Registrants For
2015 North American Championship/Midwinters Regatta
Coconut Grove Sailing Club (CGSC)

January 17-19, 2015
229 people have registered for this event

470 Mens/Mixed Class
    Skipper/Crew Bow# / Sail# Class Hometown Country Payment
1. Mathew Belcher

[Pending]
AUS 11 470 Mens/Mixed Class, Gold Coast, QLD AUS AUS
2. Angus Galloway
Joshua Dawson
AUS 7 470 Mens/Mixed Class, Pullenvale, Qld AUS AUS
3. Matthias Schmid
Flavian Reichstaedter
AUT 3 470 Mens/Mixed Class, Vienna, Vienna AUT AUT
4. David Bargehr

[Pending]
AUT 437 470 Mens/Mixed Class, Bregenz, Vorarlberg AUT AUT
5. Stefan Scharnagl
Helmut Schulz
AUT 477 470 Mens/Mixed Class, Mattsee, Salzburg AUT AUT
6. Henrique Haddad

[Pending]
BRA 27 470 Mens/Mixed Class, Rio de Janeiro, RJ BRA BRA
7. Geison Mendes Dzioubanov
Gustavo Thiesen
BRA 1 470 Mens/Mixed Class, Porto Alegre, Rio grande do sul BRA BRA
8. Jacob Chaplin-Saunders

[Pending]
CAN 6 470 Mens/Mixed Class, Chester, Nova Scotia CAN CAN
9. Onán Barreiros Rodríguez
juan curbelo
ESP 9 470 Mens/Mixed Class, Las Palmas de Gran Canaria, Las palmas ESP ESP
10. JORDI XAMMAR

[Pending]
ESP 44 470 Mens/Mixed Class, SANT JOAN DESPI, BARCELONA ESP ESP
11. Joonas Lindgren
Niklas Lindgren
FIN 7 470 Mens/Mixed Class, Helsinki, Etela Suomi FIN FIN
12. Sofian Bouvet
Jérémie Mion
FRA 27 470 Mens/Mixed Class, Marseille, Bouche du Rhône FRA FRA
13. Luke Patience
Elliot Willis
GBR 863 470 Mens/Mixed Class, weymouth, dorset GBR GBR
14. Julian Autenrieth

[Pending]
GER 15 470 Mens/Mixed Class, Augsburg, Bayern GER GER
15. Ferdinand Gerz
Oliver Szymanski
GER 10 470 Mens/Mixed Class, Munich, Bavaria GER GER
16. Jasper Wagner
Dustin Baldewein
GER 55 470 Mens/Mixed Class, Mannheim, Baden-Wuerttemberg GER GER
17. panagiotis mantiS
Pavlos Kagialis
GRE 1 470 Mens/Mixed Class, athens, elliniko GRE GRE
18. Panagiotis kampouridis
EFSTATHIOS papadopoulos
GRE 165 470 Mens/Mixed Class, spata Athens, attiki GRE GRE
19. Eyal Levin
Dan Froyliche
ISR 14 470 Mens/Mixed Class, Hof-Carmel, Israel ISR ISR
20. ian barzelay

[Pending]
ISR 9 470 Mens/Mixed Class, Tel Aviv, israel ISR ISR
21. Simon Sivitz Kosuta
Jas Farneti
ITA 29 470 Mens/Mixed Class, Trieste, Italy ITA ITA
22. Matteo Pilati
Francesco Rubagotti
ITA 27 470 Mens/Mixed Class, Brenzone, Verona ITA ITA
23. Tetsuya Matsunaga

[Pending]
JPN 12 470 Mens/Mixed Class, Kamakura, Kanagawa JPN JPN
24. DOI KAZUTO

[Pending]
JPN 11 470 Mens/Mixed Class, Chiyoda-ku, Tokyo JPN JPN
25. SHIBUKI IITSUKA
Hachiyama Shinji
JPN 7 470 Mens/Mixed Class, YOKOHAMA, KANAGAWA JPN JPN
26. Paul Snow-Hansen

