2021 Halloween Regatta
Augusta Sailing Club | October 08-10, 2021

E Scow (8 boats) (top)
Series Standing - 6 races scored

Information is final.
Regatta results last updated: Sunday, October 10, 2021 11:39:17 AM CDT
Click on race number to view detailed race information.

Pos Sail   Boat   Skipper Yacht Club  1   2   3   4   5   6  Total Pos
1  
sc-6      Walter Prause [1]   Carolina   1   [5]   1   1   1   1   5  
1  
2  
SC55   Savage   Cliff Russell [1]   ASC   2   2   2   2   [5]   2   10  
2  
3  
GA-8   Live Action   Ed Durant [1]   ASC   3   1   3   [5]   3   4   14  
3  
4  
GA-14      Palmer Russell [1]   ASC   [5]   4   4   4   4   3   19  
4  
5  
87   Temptress   James Holder [1]   ASC   [6]   3   5   6   2   5   21  
5  
6  
GA-19   Spook E   Daniel Fodera [1]   Augusta Sailing Club   4   6   6   3   [9/DNC]   9/DNC   28  
6  
7  
GA21   PumpedUp   Bob Hagler [1]   ASC   7   7   7   7/NSC   [9/DNC]   9/DNC   37  
7  
8  
LN-5      Robert Allan [1][Junior]   NCESA   8   8   8/NSC   7/DNS   [9/DNC]   9/DNC   40  
8  
 



MC Scow (4 boats) (top)
Series Standing - 5 races scored

Information is final.
Regatta results last updated: Sunday, October 10, 2021 11:39:17 AM CDT
Click on race number to view detailed race information.

Pos Sail   Boat   Skipper Yacht Club  1   2   3   5   6  Total Pos
1  
1836   Lake Effect   Chris Norman    Shore Acres Yacht Club   1   1   2   1   2   7  
1  
2  
1962      Robert Damen    ASC   4   4/NSC   1   2   1   12  
2  
3  
892      Jay Hopkins    ASC   2   3   3   3   3   14  
3  
4  
1448      Jeremy Coghlan    cogbigjer@yahoo.com   3   2   4   4   4   17  
4  
 



Vanguard 15 (5 boats) (top)
Series Standing - 6 races scored

Information is final.
Regatta results last updated: Sunday, October 10, 2021 12:02:57 PM CDT
Click on race number to view detailed race information.

Pos Sail   Boat   Skipper Yacht Club  1   2   3   4   5   6  Total Pos
1  
436      Stanley Hassinger    Columbia Sailing Club   [3]   1   1   1   1   1   5  
1  
2  
19   Hit Em'   Isaac Kuykendall    LNYC   1   2   2   [3]   2   2   9  
2  
3  
984   what happened   Scott Olson    LNYC   2   [3]   3   2   3   3   13  
3  
4  
1659      Paul King    Lake Norman Yacht Club   4   4   4   [5]   4   4   20  
4  
5  
1528      Michael Chenard    Lake Norman Yacht Club   [5]   5   5   4   5   5   24  
5  
 



Melges 14 (4 boats) (top)
Series Standing - 6 races scored

Information is final.
Regatta results last updated: Sunday, October 10, 2021 12:02:57 PM CDT
Click on race number to view detailed race information.

Pos Sail   Boat   Skipper Yacht Club  1   2   3   4   5   6  Total Pos
1  
7676   Kuai   Daniel Thielman    Corinthian Yacht Club   1   1   1   1   [2]   1   5  
1  
2  
531   Hot Wet Mess   Jennifer Canestra    CYC of San Francisco   3   [4]   2   2   3   2   12  
2  
3  
547      Auric Horneman    CYC   2   2   3   [4]   4   3   14  
3  
4  
567      Scott Terrell    Lake Lanier Sailing Club   [4/DNS]   3   4/DNS   3   1   4/DNS   15  
4  
 



Sunfish (16 boats) (top)
Series Standing - 6 races scored

Information is final.
Regatta results last updated: Sunday, October 10, 2021 12:02:57 PM CDT
Click on race number to view detailed race information.

