Registrants For
67th Annual Sarasota Sailing Squadron Labor Day Regatta

August 31-September 01, 2013
267 people have registered for this event

Club 420
    Skipper Sail# Class Hometown Yacht Club
1. Caroline Marshall 3220 Club 420 Fort Myers, FL Team Sail On
2. Benjamin Kalish 8 Club 420 Sarasota, FL Sarasota Youth Sailing
3. Nick Hernandez 5 Club 420 Punta Gorda, FL Sarasota Youth Sailing
4. Brett Jezak 58 Club 420 Atlanta, GA LLSC
5. Ryan Sanders 13 Club 420 Venice, Florida VYBA
6. Bogan Whitehead 16 Club 420 Venice, FL VYBA/SYS
7. Stephan VerHulst 6939 Club 420 North Port, FL Independent
8. skye ehrhart 0 Club 420 sarasota, Fl Sarasota Sailing Squadron
9. Lindsay Kaighin 11 Club 420 Sarasota, Florida Sarasota Sailing Squadron
10. Michael Gowan 2541 Club 420 Sarasota, FL Sarasota Youth Sailing Program
 


Flying Scot
    Skipper Sail# Class Hometown Yacht Club
1. Mike Smith 5222 Flying Scot Sarasota, Florida Sarasota Sailing Squadron
2. Ron Pletsch 15 Flying Scot Sarasota, FL SSS
3. Bob Twinem 5141 Flying Scot bradenton, florida Sarasota Sailing Squadron
4. john domagala 5577 Flying Scot Bradenton, Fl SSS
5. Mark Taylor 4321 Flying Scot Tampa, FL DIYC
6. Stewart Taylor 400 Flying Scot Tampa, FL DIYC
7. Donald Perry 5360 Flying Scot Sarasota, FL SSS
 


Laser 4.7
    Skipper Sail# Class Hometown Yacht Club
1. daniel Denison 190301 Laser 4.7 St. Petersburg, Florida SPYC
2. Gage Wilson 192500 Laser 4.7 Cape Coral, Florida Edison Sailing Center
3. Tanner Wilson 198204 Laser 4.7 Cape Coral, Fl Edison Sailing Center
4. Emily Wright 187760 Laser 4.7 Tampa, FL St. Petersburg Yacht Club
5. Tori Davis 182368 Laser 4.7 Marco Island, Florida NBYC
6. RYLEE CAY BARTHOLOW 75583 Laser 4.7 CAPE CORAL, FL EDISON SAILING CENTER
7. Alec Funsch 149095 Laser 4.7 St. Petersburg, FL St. Petersburg Yacht Club
8. Garrett Lawlor 190485 Laser 4.7 Osprey, Florida Venice Youth Boating Assoc.
9. Bailey Carter 199393 Laser 4.7 Winter Park, FL DIYC
10. Hannah Steadman 192015 Laser 4.7 Saint Petersburg, Florida FBYC
11. Stefan Johnson 194356 Laser 4.7 Nokomis, FL VYBA
12. Maya Kwasniewski 170626 Laser 4.7 Bradenton, FL SYS
13. Matthew Snyder 181144 Laser 4.7 Dunedin, fl SailFit
14. Katie Freeley 199574 Laser 4.7 Bradenton, Fl SYSp
15. sylvia hopkins 186540 Laser 4.7 st pete, fl spyc
16. Max Slafer 199396 Laser 4.7 Cape Coral, Florida ESC
17. Garver Whitehead 190299 Laser 4.7 Venice, FL VYBA
18. Hannah Cantolino 180085 Laser 4.7 Bradenton, FL SYS
19. Tyler Johnson 199193 Laser 4.7 Myakka City, FL MRPF
 


Laser Full Rig
    Skipper Sail# Class Hometown Yacht Club
1. Philip Karcher 191958 Laser Full Rig Sarasota, FL Sarasota Sailing Squadron
2. Roberto Porter 204771 Laser Full Rig Coral Gables, FL SailLaser Miami
3. Francis Hawley 199123 Laser Full Rig Key Biscayne, Fl Key Biscayne Yacht Club
4. William Heausler 194540 Laser Full Rig Tampa, FL DIYC
5. Alex Woodbridge 152954 Laser Full Rig Palmetto, Florida SYSP
6. Colin Holzberger 177002 Laser Full Rig Lutz, Florida DIYC
7. Christopher Douglas 201285 Laser Full Rig Naples, FL NCSC
8. Charles Lindsay 192900 Laser Full Rig Sarasota, FL SDYC
9. Ed Baird 191963 Laser Full Rig St Petersburg, FL St Petersburg Yacht Club
10. Brandon Kirby 204410 Laser Full Rig Palm Beach Shores, FL LYC
 