[Pending]
NZL 2 470 Mens/Mixed Class, Auckland, Devonport NZL NZL
27. Asenathi Jim

[Pending]
RSA 1 470 Mens/Mixed Class, Cape Town, WC RSA RSA
28. PAVEL SOZYKIN
Denis Gribanov
5 470 Mens/Mixed Class, SOCHI, KRASNODAR REGION RUS RUS
29. Mikhail Sheremetiev
Maxim Sheremetiev
2 470 Mens/Mixed Class, St-Peterburg, leningradskaya obl. RUS RUS
30. Yannick Brauchli
romuald hausser
SUI 16 470 Mens/Mixed Class, Zurich, Zurich SUI SUI
31. Carl-Fredrik Fock
Marcus Dackhammar
SWE 350 470 Mens/Mixed Class, LERUM, Vastragotaland SWE SWE
32. Anton Dahlberg
Fredrik Bergstrom
SWE 349 470 Mens/Mixed Class, Stockholm, Sverige SWE SWE
33. DENIZ CINAR
ATES CINAR
TUR 1 470 Mens/Mixed Class, ANKARA, ANKARA TUR TUR
34. Alexia Fischer
Alexia Fischer
USA 1732 470 Mens/Mixed Class, Seattle, Washington USA USA
35. Jordan Factor

[Pending]
USA 89 470 Mens/Mixed Class, Miami, Florida USA USA
36. Dillon Paiva
Ryan Davidson
USA 1790 470 Mens/Mixed Class, Annapolis, MD USA USA
37. russell clarida
Ian Robinson
USA 17 470 Mens/Mixed Class, SOUTHPORT, Connecticut USA USA
 


470 Womens Class
    Skipper/Crew Bow# / Sail# Class Hometown Country Payment
1. Lara Vadlau
Jolanta Ogar
AUT 431 470 Womens Class, Maria Rain, Österreich AUT AUT
2. Renata Decnop
Isabel Swan
BRA 18 470 Womens Class, Niterói, Rio de Janeiro BRA BRA
3. Fernanda Oliveira
Ana Barbachan
BRA 177 470 Womens Class, Rio de Janeiro, Rio de Janeiro BRA BRA
4. Nadja Horwitz

[Pending]
CHI 2 470 Womens Class, Hacienda Cicureo, Colonia CHI CHI
5. Bàrbara Cornudella Ravetllat
Sara López Ravetllat
ESP 14 470 Womens Class, Barcelona, Catalunya ESP ESP
6. Camille LECOINTRE
Helene Defrance
FRA 9 470 Womens Class, GUIPAVAS, Bretagne FRA FRA
7. Hannah Mills
Saskia Clark
GBR 118 470 Womens Class, Weymouth, Dorset GBR GBR
8. Anna Burnet
Flora Stewart
GBR 812 470 Womens Class, Shandon, Scotland GBR GBR
9. Sophie Weguelin

[Pending]
GBR 321 470 Womens Class, Portland, Dorset GBR GBR
10. Nikole Barnes
Taylor Ladd
81 470 Womens Class, New London, CT ISV ISV
11. AI KONDO YOSHIDA
MIHO YOSHIOKA
JPN 1 470 Womens Class, yokosuka, kanagawa JPN JPN
12. Afrodite Zegers
Anneloes Van Veen
NED 216 470 Womens Class, Den Haag, Zuid-Holland NED NED
13. Michelle Broekhuizen
Marieke Jongens
NED 6 470 Womens Class, Lelystad, Flevoland NED NED
14. Jo Aleh
Polly Powrie
NZL 75 470 Womens Class, Auckland, Auckland NZL NZL
15. Agnieszka Skrzypulec
Irmina Mrozek Gliszczynska
POL 11 470 Womens Class, Warszawa, Mazowieckie POL POL
16. Alisa Kirilyuk
luidmila dmitrieva
97 470 Womens Class, Moscow, Moscowskaya obl RUS RUS
17. Natalia Ivanova
Nadezhda Gerasimova
12 470 Womens Class, SOCHI, KRASNODAR REGION RUS RUS
18. Tina Mrak
Veronika Macarol
SLO 64 470 Womens Class, Portoroz, Piran SLO SLO
19. Linda Fahrni
Maja Siegenthaler
SUI 5 470 Womens Class, Faulensee, Bern SUI SUI
20. CEYLA YURTSEVEN
CEREN CELAYİR
TUR 22 470 Womens Class, ANKARA, ANKARA TUR TUR
21. ANNE HAEGER
Briana Provancha
USA 1712 470 Womens Class, East Troy, WI USA USA
22. Sydney Bolger
Carly Shevitz
USA 88 470 Womens Class, Long Beach, CA USA USA
 


