Halloween Howler Regatta
Coconut Grove Sailing Club | October 25-27, 2013

Optimist Green, Division (64 boats)

Race 9
Race Information: Start Date/Time = October 25, 2013 14:22:14
Sail SkipperClubPenalty Pts
120797Stephan BAKER CRYC /0.00 1
262403Javier GARCON KBYC /0.00 2
31903Emily MUELLER KBYC /0.00 3
415738Griffin CLARK KBYC /0.00 4
56154Alexander CRUZ-BUSTILLO Key Biscayne Yacht Club /0.00 5
614389Peter FOLEY CRYC /0.00 6
715535Julian STANCIOFF CRYC /0.00 7
820390Andy LESHAW KBYC /0.00 8
920265Leopold SEUSS CGSC /0.00 9
1020411John WOOD CRYC /0.00 10
111500Natalia GAGLIANO CRYC /0.00 11
122404Benjamin MUELLER KBYC /0.00 12
1311167Madeline BRAMSON KBYC /0.00 13
1418175Gunner HOLSTE Gulfstream Sailing Club /0.00 14
15147474Martin HAWLEY KBYC /0.00 15
16101Fiona CARRICK CRYC /0.00 16
1717658Constantine SCURTIS CRYC /0.00 17
1814679Mark MODZELEWSKI Gulfstream Sailing Club /0.00 18
19173Lizzy SCHMIDT CGSC /0.00 19
2019979Michael ARIAS CRYC /0.00 20
2113372Spencer DOMINGUEZ CRYC /0.00 21
2218430Isabella FARINA CRYC /0.00 22
237848Evan GONZALEZ CRYC /0.00 23
244156Bruno WENCELBLAT CGSC /0.00 24
2515697Jose GONZALEZ CRYC /0.00 25
2616763Talia GEILEN CRYC /0.00 26
27150Maya DAMSKI CRYC /0.00 27
286688Camila CARDONA CGSC /0.00 28
2914864John MODZELEWSKI Gulfstream Sailing Club /0.00 29
301130Maud COUDRAY CRYC /0.00 30
3113096Morgan POWELL CRYC /0.00 31
329522Alexandra HARDISON Mark Sorensen Youth Sailing Program /0.00 32
33147412Sarah ECKHARDT Upper Keys Sailing Club /0.00 33
3416169Michael GORALSKI Upper Keys Sailing Club /0.00 34
3518347Kiril YAKOVENKO Gulfstream Sailing Club /0.00 35
36184Joshua BUTTRICK KBYC /0.00 36
37186Santiago DILLON KBYC /0.00 37
3815727Leo SNELL Upper Keys Sailing Club /0.00 38
3914703Mattias CASTILLA Gulfstream Sailing Club /0.00 39
40182Alvaro Mateo ORTEGA-MORALES KBYC /0.00 40
4181Jackson McALILEY CGSC /0.00 41
42189Alejandro GARCON KBYC /0.00 42
4318Luca DEL RISCO CGSC /0.00 43
4410350Valentina COHEN CGSC /0.00 44
4518314Audrey FOLEY CRYC /0.00 45
466600Laurent PUYANA CGSC /0.00 46
472464Lucas CARDONA CGSC /0.00 47
488Myles HOLT CGSC /0.00 48
49305Lucas LORENTE CGSC /0.00 49
50307Donald FITZGERALD CGSC /0.00 50
51004Hugh LAFONTISEE CRYC /0.00 51
527470Joseba MARURI CRYC /0.00 52
535436Kristian SCURTIS CRYC /0.00 53
54678Carlo MARCHAND-BLUME CGSC /0.00 54
551016Marina GEILEN CRYC DSQ/0.00 65
568345Umi NORITAKE cryc DSQ/0.00 65
5717848T. Chase KENNEDY CRYC DSQ/0.00 65
58181Nicolas GARCIA-CASTRILON KBYC DNF/0.00 65
5911Julien WAITE CGSC DNC/0.00 65
60118Diego RAMOS CGSC DNC/0.00 65
61419Jordan ROMERIL CGSC DNC/0.00 65
626600Mateo PUYANA CGSC DNC/0.00 65
6315022Jacques RIVE CGSC DNC/0.00 65
6416465Anderson TREESE CRYC DNC/0.00 65

Race Information: Start Date/Time = October 25, 2013 14:22:14,
Principal Race Officer: Susan Walcutt

Information is final.


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2022 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network