Laser Radial
    Skipper Sail# Class Hometown Yacht Club
1. Scott Rasmussen 204417 Laser Radial cape coral, florida Team FOR/Edison Sailing Center
2. ANGELO MEHTALA 190471 Laser Radial BRADENTON, FL SYSP
3. Adam Winton 176146 Laser Radial Fort Myers, FL Team Sail On
4. Josh Dochoda 177328 Laser Radial St Petersburg, Florida St Petersburg Yacht Club
5. Liam Donoghue 194527 Laser Radial SARASOTA, Florida SYSP
6. Claire Havig 185453 Laser Radial Naples, FL ncsc
7. Alexander Walke 187797 Laser Radial Fort Myers Beach, Florida Edison Sailing Center
8. Jack Gower 199192 Laser Radial North Fort Myers, FL Team For/ESC
9. Conner Harding 182368 Laser Radial Naples, FL Sailing Anarchy
10. Jeffrey Ellington 199394 Laser Radial Ft. myers, FL ESC
11. Courtney Purcell 184546 Laser Radial North Port, FL ESC
12. Daphne Chen 161117 Laser Radial Belleair Bluffs, Florida SailFit / CCSC
13. Lucie Keller 188854 Laser Radial Naples, Florida Glyc
14. Andy Burns 197122 Laser Radial Tampa, Florida Davis Island Yacht Club
15. Sydney Noble 173994 Laser Radial Naples, Fl ncsc
16. Liam McCarthy 197571 Laser Radial St. Petersburg, Florida St. Petersburg Yacht Club
17. JORDAN BYRD 148969 Laser Radial BRADENTON, Fl SSS
18. Ty Baird 95916 Laser Radial St Petersburg, Florida St Petersburg Yacht Club
19. Nic Baird 195916 Laser Radial Saint Petersburg, FL St Petersburg Yacht Club
20. Emmet Ward 166913 Laser Radial Largo, FL Team FOR
21. Grant Boicheff 203631 Laser Radial St Petersburg, Fl St Petersburg Yacht Club
22. Joshua Temko 175501 Laser Radial Palm Harbor, FL SAILFIT/CCSC
23. Shelby Leobold 189738 Laser Radial Tampa, Fl DIYSF
24. Clayton Shaffer 175070 Laser Radial bradenton, Florida SYS
25. Braxton Blalock 186598 Laser Radial Bradenton, Fl MRPF
26. Louisa Nordstrom 204421 Laser Radial Osprey, Fl Team For
27. Drew Hayward 170001 Laser Radial Brandon, Fl DIYC
28. Addison Hackstaff 184541 Laser Radial St Petersburg, Fl St Petesburg Yacht Club
29. Nevin Avila 191949 Laser Radial Saint Petersburg, FL Saint Petersburg Yacht Club
30. Lucas Galarza 199383 Laser Radial sarasota, FL sys
31. Amanda Lawson 199204 Laser Radial Tampa, FL Davis Island Yacht Club
32. Alicia Muscato 197584 Laser Radial North Port, FL Team Sail On
33. Andre Reguero 173397 Laser Radial Riverview, Florida SailFit/CCSC
34. Martin Hood 186540 Laser Radial St. Petersburg, FL SPYC
35. Greiner Hobbs 201274 Laser Radial Tampa, Florida Davis Island Yacht Club
36. nicholas lovisa 1668721 Laser Radial sarasota, fl sysp
37. Monica Wilson 196117 Laser Radial Jensen Beach, FL USSCMC
38. Ravi Parent 194543 Laser Radial Bradenton, Florida Sarasota Youth Sailing
39. Trevor Stone 166872 Laser Radial Sarasota, FL SYSP
40. Mark Clare 195660 Laser Radial Sarasota, FL SYSP
 