49er
    Skipper/Crew Bow# / Sail# Class Hometown Country Payment
1. Mario Segers
Federico Villambrosa
172 49er, San isidro, Buenos aires ARG ARG
2. Benjamin Bildstein
David Hussl
29 49er, wolfurt, Vorarlberg AUT AUT
3. Marco Grael
Gabriel Portilho Borges
BRA 332 49er, Niterói, Rio de Janeiro BRA BRA
4. Paul Throop
Alex Throop
CAN 1268 49er, Burlington, ON CAN CAN
5. Michael Brodeur
Dan Inkpen
514 49er, Mtl, Qc CAN CAN
6. Mac Morrin
Sean Kayser
BER 1042 49er, Kingston, Ontario CAN CAN
7. John Ferguson
Arthur Ferguson
311 49er, Halifax, Nova Scotia CAN CAN
8. Justin Barnes
David Mori
905 49er, Oakville, ontario CAN CAN
9. Benjamin Grez
Cristobal Grez
700 49er, Santiago, RM CHI CHI
10. Carlos Robles Lorente
Daniel Canovas
USA 150 49er, Barcelona, Bcn ESP ESP
11. Diego Botin
Iago Lopez
ESP 900 49er, Santander, Cantabria ESP ESP
12. Lauri Lehtinen
Niclas During
SWE 21 49er, Helsinki, Helsinki FIN FIN
13. Mathieu Frei
Yann ROCHERIEUX
14 49er, Marseille, BDR FRA FRA
14. James Peters
Fynn Sterritt
25 49er, Hayling Island, Hampshire GBR GBR
15. John Pink
Stuart Bithell
6 49er, Portland, Dorset GBR GBR
16. David Evans
Ed Powys
98 49er, Poole, Dorset GBR GBR
17. Dylan Fletcher
Alain Sign
33 49er, portland, Dorset GBR GBR
18. justus schmidt

[Pending]
55 49er, kiel, SH GER GER
19. Stylianos Sotirio
THEODOROS POLYCHRONIDIS
Gre-175 49er, Piraeus, Attika GRE GRE
20. RUGGI TITA
Giacomo Cavalli
ITA 26 49er, Civezzano, Trento ITA ITA
21. Tomasz Januszewski
Pawet Uotodzinski
POL52 49er, Mragowo, Warmia-Mazury POL POL
22. Lukasz Przybytek
Pawel Kolodzinski
POL 42 49er, Dobrzyń nad Wisłą, pol POL POL
23. Jorge Lima
Jose Costa
POR 27 49er, Miami, FL POR POR
24. Sebastien Schneiter
Lucien Cujean
SUI 111 49er, Anières, Geneva SUI SUI
25. Carl Psylvan
Otto Hamel
SWE 16 49er, x, x SWE SWE
26. Thomas Barrows
Joseph Morris
11 49er, Annapolis, MD USA USA
27. Dane Wilson
William McBride
113 49er, Ojai, CA USA USA
28. Tyler Macdonald
Mike Deady
USA 128 49er, Newport Beach, Ca USA USA
29. Judge Ryan
Hans Henken
124 49er, La Mesa, Ca USA USA
30. Brad Funk
Trevor Burd
USA 50 49er, Miami, FL USA USA
31. Wade Waddell
Ian MacDiarmid
1269 49er, Palm Beach Gardens, Florida USA USA
32. Andrew Mollerus
Matthew Mollerus
USA 1273 49er, Larchmont, NY USA USA
33. David Liebenberg
Dan Morris
1193 49er, Livermore, CA USA USA
 


