|
Skipper
|
Boat Name
|
Bow#/Sail#
|
Class
|
Hometown
|
Yacht Club
|
Payment
|
1. |
Cole Constant *
|
ICImagine Charter |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
2. |
Samuel Jackson *
|
PCA |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
3. |
Reid thomas Haley *
|
Village baptist |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
4. |
Emmett Liles *
|
Underwood Elementary |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
5. |
Gareth Hedges *
|
Rogers Herr Middle School |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
6. |
Jacob Squint *
|
Washington Montessori Public Charter School |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
7. |
Oliver Carawan *
|
Chocowinity Middle School |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
8. |
Zaida Gorman *
|
Clayton Middle School |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
9. |
Michael Avett *
|
Leesville Road High School |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
10. |
Cooper Mize *
|
Bangert Elementary |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
11. |
Liam Parisi *
|
Bath Elementary School |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
12. |
Aubrey Makepeace *
|
PSJ |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
13. |
Bella Glover *
|
PS Jones |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
14. |
Cate Swanner *
|
PS Jones Middle School |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
15. |
Benjamin Staton *
|
Bath Elementary |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
16. |
Calem Conner *
|
- |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
17. |
Hayley Pake *
|
PS Jones |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
18. |
Anderson Levine *
|
Ayden Middle |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
19. |
Daniel Cross *
|
Washington Montisori |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
20. |
Noah Selig *
|
ECS |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
21. |
Squires Tunstall *
|
Terra Ceia Christian School |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
22. |
Aidan Selig *
|
ECS |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
23. |
Veola Terblanche *
|
Washington Montessori Public Charter School |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
24. |
Calem Conner *
|
- |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
25. |
Louise Jones *
|
St. Peter Catholic School |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
26. |
Mary Mac Jones *
|
St. Peter Catholic School |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
27. |
Jacob Mitchell Bowler *
|
The Oakwood School |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
28. |
Ruth Bell *
|
Wmpcs |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
29. |
Zoe aka Caspian Andino Schaffter *
|
Langston Hughes Middle school |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
30. |
Alan Long *
|
Little Washington Sailing School |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
31. |
Lillian Boyer *
|
Duke School |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
32. |
Jane Boyer *
|
Duke School |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
33. |
Adrian Jayjock *
|
Marshall Simons Middle School |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
34. |
Iilia Jayjock *
|
Marshall Simons Middle School |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
35. |
Quinn Kelley *
|
The Oakwood School |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
36. |
Delilah Regan *
|
Little Washington Sailing School |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
37. |
Tyler Pate Allen, Jr. *
|
Chicod School |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
38. |
Luke Allen *
|
Chicod School |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
39. |
Sam Evans *
|
Alexander Graham Middle |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
40. |
Daniel Shields *
|
Underwood Elementary |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
41. |
Oliver Brown *
|
Little Washington Sailing School |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
42. |
Troy Lynch *
|
Youngsville Elementary |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
43. |
Zach Cuthrell *
|
Little Washington Sailing School |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
44. |
Sam Marinello *
|
Thales Academy |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
45. |
Katie Lawrence *
|
Wintergreen Intermediate |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
46. |
Rylan Williamson *
|
Pungo Christian academy |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
47. |
Bennett Doerr *
|
The Oakwood School |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
48. |
Fischer Carr *
|
Bath Elementary |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
49. |
Creek Morgan *
|
St. Peter Catholic School |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
50. |
Neela Mohan *
|
Arrendell Parrott academy |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
51. |
Emma Overman *
|
Clayton Middle School |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
52. |
Elijah Sparks *
|
Arendell Parrott Academy |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
53. |
Bronwyn (Wyn) Schoemann *
|
Greenville Montessori School |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
54. |
Emily Murray *
|
Chocowinity Middle |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
55. |
Colin Briggs *
|
Dillard Drive Middle School |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
56. |
Leo Conner *
|
St. Peter's |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
57. |
Simon Briggs *
|
The New School Montessori Center |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
58. |
Haley Norwood *
|
Eastern Elementary (Greenville) |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
59. |
Belle Norwood *
|
Eastern Elementary (Greenville) |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
60. |
Jackson Fegeley *
|
Green Hope Elementary |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
61. |
Jon-Luc LeQuire *
|
Bath |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
62. |
Teague Rowland *
|
Graystone Day School |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
63. |
Caroline Swanner *
|
Washington High School |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
64. |
Scottie Botterill *
|
All Saints Academy |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
65. |
mark davis *
|
- |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
66. |
Dempsey Rowland *
|
Graystone Day School |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
67. |
Mae Ryals *
|
The Exploris School |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
68. |
Carlos Geigel *
|
The oakwood school |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
69. |
Isabel Roberson *
|
Washington Montessori Public Charter School |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
70. |
Lydia Geigel *
|
The oakwood school |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
71. |
Edward Hosea *
|
Lacy Elementary |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
72. |
Aidan Howell *
|
Oakwood School |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
73. |
Eloise Tallon *
|
Joanna Tallon |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
74. |
Jon-Luc LeQuire *
|
Bath |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
75. |
John Davis *
|
Chocowinity Primary School |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
76. |
ETHAN MILLER *
|
- |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
77. |
Joseph (Conner) Bulebush *
|
Penny ROad ELementary |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
78. |
Peyton Bulebush *
|
Penny ROad ELementary |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
79. |
Ernest Conner *
|
Cm Eppes |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
80. |
Wendy Mingin *
|
N/A |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
81. |
Madeline Roberson *
|
Washington Montessori Public Charter School |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
82. |
Will Humphreys *
|
Alexander Graham Middle School (Charlotte NC) |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
83. |
Emory Braxton *
|
Elmhurst Elementary |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
84. |
Elizabeth (Ellie) McNeill *
|
Homeschool |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
85. |
Lily Floyd *
|
Bath Elementary |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
86. |
Reid Haley *
|
Village Baptist |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
87. |
Mac Haley *
|
Van story |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
88. |
Isaac Hawley *
|
Bath elementary school |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
|