MC Scow
    Skipper Sail# Class Hometown Yacht Club
1. Jerry Wheeler 536 MC Scow Sarasota, FL S.S.S
2. Robert Blomquist 1728 MC Scow Sarasota, Florida SSS
3. Richard Elsishans 2483 MC Scow Sarasota, Florida Sarasota Sailing Sq
4. Vanessa Hamalian 39 MC Scow Sarasota, FL Sarasota Sailing Squadron
5. Ted Weihe 2581 MC Scow Sarasota, Fl SSS
 


Optimist Green
    Skipper Sail# Class Hometown Yacht Club
1. Sidney Moyer 10676 Optimist Green Saint Petersburg, Florida Saint Pete Yacht Club (SPYC)
2. Emilee Pierce 14490 Optimist Green Naples, FL Naples Community Sailing Center
3. Kailee Pierce 1808 Optimist Green Naples, Fl Naples Community Sailing Center
4. Emma Shakespeare 11168 Optimist Green St. Petersburg, Florida SPYC
5. Isabella Shakespeare 14303 Optimist Green St. Petersburg, FL SPYC
6. Elizabeth McCree 15211 Optimist Green Tampa, FL TYCC
7. maddie hughes 11813 Optimist Green naples, florida NCSC
8. alexander bryan U1 Optimist Green Jacksonville,, fl florida yacht club
9. Daniela Dreyfuss 17336 Optimist Green Naples, FL NCSC
10. Harrison Molesky 14261 Optimist Green Bradenton, FL Manatee River Pram Fleet
11. Emily Allen 15993 Optimist Green St. Petersburg, FL spyc
12. Alexander Vafeas 16030 Optimist Green Sarasota, FL Sarasota Youth Sailing
13. asher carriero 9335 Optimist Green naples, florida ncsc
14. Sam Lindsay 9843 Optimist Green St Petersburg, Florida SPYC
15. Justin Merrell 11398 Optimist Green Naples, FL NCSC
16. Devin Wade 11546 Optimist Green Sarasota, FL Sarasota Youth Sailing
17. Noah Adelson 19067 Optimist Green SAINT PETERSBURG, Florida SPYC
18. Pearson Payne 10154 Optimist Green St. Petersburg, FL SPYC
19. Maverick Putnam 10962 Optimist Green Palm Harbor, Florida TYCC
20. Fin Jones 12455 Optimist Green Venice, Fl Venice Youth Boating Assoc.
21. Michael Grass 9135 Optimist Green Nokomis, FL VYBA
22. Robert H. Woithe 14258 Optimist Green Palmetto, FL Manatee River Pram Fleet
23. Alyssa See 5628 Optimist Green Sarasota, FL SYSP
24. Ashley See 22 Optimist Green Sarasota, FL sysp
25. Parker Davis 1368 Optimist Green Bradenton, Fl Manatee River Pram Fleet
26. Crista Abberger 10677 Optimist Green Tampa, FL Davis Island Yacht Club
27. Lorenzo Candelora 12451 Optimist Green venice, FL-Florida BYA
28. Jane Scheiber 7630 Optimist Green Sarasota, Florida Sarasota Youth Sailing
29. Parker Moran 12736 Optimist Green Sarasota, Fl Venice, Fl Yacht Club
30. Patrick Igoe 19378 Optimist Green Naples, FL Naples Community Sailing Center
31. Brooke Ziegler 9136 Optimist Green Nokomis, FL Venice Yacht Club
32. Skye van Gennip 9142 Optimist Green Nokomis, Florida VYBA
33. Tyler Pachter 12735 Optimist Green Venice, FL Venice, FL
34. Jonas Sanchez 12456 Optimist Green Nokomis, Florida Venice
35. Richard Menke 12201 Optimist Green Clearwater, Fl Clearwater community sailing center
36. Zachary Tonkin 10150 Optimist Green Riverview, FL DIYC
37. Owen Wicks 12712 Optimist Green Palm Harbor, FL Clearwater Community Sailing Center
38. Dorian Phillips 12450 Optimist Green Nokomis, Florida VYBA
39. Terra Ehrhart GOVI Optimist Green sarasota, fl KATS STJ
40. Luke King 17246 Optimist Green Sarasota, fl SYS
41. jacques kowacki 11362 Optimist Green englewood, Florida venice yacht
42. Dale Sipes 14260 Optimist Green BRADENTON, FLORIDA Manatee River Pram Fleet
43. Jacob Magnusson 12737 Optimist Green Nokomis, sarasota Venice youth boating association
44. Adam Kullman 5868 Optimist Green Saint Petersburg, Florida SPYC
45. Thomas Connell 1391 Optimist Green Naples, FL Naples Community Sailing Center
46. Lauren Connell 1181 Optimist Green Naples, FL Naples Community Sailing Center
47. Zachary Roberts USA Optimist Green St. Petersburg, FL SPYC
48. Gregory Roberts 10536 Optimist Green St. Petersburg, FL SPYC
49. Joshua Roberts 6598 Optimist Green St. Petersburg, FL SPYC
50. Patrick Kunz U3 Optimist Green jacksonville, FL FYC
51. Kaden Tavares 17 Optimist Green Sarasota, FL SYSP
52. Max Borghese U2 Optimist Green jacksonville,, FL FYC
53. Dominik Sebastian 1008 Optimist Green lakewood Ranch, FL SYSP
54. Mia Tashkin 20201 Optimist Green Tampa, FL TYCC
55. Terence Taylor 20466 Optimist Green Palm Harbor, FL CCSC
56. Dorothy Mendelblatt 721 Optimist Green St Petersburg, FL SPYC
 


