2.4mR
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Bryson Foy 39
2.4mR / Gimli
2. Wendy Frazier 21
2.4mR / Calgary YC
3. joseph gerlinsky 9
2.4mR / Battlefords Sailing Club
4. krystle shewchuk 71
2.4mR / Black strap sailing club
 


29er
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Anthony Clark MB1 James Thompson
29er / Pelican yacht club
2. Sara Telles-Langdon 259 Sharlene Telles-Langdon
29er / Falcon Yacht Club
3. Sasha Mishchenko Can677 Brianna Brand
29er / CYC
4. Devinn Doering 24 Connor Oliveira
29er / CYC
5. Bryce Kristjansson MB Hunter Kristjansson
29er / RLWYC
6. Jocelyn Mclaren CAN 823 Katja Smutny
29er / GYC
 


Laser
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Mike Couture 133737
Laser / Gimli Yacht Club
2. Bill Dawson 188924
Laser / Winnipeg Sailing Centre
3. Luke Boguski 172929
Laser / Gimli Yacht Club
4. Kyle Ross 190164
Laser / Falcon Yacht Club
5. David Telles-Langdon 200132
Laser / Falcon Yacht Club
6. Kayden Polachek 161932
Laser / Gimli Yacht Club
7. Paul Gomori 145236
Laser / Northern Yacht Club
8. Austin Ross 198354
Laser / FYC
9. Ilia Rudnitskiy 193332
Laser / Saskatoon Sailing Club
10. Andrew Craig 188796
Laser / Pelican Yacht Club
11. Louis-Pierre Gagnon 195768
Laser / Saskatoon Sailing Club
12. Andre Gagnon 196987
Laser / Saskatoon Sailing Club
13. Rene Carter 185842
Laser / Saskatoon Sailing Club -Saskatchewan
14. Alec Watters 196852
Laser / Saskatoon Sailing Club
15. Dave Konefall 104389
Laser / GYC
16. glynis Dorey 203604
Laser / wsc
17. mike madge 186471
Laser / bey
18. Tobian Penner 140657
Laser / Gimli Yacht Club
19. David Scott 37587
Laser / GYC
 


Laser Radial
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Molly Ingenmey 196815
Laser Radial / Victoria Beach Yacht Club
2. Brennan Agar 198367
Laser Radial / West Hawk Lake Yacht Club
3. Gavin Robinson 204226
Laser Radial / Winnipeg Sailing Centre
4. Linus Schweizer 8
Laser Radial / WSC
5. Connor Weicht 195601
Laser Radial / Calgary YC
6. Paloma Corrin 185847
Laser Radial / Zig Zag Yacht Club
7. Matthew Sauer 27371
Laser Radial / Falcon
8. Gillian Craig 197691
Laser Radial / Pelican Yacht Club
9. Evan Owen 175091
Laser Radial / Falcon Lake
10. Corinne Peters 198678
Laser Radial / RNSYS
11. Tanja Smutny 187635
Laser Radial / JSCA
 


Open Doublehanded
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Paul Robinson 10131 Barbara Robinson
Open Doublehanded / Winnipeg Sailing Centre
2. ANDREW murtomaki 522 Audrey Dallaire Gagnon
Open Doublehanded / GYC
3. Gord Parke USA39 Tristan Bruning
Open Doublehanded / ZZYC
4. Chad Goodall 3 Nancy Goodall
Open Doublehanded / Gimli Yacht Club
 


Optimist
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Tomas Green 1639
Optimist / Victoria Beach Yacht Club
2. Jonah Friesen 1617
Optimist / Pelican Lake Yacht Club
3. Nicholas Dixon 1040
Optimist / Glenmore Sailing Club
4. Ava Fewster 14456
Optimist / Glenmore Sailing Club
5. Adam Chan 1306
Optimist / cyc
 


Optimist Green
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Jon Melsted 801
Optimist Green / Gimli Yacht Club
2. Broden Artimowich 9
Optimist Green / Gimli yacht club
3. Sara Fewster 9309
Optimist Green / Glenmore Sailing Club
4. Kendra Penner 0
Optimist Green / Falcon Lake