Pos Sail   Boat   Skipper Yacht Club  1   2   3   4   5   6  Total Pos
1  
4821      Sonya Dean [Master]   Harkers Island Sailing Club   1   1   1   1   3   [4]   7  
1  
2  
3884      John Butine [Master]   Lake Norman YC   [7]   4   3   3   2   2   14  
2  
3  
2311   Ghosts   Elaine Parshall [Master]   Columbia sailing club   3   5   [7]   4   5   1   18  
3  
4  
80588      David Parshall    Columbia Sailing Club   2   2   4   5   [8]   7   20  
4  
5  
81526      David Krausz [Master]   Columbia Sailing Club   6   [8]   6   2   1   6   21  
5  
6  
1      Lizzie Oetgen    Savannah yacht club   4   [9]   2   7   4   8   25  
6  
7  
81501      Stephen Szymanski [Master]   CSC, Columbia Sailing Club   [11]   3   5   8   6   5   27  
7  
8  
80620      John Helman [Great Grand Master]   ASC   [14]   6   9   10   7   3   35  
8  
9  
4820      Alex Dean [Master]   Harkers Island Sailing Club   5   [14]   11   6   9   12   43  
9  
10  
80802   N/A   Michael Szabo [Master]   CSC   10   7   [13]   13   11   9   50T  
10  
11  
24186   Daphne   Gail Turluck    Gull Lake Sailing Club   8   11   12   9   [13]   10   50T  
11  
12  
4839   none   David Hanselman [Great Grand Master]   Harkers Island Sailing Club   9   13   [15]   12   12   13   59  
12  
13  
35083   Backslider   Tom Payne    Lake Norman Yacht Club   15   12   8   11   [17/DNC]   17/DNC   63T  
13  
14  
81173      Mark Evans [Grand Master]   Lake Norman Yacht Club   12   10   10   14   [17/DNC]   17/DNC   63T  
14  
15  
81639   No Surrender   Preston Miller [Junior]   lake norman yacht club   [16]   15   14   15   10   11   65  
15  
16  
27316      Mike Kerman    Halifax Sailing Association   13   [17/DNC]   16/DNC   17/DNC   17/DNC   17/DNC   80  
16  
 



Sunfish Junior (11 boats) (top)
Series Standing - 8 races scored

Information is final.
Regatta results last updated: Sunday, October 10, 2021 11:26:38 AM CDT
Click on race number to view detailed race information.

Pos Sail   Boat   Skipper Yacht Club  1   2   3   4   5   6   7   8  Total Pos
1  
99      Rhett Lamb [Junior]   Savannah yacht Club   [1]   1   1   1   1   1   1   1   7  
1  
2  
PJB      Payton Brown [Junior]   Savannah Yacht Club   2   2   3   [7]   2   3   3   2   17  
2  
3  
80      Julia Ball [Junior]   Savannah Yacht Club   3   [5]   4   2   4   2   2   3   20  
3  
4  
9      Coralyn O'Maielson    Aspiring ASC Member   [7]   4   2   3   3   4   4   4   24  
4  
5  
6      Ethan Pennington    Augusta Sailing Club   4   3   [6]   5   5   5   5   6   33  
5  
6  
8   Savannah Yacht Club   Lucas Keller    Savannah Yacht Club   6   7   7   6   6   [9]   6   9   47  
6  
7  
641      Emma McIntosh [Junior]   Savannah Yacht Club   5   [9]   8   4   9/DNF   6   9   7   48  
7  
8  
A3      Andrew Grady    savannah yacht club   [9]   6   9/DNF   8   8   7   8   5   51T  
8  
9  
10   Madelina   Annslee Peoples [Junior]   ASC   8   8   5   [9]   7   8   7   8   51T  
9  
10  
12      Ethan Christman [Junior]   ASC   10   [12/DNC]   12/DNC   12/DNC   12/DNC   12/DNC   12/DNC   12/DNC   82  
10  
11  
13      Madison Franks [Junior]   Augusta Sailing Club   [12/DNC]   12/DNC   12/DNC   12/DNC   12/DNC   12/DNC   12/DNC   12/DNC   84  
11  
 



Laser Full (ILCA 7) (18 boats) (top)
Series Standing - 6 races scored

Information is final.
Regatta results last updated: Sunday, October 10, 2021 11:49:09 AM CDT
Click on race number to view detailed race information.