Optimist RWB
    Skipper Sail# Class Hometown Yacht Club
1. Charlotte Carl 31101 Optimist RWB Tampa, FL TYCC
2. Ethan Danielson 9549 Optimist RWB St. Petersburg, FL SPYC
3. Sam Dreyfuss 11398 Optimist RWB Naples, FL NCSC
4. Lila VANDENBROEK 16446 Optimist RWB sarasota, Florida SYS
5. Justin Callahan 16897 Optimist RWB Cape Coral, Florida Naples Community Sailing Center
6. Mitchell Callahan 16898 Optimist RWB Cape Coral, Florida Naples Community Sailing Center
7. Dylan Heinz 15565 Optimist RWB Sarasota, FL Sarasota Youth Sailing
8. Andrew Florio 19308 Optimist RWB Sarasota, FL SYS
9. Mia Hanes 19712 Optimist RWB Sarasota, FL SYSP/SSS
10. NICHOLAS Hefti 19079 Optimist RWB Osprey, FL VYBA
11. Kyle Dochoda 14691 Optimist RWB St Petersburg, FL Team FOR
12. Chase Burwell 18313 Optimist RWB Clearwater Beach, FL Team FOR - Carlouel Yacht Club
13. Johnny Magardino 18391 Optimist RWB Naples, Florida Ncsc
14. Matthew Magardino 19720 Optimist RWB Naples, Florida NCSC
15. Alex McCree 115299 Optimist RWB Tampa, FL TYCC
16. Watt Icely 18963 Optimist RWB Saint Petersburg, FLORIDA SPYC
17. Justin Marciano 15007 Optimist RWB Naples, Florida NCSC
18. Joe Risi 18755 Optimist RWB Tampa, FL TYCC
19. Mateo Rodriguez 18295 Optimist RWB Winter Haven, FL CCSC
20. danny hughes 20246 Optimist RWB naples, florida NCSC
21. Carson Page 14768 Optimist RWB Naples, FL Naples Community Sailing Center
22. Jack Fedorovich 13484 Optimist RWB Tampa, FL Tampa Yacht
23. Patrick Walke 15874 Optimist RWB Fort Myers Beach, Florida Edison Sailing Center
24. Nico Dreyfuss 1810 Optimist RWB Naples, FL NCSC
25. McKenna Wherry 12831 Optimist RWB Fort Myers, Fl Team sail on
26. Sydney Monahan 9502 Optimist RWB Ft Myers Beach, Fl Edison Sailing Center
27. Kaili Yap 13004 Optimist RWB Ft Myers, FL Edison Sailing Club
28. Jack Groves CAN1563 Optimist RWB Holmes Beach, FL CCSC
29. Gage Schoenherr 18298 Optimist RWB Clearwater, Fl Team FOR/ Clearwater Community Sailimg Center
30. Zachariah Schemel 19836 Optimist RWB Marco Island, FL NCSC
31. LILLIAN MYERS 17295 Optimist RWB SARASOTA, FLORIDA SYSP / Team FOR
32. Peyton Purdy 77 Optimist RWB Tampa, Florida TYCC
33. Brandon Geller 14246 Optimist RWB Tampa, Florida Seaside Park Yacht Club
34. Matthew Keller 18380 Optimist RWB Naples, Florida Glyc
35. Dmitriy Ovren 20099 Optimist RWB Bonita Springs, FL NCSC
36. Ansel Swatek 19306 Optimist RWB Venice, FLORIDA VYBA
37. Johnny joyner 10210 Optimist RWB Tampa, Florida Davis Island YC
