Club 420
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Julia Brighton S514 Aidan Gilmartin
Club 420 / Scituate Harbor YC
2. Quinn Brighton S215 Matthew Straub
Club 420 / Scituate Harbor YC
3. Emma Burnham 755 Audrey Almeida
Club 420 / Scituate Harbor YC
4. Maggie Burnham 4 Caroline Roche
Club 420 / Scituate Harbor YC
5. Lily Burtner 8190 Grace Noonan
Club 420 / Duxbury Bay Maritime
6. Bradford Campbell 8189 Isabella Rabeni
Club 420 / Duxbury Bay Maritime
7. Aidan Connerly 7747 Will Bryant
Club 420 / Hingham YC
8. Zoe D'Onofrio 21 Greta Klein
Club 420 / Satuit BC
9. Evan daSilva 1002
[Pending]
Club 420 / Hyannis YC
10. Olivia Demmin 1008 Cy Kurd
Club 420 / Hyannis YC
11. Sam Dobens 8188 Elizabeth Linsdell
Club 420 / Duxbury Bay Maritime
12. Ellen Efstathiou 1003 Grazi Vezza
Club 420 / Hyannis YC
13. Owen Egan CYC2 Paige Egan
Club 420 / Chapoquoit YC
14. Hannah Fay TBD
[Pending]
Club 420 / Duxbury Bay Maritime
15. Helen Field 5168 Erin Gillis
Club 420 / Dennis YC
16. Zane Foster 12 Alex Tsicoulias
Club 420 / Community Boating-Boston
17. Claire Goldman 5059 Caroline West
Club 420 / Wild Harbor YC
18. Alex Goniatis 6380 Caleb Lumbard
Club 420 / Hingham Maritime
19. Race Graff SBC 3 Tindell Frick
Club 420 / Scituate BC
20. Zoe Grant SBC 1 Hayley O'Brien
Club 420 / Satuit BC
21. Cooper Grant SBC 2 Lawrie Quinn
Club 420 / Satuit BC
22. Reese Harrison 6818 Christian Pattavina
Club 420 / Community Boating-Boston
23. Devon Hartigan 20161 Claire Taylor
Club 420 / Hingham Maritime
24. Andrew Karalekas 5 Shea Morrissey
Club 420 / Hingham Maritime
25. Max Katz-Christy 6810 Nolan Cooper
Club 420 / Community Boating-Boston
26. Charlie Kettlewell 1000 Sam Gulachenski
Club 420 / Hyannis YC
27. Matthew Lopes 6035 Lilly Dipietro
Club 420 / Wild Harbor YC
28. Maya Lytje 1065 Maxwell Hall
Club 420 / Community Boating-Boston
29. C.J. Manning 15 Rosie Collins
Club 420 / Hingham Maritime
30. Sergio Martinez 8187 Luna Peary
Club 420 / Duxbury Bay Maritime
31. Ethan Maxwell 88 Andrew Hoadley
Club 420 / Cohasset Sailing Club
32. Ian McCaffrey 1468 Katy Benagh
Club 420 / Quannapowitt YC
33. Tucker Moran 3455 Dylan Moran
Club 420 / Cohasset Sailing Club
34. Michael Murphy 7753 Devon West
Club 420 / Scituate Harbor YC
35. Abigail Murray 5402 Amy Calnan
Club 420 / Scituate Harbor YC
36. Eli Murray 7754 Ethan Baker
Club 420 / Scituate Harbor YC
37. Rebecca Murray S06 Anya Healey
Club 420 / Scituate Harbor YC
38. Zach Myers 7166 Owen Myers
Club 420 / Chapoquoit YC
39. Gunnar Nee 1110 Nate Thomas
Club 420 / Cohasset YC
40. Emily O'Connor 1271 Ryan Obremski
Club 420 / Hull YC
41. Patrick O'Neill 81 Ellie Collins
Club 420 / Hingham Maritime
42. Jackson Parker S525 Owen Mullaney
Club 420 / Scituate Harbor YC
43. Miya Preyer 2605 Mercedes Escandon
Club 420 / Metedeconk River YC
44. Henri Richardson 2 Daniel O'Connor
Club 420 / Hulll YC
45. Stephanie Robinson 9 Tasman Claridge
Club 420 / Hingham Maritime
46. Lauren Roche 6 Lily Almeida
Club 420 / Scituate Harbor YC
47. Tom Rogers 7744 Trent Hesselman
Club 420 / Hingham YC
48. Kate Rogers 7745 Grace Taylor
Club 420 / Hingham YC
49. David Rome 3171 Stephen Affanato
Club 420 / Wild Harbor YC
50. Liam Slane 6381 Grace Gruber
Club 420 / Hingham Maritime
51. Veronica Smith 1007 Olivia Wiatrowski