Pos Sail   Boat   Skipper Yacht Club  1   2   3   4   5   6  Total Pos
1  
178558   Nada   David Loring    Jiyc   [3]   1   2   1   1   1   6  
1  
2  
181864      Marten Kendrick    LLSC   1   [16]   4   2   4   3   14  
2  
3  
170345      Rob Bowden    JIYC   5   6   1   5   [7]   5   22T  
3  
4  
218590      Eli Putnam    Augusta Sailing Club   [12]   4   5   4   3   6   22T  
4  
5  
201212      William Gilden    NA   [8]   5   6   6   5   2   24  
5  
6  
200014   N/A   Mason Baird [Junior]   James Island Yacht Club   7   7   [9]   3   6   8   31  
6  
7  
165142      Shane Sablotsky    Staniel Cay Yacht Club   6   3   10   10   [12]   4   33  
7  
8  
191920      Michael Carlson    Atlanta Yacht Club   2   9   7   8   9   [12]   35  
8  
9  
184634      Marcus Moehlman    Augusta sailing club   [11]   10   8   7   2   9   36  
9  
10  
208107      Jason Rucker    CofC Sailing Association   9   2   3   9   [20/DNC]   20/DNC   43  
10  
11  
173970      Sean Sternkopf    Augusta Sailing Club   4   [14]   11   11   10   11   47  
11  
12  
160220   Stinky   Zachary Scallan [Junior]   LNYC   10   11   [14]   12   8   10   51  
12  
13  
149999      Andrew Addie    Pymatuning Yacht Club   [15]   15   12   14   14   7   62  
13  
14  
415      Daniel Diederich [Junior]   CYC-NC   14   12   [17]   13   11   13   63  
14  
15  
159815SYC      Clay Mobley    Savannah Yacht Club   13   13   13   [16]   13   15   67  
15  
16  
187811      Pete Durst    Hobcaw   [16]   8   16   15   15   14   68  
16  
17  
1073   Laser Full   Caleb Fisher    James Island Yacht Club   17/NSC   17   15   17   [20/DNC]   20/DNC   86  
17  
18  
84885      Walter Everett    Columbia Sailing Club   [20/DNC]   20/DNC   20/DNC   20/DNC   20/DNC   20/DNC   100  
18  
 



Laser Radial (ILCA 6) (23 boats) (top)
Series Standing - 6 races scored

Information is final.
Regatta results last updated: Sunday, October 10, 2021 11:49:09 AM CDT
Click on race number to view detailed race information.

Pos Sail   Boat   Skipper Yacht Club  1   2   3   4   5   6  Total Pos
1  
218454   Cici   William Tebrake [Junior]   SCYC   1   1   [5]   1   1   1   5  
1  
2  
181339      Ben Usher [Junior]   CYC1853   [21/OCS]   4   4   5   2   3   18  
2  
3  
178558   Shaka   Ashton Loring [Junior]   JIYC   6   3   3   [11]   4   5   21  
3  
4  
217496      Kaitlyn Bagnoni [Junior]   Augusta Sailing Club   4   8   6   2   [14]   2   22  
4  
5  
218611      Tavia Smith [Junior]   CYC1853   3   5   2   8   [12]   6   24  
5  
6  
187964   Optional 2   Noah Clarke [Junior]   SCYC   7   11   [12]   4   3   4   29  
6  
7  
200603   Mermaid   Kate Zurinskas [Junior]   CYCNC/LLSC   5   10   [16]   6   9   8   38  
7  
8  
166003      Will Rucker [Junior]   SCYC/CYC   2   2   1   10   [24/DNC]   24/DNC   39  
8  
9  
007   Shaken Not Stirred   TJ O'Brien    Lake Norman Yacht Club   10   6   [14]   3   11   10   40  
9  
10  
197111      Alex Bagnoni [Junior]   Augusta Sailing Club   9   7   11   [12]   7   7   41  
10  
11  
429      Murphy Olson [Junior]   Lake Norman YC   8   [18]   13   7   5   16   49  
11  
12  
179193      Michael Sickinger    Augusta Sailing Club   11   14   10   [17]   8   9   52  
12  
13  
178530   Parker Thran   Parker Thran [Junior]   Parker Thran   [21/OCS]   17   9   9   10   11   56  
13  
14  
187307      James Fabian [Junior]   BYSC   13   15   [21]   16   6   12   62  
14  
15  
151627   Ark Royal   Garner Mobley [Junior]   Savannah Yacht Club   14   9   15   14   [18]   13   65  
15  
16  
187866      Andrew Ettlemyer [Junior]   Columbia Sailing Club   12   16   7   [20]   17   14   66  
16  
17  
44      Molly Aiken Loring [Junior]   JIYC   15   12   17   15   13   [18]   72  
17  
18  
203926      Tucker Mansfield [Junior]   Atlanta Yacht Club   16   [21]   8   19   15   15   73  
18  
19  
205512      Zeal Saballa [Junior]   Augusta Sailing Club   17   13   [18]   13   16   17   76  
19  
20  
204108   laser   Britton Fyffe [Junior]   Privateer Yacht Club   19   [20]   19   18   19   20   95  
20  
21  
181296      Diego Pryor [Junior]   Augusta Sailing Club   18   19   22   [24/DNC]   21   19   99  
21  
22  
184400   Mackie   Grace Christman [Junior]   ASC   20   [22]   20   21   20   21   102  
22  
23  
189776      Gaines Johnson [Junior]   ASC   [24/DNC]   24/DNC   24/DNC   24/DNC   24/DNC   24/DNC   120  
23  
 