38. Bridget Monahan 8979 Optimist RWB Jacksonville, FL Florida Yacht Club
39. Reedy Monahan 14167 Optimist RWB Jacksonville, FL Florida Yacht Club
40. Brett Putnam 11040 Optimist RWB Palm Harbor, FL TYCC
41. Ian Jezak 15784 Optimist RWB Atlanta, GA Team FOR / LLSC
42. Blaire McCarthy 17629 Optimist RWB St. Petersburg, Florida SPYC
43. mike noble 9533 Optimist RWB Madeira Beach, FL spyc
44. William Fox 10961 Optimist RWB Saint Petersburg, Florida SPYC
45. Ethan Truman 10441 Optimist RWB Palm Harbor, FL CCSC
46. Wes Myler 15417 Optimist RWB Jacksonville, Florida FYC
47. Anika Boicheff 15211 Optimist RWB St Petersburg, FL SPYC
48. Bryce Tone 20382 Optimist RWB Bradenton, Florida SYSP/team FOR
49. Alexander Temko 18300 Optimist RWB Palm Harbor, FL CCSC
50. Ciara Dorsay 19787 Optimist RWB Sarasota, Florida SYS/Team FOR
51. Aidan Piotrowski 12340 Optimist RWB Bonita springs, Fl Ncsc
52. John Wintering 18318 Optimist RWB indian rocks beach, FL CCSC
53. Abby Hayward 18000 Optimist RWB Brandon, Fl DIYC
54. J.J. (Jessica) Smith 5699 Optimist RWB Palmetto, FL SPYC
55. Eric van Gennip 19101 Optimist RWB Nokomis, Florida YYBA
56. Connor Nelson 12058 Optimist RWB Tampa, FL Team FOR / DIYC
57. Hannah Sheppard 7717 Optimist RWB Tampa, Fl Davis Island Youth Sailing
58. Heather Kerns 15537 Optimist RWB Apollo Beach, Florida SPYC
59. callista hopkins 16732 Optimist RWB st pete, fl spyc
60. Thomas Thiel 15684 Optimist RWB Tampa, FL TYCC
61. Andrew Mitchell 15551 Optimist RWB Naples, FL NCSC
62. Andrew Douglas 18809 Optimist RWB Naples, FL NCSC
63. Cai Teague 48310 Optimist RWB Spring Hill, Florida CCSC
64. Lizzie Grich 15298 Optimist RWB Jacksonville, FL FYC
65. Catherine Beatrix Lindsay 17404 Optimist RWB sarasota, fl SDYC
66. Jonathan King 16325 Optimist RWB Sarasota, fl SYS
67. Matthew King 18310 Optimist RWB Sarasota, fl Team FOR, SYS
68. Heidi Hicks 19495 Optimist RWB Tampa, Fl SPYC
69. Nicole Shaffer 15661 Optimist RWB Tampa, Florida DIYC
70. Sam Meyer 19725 Optimist RWB Venice, FL VYBA
71. Mark Brunsvold 20008 Optimist RWB Sarasota, FL SYSP
72. Isabella Lemole 19475 Optimist RWB Oak Bay Dr, Osprey Team FOR/SYS
73. Evan Lemole 1947 Optimist RWB Osprey, FL SYSP
74. Elizabeth Shanahan 17077 Optimist RWB St. Petersburg, FL Team FOR/St. Petersburg
75. Clayton Johnson 18261 Optimist RWB Berwyn, PA BBYC
76. Katie Havig 18081 Optimist RWB Naples, FL NCSC
77. Hallie Schiffman 19295 Optimist RWB Sarasota, FL o
 