49erFX
    Skipper/Crew Bow# / Sail# Class Hometown Country Payment
1. Victoria Travascio

[Pending]
ARG 19 49erFX, La Plata, Buenos Aires ARG ARG
2. Olivia Price

[Pending]
7 49erFX, Melbourne, Victoria AUS AUS
3. Laura Schöefegger
Elsa Lovrek
AUT 911 49erFX, Salzburg, Austria AUT AUT
4. Anna Luschan
Johanna Daum
AUT 208 49erFX, St.Gilgen, Salzbug AUT AUT
5. Martine Grael
Kahena Kunze
BRA 12 49erFX, Rio de Janeiro, Rio de Janeiro BRA BRA
6. Stéphane Vinet

[Pending]
CAN 1269 49erFX, Montréal, Quebec CAN CAN
7. Erin Rafuse

[Pending]
CAN 812 49erFX, Halifax, NS CAN CAN
8. Erin Berry

[Pending]
821 49erFX, Victoria, British Columbia CAN CAN
9. Virginie Corbeil

[Pending]
CAN 9 49erFX, Laval, Quebec CAN CAN
10. Arielle Morgan
Heather Myatt
CAN 514 49erFX, Westmount, Quebec CAN CAN
11. Max Flinn
Cameron Sawyer
216 49erFX, Chester, Nova scotia CAN CAN
12. Maiken Foght Schütt

[Pending]
DEN 49 49erFX, Aarhus C, Aarhus C DEN DEN
13. Jena mai Hansen

[Pending]
DEN 136 49erFX, Holbaek, Holbaek DEN DEN
14. Marie Thusgaard Olsen

[Pending]
DEN 11 49erFX, Aarhus C, Denmark DEN DEN
15. Tamara Echegoyen
Berta Betanzos
ESP 23 49erFX, Viascón, Pontevedra ESP ESP
16. Noora Ruskola
Camilla Cedercreutz
FIN 101 49erFX, Helsinki, Helsinki FIN FIN
17. Lili Sebesi
Violette Lemercier
222 49erFX, Marseille, PACA FRA FRA
18. Sarah steyaert

[Pending]
FRA 871 49erFX, nantes, france FRA FRA
19. Kate Macgregor
Kirstie Urwin
99 49erFX, Poole, Dorset GBR GBR
20. Charlotte Dobson
Sophie Ainsworth
GBR 22 49erFX, x, x GBR GBR
21. Victoria Jurezok
Anilea Lorenz
712 49erFX, x, x GER GER
22. Andrea Brewster
Saskia Tidey
997 49erFX, Headley Down, Hampshire IRL IRL
23. Mayumi Roller
Kayla McComb
ISV 391 49erFX, St. John, VI ISV ISV
24. Nina Keijzer

[Pending]
NED 15 49erFX, Den Haag, Zuid Holland NED NED
25. Annemiek Bekkering
Annette Duetz
NED 5 49erFX, Den Haag, Zuid Holland NED NED
26. Ragna Agerup
Maia Agerup
Nor 888 49erFX, Oslo, Oslo NOR NOR
27. Helene Naess
Marie Ronningen
NOR 123 49erFX, Notteroy, Duken NOR NOR
28. Erica Dawson
Ellie Copeland
484 49erFX, RD3 Albany, Auckland NZL NZL
29. Alexandra Maloney
Molly Meech
NZL 1 49erFX, Auckland, Auckland NZL NZL
30. Julia Gross