Laser 4.7 (ILCA 4) (22 boats) (top)
Series Standing - 6 races scored

Information is final.
Regatta results last updated: Sunday, October 10, 2021 12:06:42 PM CDT
Click on race number to view detailed race information.

Pos Sail   Boat   Skipper Yacht Club  1   2   3   4   5   6  Total Pos
1  
218610      Elliott Lipp [Junior]   Carolina Yacht Club - SC   1   2   2   1   2   [3]   8  
1  
2  
159815      Arabella Duer [Junior]   South Carolina Yacht Club   2   1   4   [6]   4   4   15  
2  
3  
165976      Leif Carlson [Junior]   Atlanta Yacht Club   3   [8]   5   3   6   1   18  
3  
4  
218595      Louise Martin [Junior]   Carolina yacht club Sc   5   6   1   5   [8]   5   22  
4  
5  
1      Aleksei Lopatin [Junior]   Lakewood/RCYC   4   [14]   12   4   1   2   23  
5  
6  
189721      Bode Snider [Junior]   SCYC   6   [10]   7   2   3   7   25  
6  
7  
177343      Will Bryant [Junior]   LLSC/SCYC   9   4   3   10   7   [19/DNS]   33  
7  
8  
10      Saylor-Rae Waldorf [Junior]   BYSC   8   [12]   8   7   5   11   39  
8  
9  
173222      Brently Barnhill [Junior]   SCYC   10   3   [13]   13   10   6   42  
9  
10  
192924      Oscar Oberle [Junior]   JIYC   [13]   7   6   11   9   10   43  
10  
11  
156808      Felix Hagar [Junior]   JIYC   7   5   10   12   12   [15]   46  
11  
12  
111      William McCarty [Junior]   James Island Club   [12]   9   9   9   11   9   47  
12  
13  
77      Owen Zurinskas [Junior]   CYCNC/LLSC   11   [13]   11   8   13   8   51  
13  
14  
115106   Laser 4.7   Jackson Fisher [Junior]   James Island Yacht Club   14   11   14   [18]   17   13   69  
14  
15  
187771      Emily Sternkopf [Junior]   Augusta Sailing Club   [18]   18   17   14   14   12   75  
15  
16  
218598      Liam Modzelewski [Junior]   CYC Charleston   17   17   [18]   15   15   14   78  
16  
17  
159071      Scott Thomas [Junior]   Columbia Sailing Club   15   [16]   16   16   16   16   79  
17  
18  
148818      Trinity Maddison [Junior]   Columbia Sailing Club   [19/DNF]   15   15   17   18   17   82  
18  
19  
66444      Luke Horton [Junior]   Columbia Sailing Club   16   19   19   19   [20]   18   91  
19  
20  
126699      Cecelia Stewart [Junior]   Columbia Sailing Club   19/DNS   20/DSQ   [23/DNC]   23/DNC   19   23/DNC   104  
20  
21  
TBD-4   Eugene   Dane Turner [Junior]   BYSC   [23/DNC]   23/DNC   23/DNC   23/DNC   23/DNC   23/DNC   115T  
21  
21  
192085      Aiden Postell [Junior]   SCYC   [23/DNC]   23/DNC   23/DNC   23/DNC   23/DNC   23/DNC   115T  
21  
 



Club 420 trap/spin (3 boats) (top)
Series Standing - 6 races scored

Information is final.
Regatta results last updated: Sunday, October 10, 2021 12:02:57 PM CDT
Click on race number to view detailed race information.

