14th Annual Xtreme Regatta
Oshkosh Yacht Club | July 16-17, 2018

X Boat (48 boats)

Race 5
Race Information: Start Date/Time = July 16, 2018 00:00:00
PosSail SkipperCrewBoatClubPenalty Pts
1V-61Charlie Allen Megan Isabell Chuck WagonPewaukee Yacht Club/ /0.00 1
2A-17Lindsey Vollmar Gabrielle Spitz ShezawizCedar Lake Yacht Club/ /0.00 2
3A5Brittany Shabino Jakob Eckert CLASSIFIEDCLYC/ /0.00 3
4OO-747Sean Mihelich Jackson Brockman JetLac La Belle Yacht Club/ /0.00 4
5B-11Jonah Boykin Callie Smith Boaty McBoatfaceLake Beulah Yacht Club/ /0.00 5
6A-136Abby Eckert Allison Heimsch Not Too ShAbbyCedar Lake/ /0.00 6
7D-30Nathan Hetzler Graham Hetzler PenguinDelavan/ /0.00 7
8X 40Kit Harned Stella Marina Kit KatPine Lake/ /0.00 8
9V 19Quinn Kaiser John Lieber Full TiltPewaukee Yacht Club/ /0.00 9
10A-13Charlie Eckert Carson Boemer TriskaidekaphobiaCedar Lake/ /0.00 10
11X 13Suzanne Ackley Lyssa Neumann XackleyPine Lake/ /0.00 11
12A-25Austin Jaessing Max Jaessing Loose CannonCedar lake/ /0.00 12
13V 99Kamron Kaiser Peter Wilkinson GoofballPewaukee Yacht Club/ /0.00 13
14I 45Finn Burdick Finn Gerard Blue LightningLake Geneva/ /0.00 14
15X4Ellie Harned Anne Rowe WindhoverPine Lake/ /0.00 15
16X-2Jacob Zaiser Henry Ackley Z ya LaterPine Lake/ /0.00 16
17NO 111Tanner Theisen Cole Thompson Okie DokieNorth Lake Yacht Club/ /0.00 17
18A-15Justin Heimsch Tess Laforest Just-In-TimeCedar Lake Yacht Club/ /0.00 18
19J25Maria Castle Delaney Ruedinger Epic XOshkosh/ /0.00 19
20NO 5Damon Katz Finn Thompson Bill MurrayNorth Lake/ /0.00 20
21B7Annie Cate Schmidt Anneliese LeRoy Little SchmidtBeulah/ /0.00 21
22J 60Abe Weston Levi Morris Hulk SplashOshkosh Yacht Club/ /0.00 22
23V161Emma Wagner Elizabeth Allen CatchUpPewaukee Yacht Club/ /0.00 23
24B28Ashley Mueller Maggie Probst Beulah BeautyBeulah/ /0.00 24
25A42Nathan Vaupel Mollie Shabino Frayed KnotCedar Lake Yacht Club/ /0.00 25
26B-20Brian Zettlemoyer Caroline Leroy BreeZyLake Beulah Yacht Club/ /0.00 26
27B-99Augie Jarecki Billy Webber USB IILake Beulah Yacht Club/ /0.00 27
28X26Anna Marshall Natalie Cartwright Y KnotPLYC/ /0.00 28
29A33Everett Quissek Victoria Quissek A33Cedar Lake Yacht Club/ /0.00 29
3000-144Jackson Walker Paxton Denton LandSharkLaBelle Yacht Club/ TLE/31.00 31
31D8Skyler Swearingen Owen Kohut MinnowDelavan/ TLE/31.00 31
32A-11Michael Rolfs Fiona Trester Lil BoatCLYC/ TLE/31.00 31
33J-151Harry Hirschberg Caden Harrison May the Wind be With YouOshkosh Yacht Club/ TLE/31.00 31
34J4Drake Lauritch Rusty Eberhart Retrofitoshkosh/ TLE/31.00 31
35J 20Meredith Weston Zoe Olmsted Queen MeriOshkosh Yacht Club/ TLE/31.00 31
36NO 359Leah Johnson Zoe Johnson X-pletiveNorth Lake Yacht Club/ TLE/31.00 31
37J22Jimmy Smith Delaney Smith
Delaney Smith
Delaney Smith
Delaney Smith
B BananaOshkosh Yacht Club/
/
/
/
TLE/31.00 31
38H5Will Simonson Jonah Simonson Big RedMendota/ TLE/31.00 31
39J13Grace W Toney Kate Lynn SuperstitionOshkosh OYC/ TLE/31.00 31
40J98Quintin Barkell Liam Gossett Sea SerpantOshkosh yacht club/ TLE/31.00 31
41J32Burke Buser Bennett Peterson The GoatOshkosh/ TLE/31.00 31
42N321Marissa Tegeder Abby Norz For BreezeNagawicka/ TLE/31.00 31
43B25Sydney Urben Elise Brandt Anchor WomenBeulah/ TLE/31.00 31
44J14Jacob Bowman Ryland Schneider EscapeOshkosh/ TLE/31.00 31
45B 14Aaron LeRoy Lucas Clayton Air on SailLBYC/ TLE/31.00 31
46J35JUDAH VICTOR Owen Moran Surprise AtackOshkosh Yacht Club/ TLE/31.00 31
47J1Bailey Lira Lacey Domiter Summer SnowboardOshkosh/ TLE/31.00 31
48B-5Izzy Rietz Christian Connor Sassy SailorLake Beulah Yacht Club/ TLE/31.00 31

Race Information: Start Date/Time = July 16, 2018 00:00:00,
Principal Race Officer: David Porter

Information is final.


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2019 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network