[Pending]
SWE 25 49erFX, Saltsjobaden, Stockholm SWE SWE
31. Lisa Ericson
Hanna Klinga
SWE 381 49erFX, x, x SWE SWE
32. Paris Henken
Helena Scutt
USA 826 49erFX, Coronado, CA USA USA
33. Emily Dellenbaugh
Elizabeth Barry
121 49erFX, Easton, CT USA USA
34. Allie Blecher
Maggie Shea
808 49erFX, Hermosa Beach, CA USA USA
35. deborah capozzi
Molly Vandemoer
11 49erFX, bayport, ny USA USA
 


I-420
    Skipper/Crew Bow# / Sail# Class Hometown Country Payment
1. Alex Abate
Marcus Abate
55116 I-420, Kemah, TX USA USA
2. Josh Dochoda
Kyle Dochoda
53961 I-420, ST PETERSBURG, Florida USA USA
3. Wiley Rogers
Jack Parkin
55162 I-420, Kemah, Tx USA USA
4. Macey McCann

[Pending]
55143 I-420, Kemah, TX-Texas USA USA
5. Shawn Harvey
John Malloy
55173 I-420, Coconut Grove, Florida USA USA
6. Audrey Giblin
Ashton Borcherding
53713 I-420, Monmouth Beach, NJ USA USA
7. Emma Kaneti
Grace Austin
54066 I-420, Mamaroneck, NY USA USA
8. William Logue
Bram Brakman
55175 I-420, Cos Cob, CT USA USA
9. Catherine Kerner
Keily Gleason
55174 I-420, New York, NY USA USA
10. Anna-Luisa Brakman
Megan Ploch
55494 I-420, Darien, CT USA USA
11. Kathryn Hall
Emily Gonzalez
54063 I-420, Haverford, PA USA USA
12. Payton Thompson
Meghan Gonzales
54068 I-420, Newport Beach, CA USA USA
13. Dane Byerly
Robbie Nicholls
54069 I-420, Seabrook, TX USA USA
14. James Westerberg
Pierce Ornstein
53965 I-420, riverside, ct USA USA
15. Ryan Vittimberga
Maxwell Vittimberga
55148 I-420, cedar hill, tx USA USA
16. Julian Martin
Christian Ehrnrooth
53964 I-420, HOUSTON, TX USA USA
17. Olivia de Olazarra
Seth Rizkia
53337 I-420, Miami, FL USA USA
18. Ivan Shestopalov
Reese Guerriero
55318 I-420, Miami, fl USA USA
19. Tyler Paige
Marina Cano Sostre
53438 I-420, New York, NY USA USA
20. Christine Klingler
Victoria Thompson
53629 I-420, Darien, Ct USA USA
21. Eli Burnes
Henry Burnes
55341 I-420, Boston, MA USA USA
22. Matt logue
Cameron Giblin
5396 I-420, Cos Cob, Connecticut USA USA
 


Nacra 17
    Skipper/Crew Bow# / Sail# Class Hometown Country Payment
1. Nicole van der Velden
Thijs Visser
ARU 212 Nacra 17, Noord, Noord ARU ARU
2. Euan McNicol
Lucinda Whitty
AUS 233 Nacra 17, Sydney, NSW AUS AUS
3. THomas Zajac
Tanja FRANK
AUT 205 Nacra 17, Wien, Vienna AUT AUT
4. Yoana Petrova
Nicolay Tashev
BUL 047 Nacra 17, x, x BUL BUL
5. Maxime Loiselle
Lise Duchesne
CAN 135 Nacra 17, Quebec, QC CAN CAN
6. Luke Ramsay

[Pending]
CAN 100 Nacra 17, Vancouver, bc CAN CAN
7. Morgan Cuthbertson
Mitchell MacDonald
CAN 180 Nacra 17, Toronto, Ontario CAN CAN
8. IKER MARTINEZ
MARINA LOPEZ CASANOVA
ESP 111 Nacra 17, IRUN, GIPUZKOA ESP ESP
9. matias buhler