Pos Sail   Boat   Skipper Yacht Club  1   2   3   4   5   6  Total Pos
1  
8533   420   Stephanie Griffin [Junior]   Lake Lanier Sailing Club   1   1   1   1   [2]   1   5  
1  
2  
8542   LLSC #TBD   Emilia Szylman [Junior]   LLSC   [2]   2   2   2   1   2   9  
2  
3  
12      Eric Suter    N/A   3   3   3   [4/DNC]   4/DNC   4/DNC   17  
3  
 



Opti Green (13 boats) (top)
Series Standing - 6 races scored

Information is final.
Regatta results last updated: Sunday, October 10, 2021 10:58:26 AM CDT
Click on race number to view detailed race information.

Pos Sail   Boat   Skipper Yacht Club  1   2   3   5   6   7  Total Pos
1  
22444      Sergei Lopatin    Lakewood/RCYC   [6]   1   2   1   1   1   6  
1  
2  
2950      Anna Kennedy    LLSC   1   [4]   4   3   2   2   12T  
2  
3  
13778      Shivaan Patel    columbia sailing club   [3]   3   1   2   3   3   12T  
3  
4  
13908      Zerick Pierstorff    Columbia Sailing Club   5   2   [6]   5   4   4   20  
4  
5  
111      Andrew Spiller    LLSC   2   [7]   3   6   5   5   21  
5  
6  
13826      Cort Smith    Columbia Sailing Club   4   6   [10]   4   7   7   28  
6  
7  
UYC1      Callaway Terrell    Lake Lanier Sailing Club   7   5   8   8   [9]   6   34  
7  
8  
11   Opti   Frank Peluso    Savannah yacht club   [11]   8   9   9   6   9   41  
8  
9  
3   Mr. Cat Bomb   Blaine deTuro    LNYC/BLYC   10   10/DNF   [14/DNC]   7   8   10   45  
9  
10  
1      Marcus Stauner    Lake Norman Yacht Club   9   10/DNF   5   [12]   12/DNS   11   47  
10  
11  
20791      Anorah Stauner    Lake Norman Yacht Club   [13]   9   7   11   10   12   49  
11  
12  
17761      Anastasiia Lopatina    Lakewood/RCYC   [12]   10/DNF   11   10   11   8   50  
12  
13  
0      Luke Tully    Columbia Sailing Club   8   [14/DNC]   14/DNC   14/DNC   14/DNC   14/DNC   64  
13  
 



Opti RWB (5 boats) (top)
Series Standing - 6 races scored

Information is final.
Regatta results last updated: Sunday, October 10, 2021 10:58:26 AM CDT
Click on race number to view detailed race information.

Pos Sail   Boat   Skipper Yacht Club  1   2   3   5   6   7  Total Pos
1  
20494   Shiver Me Timbers   James Folk [Red]   Atlanta Yacht Club   [2]   2   2   1   1   1   7  
1  
2  
16174   Millennium   Henry Hill [Blue]   LLSC   1   1   1   3   2   [4]   8  
2  
3  
20781      Robin Diederich [White]   CYC-NC   [3]   3   3   2   3   2   13  
3  
4  
10167      Warren Terrell [White]   Lake Lanier Sailing Club   4   4   4   4   [5]   5   21  
4  
5  
14095   Opti   Hank Bashford [White]   James Island Yacht Club   [5]   5   5   5   4   3   22  
5  
 



Open Skiff (BIC) (24 boats) (top)
Series Standing - 8 races scored

Information is final.
Regatta results last updated: Sunday, October 10, 2021 11:26:38 AM CDT
Click on race number to view detailed race information.