Sunfish
    Skipper Sail# Class Hometown Yacht Club
1. Gail Heausler 60858 Sunfish Tampa, FL Davis Island Yacht Club
2. Lynne Randall 81022 Sunfish St Petersburg, FL Davis Island Yacht Club
3. Charlie Cushing 78274 Sunfish St Petersburg, FL Davis Island Yacht Club
4. joe blouin 271 Sunfish Tampa, Florida DIYC
5. Sari Wakefield 4164 Sunfish Brandon, Florida Davis Island Yacht Club
6. Mindy Strauley 84800 Sunfish Casselberry, Florida Lake Monroe Sailing Assoc.
7. Paul Strauley 76685 Sunfish Casselberry, Florida Lake Monroe Sailing Assoc.
8. Sue Davidson 88450 Sunfish palmetto, FL SPYC
9. Patrick Ellis 7 Sunfish Sarasota, FL Delray
10. Lisa Avila 92786 Sunfish St. Petersburg, FL SPYC
11. Louise Neuburger 85808 Sunfish Tampa, FL No affliliation noted
 


WFPHRF Cruiser
    Skipper Sail# Class Hometown Yacht Club
1. John Lynch 233 WFPHRF Cruiser Venice, Florida Venice Sailing Squadron
2. Dave Ettinger 84 WFPHRF Cruiser Sarasota, FL Sarasota Sailing Squadron
3. Chuck Margetta 322 WFPHRF Cruiser Sarasota, FL BKYC
4. John Proctor 2006 WFPHRF Cruiser Sarasota, FL Sarasota Sailing Squadron
 


WFPHRF Multihull
    Skipper Sail# Class Hometown Yacht Club
1. Tony Vandenoever 186 WFPHRF Multihull Sarasota, FL SSS
2. Tung Nguyen 013 WFPHRF Multihull Bradenton, FL BGYC
3. Jon Dowd 187 WFPHRF Multihull sarasota, fl SSS
 


WFPHRF Non-Spinnaker
    Skipper Sail# Class Hometown Yacht Club
1. David Wilson 30 WFPHRF Non-Spinnaker Bradenton, Fl. SSS
2. Rudy Reinecke 179 WFPHRF Non-Spinnaker Clermont, Fl CMRC
3. Bob Miller 466 WFPHRF Non-Spinnaker Bradenton, Florida Sarasota Sailing Squadron
4. Kevin Rattigan 111 WFPHRF Non-Spinnaker ORLANDO, FLORIDA SARASOTA SAILING SQUADRON
5. Doug Deardon 26 WFPHRF Non-Spinnaker Sarasota, FL SYSP
6. Steve Schwark 3490 WFPHRF Non-Spinnaker Sarasota, FL SYSP
7. Rolf Hahn 67818 WFPHRF Non-Spinnaker Sarasota, FL Sarasota Sailing Squadron
 


WFPHRF Pocket Cruiser
    Skipper Sail# Class Hometown Yacht Club
1. Robert Hindle 127 WFPHRF Pocket Cruiser Bradenton, Florida Bayshore Gardens Yacht Club
2. Mike Collins 844 WFPHRF Pocket Cruiser Sarasota, Fl SSS
3. John Huber 16 WFPHRF Pocket Cruiser SARASOTA, Florida Sarasota Sailing Squadron
4. Blake Waldron 499 WFPHRF Pocket Cruiser Sarasota, FL SSS
 


WFPHRF Spinnaker
    Skipper Sail# Class Hometown Yacht Club
1. Dave Hillmyer 203 WFPHRF Spinnaker Sarasota, FL Sarasota Sailing Squadron
2. Randy St James 258 WFPHRF Spinnaker SARASOTA, FL SSS/DIYC
3. John Izmirlian 3636 WFPHRF Spinnaker bradenton, florida BYC
4. Jack King USA532 WFPHRF Spinnaker Coconut Grove, FL Easport Yacht Club
5. Dave Banyard 119 WFPHRF Spinnaker Sarasota, Florida Sarasota Sailing Squadron
6. James Corrigan 16 WFPHRF Spinnaker nokomis, fl member
 


Windmill
    Skipper Sail# Class Hometown Yacht Club
1. Lisa Fath 2049 Windmill Palmetto, Fl CCSC
2. Colin Browning 4481 Windmill Tampa, Florida CCSC
3. Lon Ethington 5070 Windmill St Petersburg, Florida Gulf port
4. John Jennings 3803 Windmill St. Petersburg, Fl SPYC
5. Mike Funsch 3497 Windmill St. Petersburg, FL St. Petersburg Yacht Club
6. ritch riddle 3958 Windmill dunedin, fl Clearwater CSC
7. Robert Poston 4052 Windmill Hawthorne, FL Jacksonville Rudder Club
8. Ethan Bixby 5700 Windmill St. Petersburg, FL No affliliation noted
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by US SAILING Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2017 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta Network