[Pending]
SUI 041 Nacra 17, Barcelona, barcelona ESP ESP
10. FERNANDO ECHAVARRI

[Pending]
ESP 028 Nacra 17, BOO DE PIELAGOS, CANTABRIA ESP ESP
11. Franck Cammas
Sophie de Turckheim
FRA 077 Nacra 17, Guidel, Morbihan FRA FRA
12. Moana Vaireaux
Manon AUDINET
FRA 065 Nacra 17, Ploeren, Britany FRA FRA
13. billy Besson
marie riou
FRA 1 Nacra 17, plougastel, plougastel FRA FRA
14. Lucy Macgregor
Andrew Walsh
GBR 257 Nacra 17, Poole, Dorset GBR GBR
15. Tom Phipps
Mary Rook
GBR 182 Nacra 17, Falmouth, Cornwall GBR GBR
16. BEN SAXTON
Nic Groves
GBR 060 Nacra 17, WEYMOUTH, DORSET GBR GBR
17. Rupert White

[Pending]
GBR 120 Nacra 17, Brightlingsea, essex GBR GBR
18. John Gimson

[Pending]
GBR 076 Nacra 17, Southampton, Hampshire GBR GBR
19. Paul Kohlhoff
Carolina Werner
GER 211 Nacra 17, Strande, SH GER GER
20. Sofia Bekatorou
Konstantinos Trigkonis
GRE 210 Nacra 17, Athens Greece, Varkiza GRE GRE
21. Mandy Mulder
Coen De Koning
NED 244 Nacra 17, Poeldijk, Nederland NED NED
22. Renee Groeneveld
Steven Krol
NED 243 Nacra 17, Amsterdam, Netherlands NED NED
23. Gemma Jones
Jason Saunders
NZL 222 Nacra 17, Auckland, Auckland NZL NZL
24. Sergey Dzhienbaev
Daria Ivanova
RUS 247 Nacra 17, Moscow, MOscow RUS RUS
25. Sarah Newberry
Matthew Whitehead
USA 023 Nacra 17, Miami, Florida USA USA
26. Sandra Tartaglino
Tyler Burd
USA 033 Nacra 17, Tiverton, RI USA USA
27. John Casey
Kristen Lane
USA 252 Nacra 17, Hollywood, FL USA USA
28. Robbie Daniel
Sarah Streater
USA 038 Nacra 17, Clearwater, FL USA USA
29. Mark Mendelblatt

[Pending]
USA 027 Nacra 17, Miami, FL USA USA
30. Cate' Gundlach
Garrett Brown
USA 237 Nacra 17, Fort Lauderdale, FL USA USA
31. David Hein
Jessica Claflin
USA 025 Nacra 17, Rocky River, OH USA USA
32. Michael Easton
Katie Pettibone
USA 234 Nacra 17, Burlington, MA USA USA
33. Katelyn Flood
Keenan Madewell
USA 189 Nacra 17, Miami, FL USA USA
34. Jeremy Wilmot

[Pending]
USA 178 Nacra 17, Newport, RI USA USA
 


RSX 8.5
    Skipper/Crew Bow# / Sail# Class Hometown Country Payment
1. Laurence Bonneau-Charland