Pos Sail   Boat   Skipper Yacht Club  1   2   3   4   5   6   7   8  Total Pos
1  
10065      Bradley Fabian [13+]   BYSC   1   3   2   [5]   2   2   4   4   18  
1  
2  
11063      Noah Dailey [U13]   James Island Yacht Club   5   5   [11]   4   1   1   2   2   20  
2  
3  
9647      Catherine Jowers [U13]   Columbia Sailing Club   4   2   1   3   5   6   [7]   3   24  
3  
4  
10122      Katelyn Dietert [U13]   Augusta Sailing Club   2   7   [14]   1   9   10   1   1   31  
4  
5  
9167   Hei Hei   Hailey Bagnoni [U13]   Augusta Sailing Club   [8]   4   5   2   7   3   6   7   34  
5  
6  
8975   Snack Shack   Elliana Willens [U13]   ASC   [12]   6   4   6   3   9   3   5   36  
6  
7  
9249      Oliver Putnam [U13]   Augusta Sailing Club   3   1   8   12   4   5   9   [16]   42  
7  
8  
9078      Ian Sternkopf [U13]   Augusta Sailing Club   7   12   3   [18]   6   7   5   6   46  
8  
9  
10873   Trash Panda   Indiana Olson [U13]   LNYC   6   9   9   7   [13]   11   12   9   63  
9  
10  
9636      Logan Mosley [U13]   CSC   9   11   10   9   8   4   15   [17]   66  
10  
11  
9203      Robby Saballa [13+]   Augusta Sailing Club   15   8   13   [21]   11   8   8   8   71  
11  
12  
10086   Nautilus   Sophia Church [U13]   Hampton Cove Herons   10   14   7   11   12   12   [16]   11   77  
12  
13  
9205      Chase Fa'amausili [13+]   Augusta Sailing Club   14   17   6   10   10   [18]   10   12   79  
13  
14  
7591   skiff   Cannon Poteet [13+]   Augusta   [20]   10   17   8   17   13   11   10   86  
14  
15  
10111   BicBang Theory   Sophia Heaton [U13]   Hampton Cove Herons   16   13   18   15   14   [21]   14   21   111  
15  
16  
11960   Rubics   Noelle Tardy [U13]   Hampton Cove Herons   [21]   21   15   16   16   20   18   15   121  
16  
17  
7604      Brendan Pennington [U13]   Augusta Sailing Club   [23]   16   12   13   23   19   20   19   122  
17  
18  
10220   Cutie Pi   Isabella Lackey [13+]   Hampton Cove Herons   17   [23]   16   14   19   23   21   13   123T  
18  
19  
5174      Jackson McMullen [U13]   ASC   18   20   22   [23/DNF]   18   14   17   14   123T  
19  
20  
11909      Graeme Slater [U13]   Augusta Sailing Club   11   [22]   21   19   20   22   13   18   124  
20  
21  
10231      Grant Dietert [U13]   Augusta Sailing Club   19   15   20   17   21   16   19   [22]   127  
21  
22  
7324   skiff   Brody Poteet [U13]   Augusta   13   18   19   22   22   15   [23]   23   132  
22  
23  
8776      Marco Pryor [13+]   Augusta Sailing Club   22   19   [23]   20   15   17   22   20   135  
23  
24  
7505      Brighton Turner [13+]   BYSC   24/DNC   [25/DNC]   25/DNC   25/DNC   25/DNC   25/DNC   25/DNC   25/DNC   174  
24  
 



PHRF Spinnaker (3 boats) (top)
Series Standing - 5 races scored

Information is final.
Regatta results last updated: Wednesday, October 13, 2021 8:50:33 AM CDT
Click on race number to view detailed race information.

Pos Sail   Boat   Skipper Yacht Club  1   2   3   4   5  Total Pos
1  
32988   No Panties   Jim Claffey    Augusta Sailing Club   1   1   2   1   1   6  
1  
2  
545   Relentless   Brett Gorrell    Augusta Sailing Club   2   2   1   2   2   9  
2  
3  
4449   Joy Ride   Edwin Joy    Augusta SailingClub   4/DNC   4/DNC   4/DNC   4/DNC   4/DNC   20  
3  
 



PHRF Non-Spinnaker (6 boats) (top)
Series Standing - 5 races scored

Information is final.
Regatta results last updated: Wednesday, October 13, 2021 9:05:25 AM CDT
Click on race number to view detailed race information.

Pos Sail   Boat   Skipper Yacht Club  1   2   3   4   5  Total Pos
1  
355   Luff Affair   Greg Hatcher    ASC   1   3   2   1   1   8  
1  
2  
777   Pura Vida   Rocky Kight    Asc   2   6   1   2   3   14  
2  
3  
282   Fourth Watch   Tim Sparks    Augusta Sailing Club   3   2   4   5   4   18  
3  
4  
10542   “Easy Livin”   Phill Peavler    Augusta Sailing Club   6   5   3   3   2   19  
4  
5  
2211   Taliq   Kevin Kilchenstein    Asc   5   1   6   6   5   23T  
5  
6  
398   Ruck It   Curtis Ruck    asc   4   4   5   4   6   23T  
6  
 



Notes:
Scoring System is RRS Low Point 2021-2024.

- Finishes in [brackets] denote throwouts
- Click on race number to view detailed race information.

Information is final.


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2021 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network