Club 420 / Hyannis YC
52. Andrew Smith 1L Michael Lengen
Club 420 / Satuit BC
53. Sam Springer 796 Jack Gordon
Club 420 / Hull YC
54. Emma Stephens 11111 Elise Wimberley
Club 420 / Cohasset YC
55. Allen Sulc S23 Collin Holson
Club 420 / Scituate Harbor YC
56. Jackson Tedeschi 888 Cameron Tedeschi
Club 420 / Hingham Maritime
57. Maxwell White S402 Michael Rohnstock
Club 420 / Scituate Harbor YC
 


Optimist
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Ainsley Allen 7858
Optimist / Blue Cohasset YC
2. Lucca Antonietti 8005
Optimist / White Nantucket All-Island Race Team/NCS
3. Nathan Askjaer 21854
Optimist / White Cohasset YC
4. Dylan Balunas 22211
Optimist / Blue Pleon YC
5. Griffin Beaulieu 20048
Optimist / Red Hingham YC
6. Ryan Begin 9045
Optimist / Blue Pleon YC
7. Porter Bell 20949
Optimist / Red Hingham YC
8. Thayer Bernier 14617
Optimist / Blue Cohasset YC
9. Ryan Bookman 12969
Optimist / Blue Pleon YC
10. Catherine Brennan 5
Optimist / Red Plymouth YC
11. Trevor Buckeridge 19991
Optimist / Blue Hingham YC
12. Tiernan Burns 16307
Optimist / White Nantucket All-Island Race Team/NCS
13. Madeline Chai 2002
Optimist / Red Nantucket All-Island Race Team/NCS
14. Collin Chamberlain 19674
Optimist / Blue Plymouth YC
15. Jonnie Ciffolillo 21662
Optimist / Blue Beverly YC
16. Mary Costello 9197
Optimist / Blue Scituate Harbor YC
17. Michael Cunniff 22241
Optimist / Red Pleon YC
18. Will Denker 19348
Optimist / Blue Hingham YC
19. Pearse Dowd 21833
Optimist / Blue Pleon Yacht Club
20. Andrew Engel 20605
Optimist / Red Hingham YC
21. Wilson Fox 17413
Optimist / Blue Hingham YC
22. William Gay 20039
Optimist / Blue Hingham Maritime
23. John Gaynor 20586
Optimist / Red Plymouth YC
24. Thomas Gaynor 14143
Optimist / Blue Plymouth Yacht Club
25. Patience Gifford 21598
Optimist / Blue Nantucket YC
26. Eloise Goedkoop 12949
Optimist / Blue Pleon YC
27. Julia Gordon 15863
Optimist / Blue Hull YC
28. Robert Hodges-Falcone 0022
Optimist / Blue Hingham Maritime
29. Jack Homa 11877
Optimist / Blue Gators
30. Charlotte Hoover 1212
Optimist / Blue Scituate Harbor YC
31. Gerhardt Hoover 3111
Optimist / White Scituate Harbor YC
32. Gavin Hudson 18701
Optimist / Blue Pleon YC
33. Jackson Ivers 9208
Optimist / Blue Pleon YC
34. Charlotte Ivimey 181
Optimist / Blue Cohasset YC
35. Paige Joyce 21111
Optimist / Red Plymouth YC
36. Lauren Joyce 19413
Optimist / Red Plymouth Yacht Club
37. Madeline Koelbel 20041
Optimist / Red Duxbury Bay Maritime
38. Danielle Koelbel USA 20037
Optimist / Red Duxbury Bay Maritime
39. Daniel Kszystyniak 20044
Optimist / Red Duxbury Bay Maritiime
40. Indya Mason 130541
Optimist / Blue Nantucket All-Island Race Team/GHYC
41. Nathaniel Mason 122934
Optimist / White Nantucket All-Island Race Team/GHYC
42. Drew Mastovsky 14439
Optimist / Red Beverly YC
43. Owen Mayo 17987
Optimist / Blue Plymouth YC
44. Sara Menesale 211
Optimist / White Hingham Maritime
45. Gavin Monaghan 11868
Optimist / Red Duxbury Bay Maritime
46. Sloane Mullin 21311
Optimist / Blue Nantucket YC
47. Matthew Murphy 20849
Optimist / Blue Scituate Harbor YC
48. Claire Murray 8525
Optimist / Blue Scituate Harbor YC
49. Andrew Nelson 21095
Optimist / Blue Cohasset YC
50. Caitlin O'Connor 20667
Optimist / Red Wild Harbor YC