CAN 65 RSX 8.5, Rosemere, QC CAN CAN
2. Olivia Mew

CAN 24 RSX 8.5, Toronto, Ontario CAN CAN
3. Nikola Girke

CAN 17 RSX 8.5, Vancouver, BC CAN CAN
4. Keit Järve

EST 257 RSX 8.5, Tallinn, Harjumaa EST EST
5. Saskia SILLS

GBR 956 RSX 8.5, Launceston, Cornwall GBR GBR
6. Bryony Shaw

GBR 94 RSX 8.5, Weymouth, Dorset GBR GBR
7. Isobel Hamilton

GBR 30 RSX 8.5, Tremaine, Launceston GBR GBR
8. Sara Cholnoky

HUN 119 RSX 8.5, Budapest, Hungary HUN HUN
9. Sara Szentivanyi

HUN 5555 RSX 8.5, Budapest, Pest HUN HUN
10. Diana Detre

HUN 7 RSX 8.5, Páty, Pest HUN HUN
11. Flavia Tartaglini

ITA 46 RSX 8.5, Rome, Rm ITA ITA
12. Nicole LEvel

MEX 13 RSX 8.5, miami, florida MEX MEX
13. Maria Mollestad

NOR 23 RSX 8.5, Lysaker, Akershus NOR NOR
14. Fanny Baumann

SWE 6 RSX 8.5, Danderyd, Stockholm SWE SWE
15. SIMLA CILINGIROGLU

TUR 30 RSX 8.5, ANKARA, ANKARA TUR TUR
16. DILARA URALP

TUR 191 RSX 8.5, ANKARA, ANKARA TUR TUR
17. Solvig Sayre

USA 39 RSX 8.5, Vineyard Haven, MA USA USA
18. Charlotte Samson

USA 797 RSX 8.5, Belleair, Florida USA USA
19. Farrah HALL

USA 1 RSX 8.5, Annapolis, MD USA USA
20. Diego Becerra

USA 41 RSX 8.5, Ft lauderdale, Florida USA USA
 


RSX 9.5
    Skipper/Crew Bow# / Sail# Class Hometown Country Payment
1. Juan Francisco Ferrandez

ARG 402 RSX 9.5, Vicente Lopez, Buenos Aires ARG ARG
2. Zachary Plavsic

CAN 33 RSX 9.5, WEST VANCOUVER, BC CAN CAN
3. Gabriel Verrier-Paquette

CAN 29 RSX 9.5, Montreal, QC CAN CAN
4. jean-sebastien fugere

CAN 51 RSX 9.5, yamachiche, Quebec CAN CAN
5. Max Robinson

CAN 21 RSX 9.5, Toronto, Ontario CAN CAN
6. Eduardo Herman Krestschmer

CHI 1 RSX 9.5, Santiago, Chile CHI CHI
7. juan manuel moreno vega

ESP 8 RSX 9.5, el puerto de santa maria, cadiz ESP ESP
8. Nick Dempsey

GBR 1 RSX 9.5, Portland, Dorset GBR GBR
9. Tom Squires

GBR 931 RSX 9.5, Abingdon, Oxfordshire GBR GBR
10. Áron Gádorfalvi

HUN 1 RSX 9.5, Budapest, Budapest HUN HUN
11. Andras Nikl

HUN 199 RSX 9.5, Budapest, Pest HUN HUN
12. Shahar Zubari

ISR 11 RSX 9.5, Eilat, ISRAEL ISR ISR
13. makoto tomizawa

JPN 11 RSX 9.5, yokohama, kanagawa JPN JPN
14. Itabisashi yuma

JPN 15 RSX 9.5, Oumihachiman, Sabae472-1 JPN JPN
15. WONWOO CHO

KOR 141 RSX 9.5, Haeundae-gu, Busan, Busan KOR KOR
16. Sebastian Wang-Hansen

NOR 7 RSX 9.5, husoysund, Norge NOR NOR
17. Arthur Ulrichsen

NOR 57 RSX 9.5, Oslo, Oslo NOR NOR
18. adam holm

SWE 109 RSX 9.5, stockholm, Stocksund SWE SWE
19. PAMIR SACKAN

TUR 07 RSX 9.5, ANKARA, ANKARA TUR TUR
20. Mohamed Elsafty

EGY 9 RSX 9.5, North bergen, NJ USA USA
21. Carson Crain

USA 75 RSX 9.5, Houston, Texas USA USA
22. Raul Lopez

USA 5 RSX 9.5, Miami, florida USA USA
23. Pedro Pascual

USA 11 RSX 9.5, Boca Raton, Fl USA USA
24. Connor Oursler

USA 142 RSX 9.5, Belleair, FL USA USA
25. Maximo Nores

6 RSX 9.5, Miami, FL USA USA
26. Ben Barger

USA 0 RSX 9.5, St Petersburg, FL USA USA
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by US SAILING Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2017 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta Network