Club
4. Terry Lettenmaier


3922 Thistle
South Beach, OR Yaquina Bay Yacht Club
5. Robert Hillebrand


Osprey 3665 Thistle
seattle, wa Corinthian YC Of Seattle
6. Dwaine Trummert


Weatherly 3669 Thistle
University Place, WA ALSC
7. Joe Burcar


3959 Thistle
Bellevue, Washington CYC-Seattle
8. Chip Balougy


My Precious 3956 Thistle
Philomath, OR Eugene YC
9. Jack Wisemore


Glorious Defeat 3804 Thistle
Bothell, WA CYC Seattle
10. Patrick Schirmer


Ranger 3663 Thistle
Seattle, WA Corinthian Yacht Club of Seattle
11. Jeffrey Crombie


3703 Thistle
seattle, wa CYC
12. Michael Rees


Fling 3590 Thistle
Portland, Oregon Willamette Sailing Club
13. Chris Gedrose


3936 Thistle
Portland, Oregon Willamette Sailing Club
14. Tim Mills


997 997 Thistle
Portland, OR Willamette Sailing Club
15. David Bogue


Odyssey 3520 Thistle
Federal Way, WA Tacoma Thistle Fleet #115
 


Thunderbird
    Skipper Boat Name Bow#/Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. James Frazier


Valkyrie 974 Thunderbird
Seattle, WA CYC Seattle
2. Martin Godsil


Invader 1244 Thunderbird
Kingston, WA Corinthian Yacht Club - Seattle
3. Jaime Storkman


Fandango 9 Thunderbird
Gig Harbor, WA Gig Harbor Yacht Club
4. John Monk


Aozora 1006 Thunderbird
Seattle, WA CYC Seattle
5. Duane Emnott


THUNDERBABY 1266 Thunderbird
Everett, WA Milltown Sailing Assn
6. Dale Dunning


Water Torture 20 Thunderbird
Mercer Island, WA CYC Seattle
7. Kyle Henehan


Compound X 1050 Thunderbird
San Diego, CA Mission Bay YC
8. Timothy Satre


Puffy 333 Thunderbird
Seattle, WA CYC Seattle
9. Craig Burnell


Predator 1255 Thunderbird
Mercer Island, WA Corinthian Yacht Club
 


Vanguard 15
    Skipper Boat Name Bow#/Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Jake White


3 Vanguard 15
Eastsound, WA OIYC
2. Maverick Blake


7 Vanguard 15
Friday Harbor, WA San Juan Island Yacht Club
3. Abby Hartmann


1 Vanguard 15
Bainbridge Island, Washington Port Madison YC
4. Sean Willerford


1662 Vanguard 15
Bainbridge Island, WA Port Madison Yacht Club
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2019 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network