51. Brady Read 21599
Optimist / Blue Nantucket All-Island Race Team/NYC
52. Sawyer Reed 11098
Optimist / Blue Hingham YC
53. Ted Richardson 7411
Optimist / Blue Hull YC
54. Libby Rogers 19777
Optimist / White Hingham YC
55. Jane Ryan 16803
Optimist / White Scituate Harbor YC
56. John Sargent 9099
Optimist / Red Wild Harbor YC
57. William Sichol 13919
Optimist / Blue Hingham YC
58. Jack Spillane 19889
Optimist / White Gators
59. Jack Springer 5574
Optimist / Blue Hull YC
60. Aydin Tiryaki 9219
Optimist / White Cohasset YC
61. Jamie Tribble 20042
Optimist / Blue Duxbury Bay Maritime
62. Lillian Vittone 21600
Optimist / Blue Nantucket All-Island Race Team/NYC
63. Jack Welburn 12458
Optimist / Red Stone Horse YC
64. Ainsley West 20963
Optimist / Blue Scituate Harbor YC
65. Charlotte West 15451
Optimist / Blue Scituate Harbor YC
66. Elinor West 14770
Optimist / Red Wild Harbor YC
67. Max Westhoven 14234
Optimist / Blue Pleon YC
 


Optimist-Green
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Sam Ackerman 13020
Optimist-Green / Hingham YC
2. Nicolas Badia 8051
Optimist-Green / Cohasset YC
3. Noelle Brighton 16357
Optimist-Green / Scituate Harbor YC
4. Henry Buchleitner 15832
Optimist-Green / Hull YC
5. Summer Claridge 1304
Optimist-Green / Hingham Maritime
6. Maxwell Day 5695
Optimist-Green / Hull YC
7. Archie Ferguson 2003
Optimist-Green / Nantucket All-Island Race Team/NCS
8. Molly Flynn 6875
Optimist-Green / Plymouth YC
9. Mathilde Fowlkes 21860
Optimist-Green / Nantucket YC
10. Jude Fraccalossi PYC 1
Optimist-Green / Plymouth YC
11. Bryn Graff 8682
Optimist-Green / Scituate BC
12. Travis Greenberg 22448
Optimist-Green / Satuit BC
13. Ellie Hayes 11
Optimist-Green / Scituate Harbor YC
14. Will Henle 10726
Optimist-Green / Cohasset YC
15. Matthew Hines 1302
Optimist-Green / Hingham Maritime
16. Owen Hurley 1
Optimist-Green / Hull YC
17. Jackson Ketchen 20609
Optimist-Green / Cohasset YC
18. Bella Mazzocco 10
Optimist-Green / Scituate Harbor YC
19. Luke Mazzocco 10
Optimist-Green / Scituate Harbor YC
20. Annika McCanne 4079
Optimist-Green / Cohasset YC
21. Ryan Murray 14531
Optimist-Green / Scituate Yacht Club
22. Owen Norris 21109
Optimist-Green / Cohasset YC
23. Levi O'Duggan 13528
Optimist-Green / Hull YC
24. Owen Quinn SBC4
Optimist-Green / Satuit BC
25. Madison Quirk 16730
Optimist-Green / Scituate Harbor YC
26. Noah Rafferty 9557
Optimist-Green / Cohasset YC
27. Hadley Reed 19464
Optimist-Green / Hingham YC
28. Avery Regan 7229
Optimist-Green / Cohasset YC
29. Ainslie Schorr 21601
Optimist-Green / Nantucket All-Island Race Team/NYC
30. Maisie Schorr 2006
Optimist-Green / Nantucket All-Island Race Team/NYC
31. Andrew Shine 131
Optimist-Green / Hull YC
32. Ian Smith 10287
Optimist-Green / Hingham YC
33. Hannah Smith SBC 2
Optimist-Green / Satuit BC
34. Finn Stenfors 4442
Optimist-Green / Hull YC
35. Connor Straub 3
Optimist-Green / Scituate Harbor YC
36. Alexander Sturdy 11993
Optimist-Green / Cohasset YC
37. Isabella Sulc 19844
Optimist-Green / Scituate Harbor YC
38. Chase Van Ogtrop NCS22
Optimist-Green / Nantucket YC
39. Tanner Winslow 13032
Optimist-Green / Hingham YC
40. Diana Won 120037
Optimist-Green / Hingham Maritime
41. David Won 20038
Optimist-Green / Hingham Maritime