|
Skipper
|
Boat Name
|
Bow#/Sail#
|
Class
|
Hometown
|
Yacht Club
|
Payment
|
1. |
Jose Baixauli *
|
Kenwood |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
2. |
Meilani Redruello *
|
Ocean Studies |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
3. |
Catalina Armstrong *
|
Vineland |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
4. |
Charlotte MacEachern *
|
Treasure Village Montessori |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
5. |
Aria Booton *
|
Ocean Studies Charter School |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
6. |
Logan Dreaver *
|
Ocala Elementary |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
7. |
Daniel Owens *
|
Morikami |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
8. |
Manolo Gudino *
|
Ocean Studies Charter School |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
9. |
Xander Ewald *
|
Ocean Studies |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
10. |
Finnagan Gneiser *
|
Ocean Studies |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
11. |
jesse hoeltje *
|
Ocean studies |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
12. |
skye yampolsky *
|
pioneer springs community school |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
13. |
Claire Kerry *
|
KEY LARGO SCHOOL |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
14. |
Jesse Hoeltje *
|
Ocean Studies |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
15. |
Scarlett Chmieleski *
|
Key Largo School |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
16. |
claire kerry *
|
KLS |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
17. |
Luke Rodriguez *
|
Cushman |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
18. |
Liam Frizzo *
|
Prestwick Stem |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
19. |
Dalton Dreaver *
|
Holly Springs Elementary |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
20. |
Luke Rodriguez *
|
Cushman |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
21. |
Brandon Owens *
|
Morikami |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
22. |
Cash Udink *
|
PKS |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
23. |
Valentina Merino *
|
Renaissance Elementary |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
24. |
Luke Nimark *
|
Keysgate Charter school |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
25. |
Lela Sherman *
|
Weston Christian Academy |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
26. |
Alex stam *
|
South Salem |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
27. |
Zane Martinez *
|
Ocean Studies Charter School |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
28. |
Andy Fernandez *
|
Somerset Gables |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
29. |
Samantha Schenker *
|
Carolina Day School |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
30. |
Nate Shugarman *
|
Naval Academy Primary Scool |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
31. |
Lucas montoya *
|
Pinecrest Cove |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
32. |
Nick Farrell *
|
Pine Ridge Middle |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
33. |
Enzo Ponce *
|
Saint John Neumann |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
34. |
Jack Stam *
|
Weber Middle School |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
35. |
nicholas misiunas *
|
st. john neumann |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
36. |
chase caputo *
|
TVM |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
37. |
Tommy Corral *
|
St Philips |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
38. |
Frankie Yochum *
|
Prestwick Stem |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
39. |
Rex Matthews *
|
Treasure Village Montessori |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
40. |
Lily Yampolsky *
|
Lake Norman Charter |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
41. |
Sean Shanahan *
|
Sean |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
42. |
Amanda Marie Gonzalez *
|
W.R. Thomas Middle School |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
43. |
Rory MacEachern *
|
Treasure Village Montessori |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
44. |
Peter Nickless *
|
David Lawrence k-8 |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
45. |
Ben Corral *
|
st Philips |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
46. |
Joshua Dobrinsky *
|
Davide Lawerence K-8 Center |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
47. |
Hunter Sosa *
|
Coral Reef Elementary |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
48. |
Natalya Gneiser *
|
Treasure Village |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
49. |
PAUL JONES *
|
ICS |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
50. |
Giulio Zunino *
|
Epiphany catholic school |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
51. |
Brooke El-Koury *
|
Plantation Key School |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
52. |
Ellie Snodgrass *
|
Plantation Key School |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
53. |
Oliver Rutten *
|
Key Largo School |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
54. |
Nate Banks *
|
kls |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
55. |
israel salabarria *
|
Belen |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
56. |
Massima Ponce *
|
Saint John Neumann |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
57. |
Sean Farrell *
|
Pine Ridge Middle |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
58. |
Libby Warren *
|
The Hockaday School |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
59. |
Tomas Leibkuchler *
|
Epiphany Catholic School |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
60. |
John Anthony Zamora *
|
Gulliver Academy |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
61. |
Christopher Bobson *
|
Westminster Christian School |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
62. |
Conner Baker *
|
Faith Fellowship School |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
63. |
Enrique Villamil *
|
Epiphany |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
64. |
Evan Hartigan *
|
Gulliver Academy |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
65. |
Caroline Kinkade *
|
GW Carver Middle School |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
66. |
andrea misiunas *
|
st brendan high school |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
67. |
GIANMARCO CORONEL *
|
REDLAND CHRISTIAN SCHOOL |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
68. |
Karla Cervantes *
|
The Hockaday School |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
69. |
Juliana Peredo *
|
Epiphany |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
70. |
Olivia Sherman *
|
Weston Christian Academy |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
71. |
Tyler Eldringhoff *
|
Creekwood Middle School |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
72. |
Patrick Mencia *
|
MAST Academy |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
73. |
Rachel Medina *
|
Key Largo School |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
74. |
Jacob Pickering *
|
PKS |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
75. |
Lauren Dunn *
|
Treasure Village |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
|
|