Registrants For
2018 CBYRA
Junior Sailing High Points Regatta

June 23-October 28, 2018
96 people have registered for this event

C420 Crew
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Lachlan Hooper will vary
C420 Crew / North East
2. isabella webb 7289
C420 Crew / NERYC
3. Elizabeth Cottage 4474
C420 Crew / North East River Yacht Club
4. Wade Anthony 3733
C420 Crew / Rock Hall Yacht Club
5. Eleanor Patterson 3196
C420 Crew / FBYC
6. Robert Shand 1805
C420 Crew / NERYC
 


c420 Skipper
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Skylor Sweet 7289
c420 Skipper / NERYC
2. Daniel Unangst 1805
c420 Skipper / NERYC
3. Mae Wallace Angus 3196
c420 Skipper / FBYC
4. Chase Conway TBD
c420 Skipper / AYC
5. Alexander Moore 4
c420 Skipper / Fishing Bay Yacht Club
6. John Thomas Mason 1645
c420 Skipper / FBYC
7. Lucy Paskoff 3738
c420 Skipper / NERYC
8. Marguerite LeJeune 3733
c420 Skipper / Rock Hall Yacht Club
9. Olivia Sowa 3738
c420 Skipper / NERYC
10. Tad Clifton 6987
c420 Skipper / SSA
11. SarahGrace Clifton 6987
c420 Skipper / SSA
12. Iain Shand 5825
c420 Skipper / NERYC
13. Ian Ronald 4467
c420 Skipper / North East River Yacht Club
 


Laser
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Charles Anderson 184618
Laser / West River Sailing Club/SSA
2. Charlotte Elaine Patterson 142480
Laser / FBYC
3. Joshua Almany 191980
Laser / FIshing Bay Yacht Club
4. Jordan Bendura 208760
Laser / Fbyc
5. Joshua Bendura 190238
Laser / Fbyc
6. Evelyn Wensell 200368
Laser / FBYC
7. John McKenna 152041
Laser / Fishing Bay Yacht Club
8. Paul Trudell 187327
Laser / Big blue sailing academy
9. Benjamin (Ren) Moody 195431
Laser / FBYC
10. Madison Norris 178575
Laser / TAYC
11. Jean-Pierre Piasecki 192060
Laser / TAYC
12. David Manley 187959
Laser / TAYC
13. Britt Cortina 205404
Laser / FBYC
14. MORGAN ESSEX 187173
Laser / NERYC
15. Morey Levy 203629
Laser / FBYC
16. Robby Meek 209620
Laser / Severn Sailing Association
17. Magnus Weissenberger 170331
Laser / GIYS
18. Jack McDonnell 6
Laser / GIYS
19. Alex Adams 158770
Laser / Annapolis Yacht Club
20. Ian Street 189783
Laser / FBYC
21. andrew Ciszewski 166915
Laser / fishing Bay Yacht Club
22. David Grace 212633
Laser / SSA
23. Jack Grace 185509
Laser / Severn Sailing Association
24. Sarah Grace 182425
Laser / Severn Sailing Association
25. Jennifer Permenter 201217
Laser / NYCC
 


Multiple or Undecided
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Jamie Cottage 11911
Multiple or Undecided / North East River Yacht Club
2. Lucas Casati 4
Multiple or Undecided / FBYC
3. George Carty TBD123456
Multiple or Undecided / SSA/AYC
 


Opti
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Reed McAllister 20380
Opti / Fishing Bay Yacht Club
2. MaryCalvert Patterson 12181
Opti / FBYC
3. R. Patrick Gallagher 14888
Opti / TAYC
4. Luca webb 19279
Opti / NERYC
5. Lilliana webb 21294
Opti / NERYC
6. Walker Angus 18100
Opti / FBYC
7. Amelon Rule 20662
Opti / Norfolk Yacht
8. Georgia Wensell 9752
Opti / FBYC
9. Noah Wensell 2784
Opti / FBYC
10. Mason Chapman 21782
Opti / FBYC
11. Campbell Conway 20811
Opti / AYC
12. Rebecca Schill 19187
Opti / NYCC
13. Marcus Kozlowski 1615
Opti / BCSC
14. Julia Kozlowski 15765
Opti / BCSC
15. Sean Trudell 15216
Opti / Nycc
16. Ava Arepally 20616
Opti / TAYC
17. Graham Richards 18241
Opti / TAYC
18. Nathan Richards 6914
Opti / TAYC
19. Liam Edgell 18361
Opti / TAYC
20. Dylan Paglee 21552
Opti / AYC
21. William Wrightson 21433
Opti / TAYC
22. Marin Hodor USA9881
Opti / Annapolis Yacht Club
23. Robbie Herzog 19552
Opti / Tred Avon Yacht Club
24. Willem DeSimone 15924
Opti / Tred Avon Yacht Club
25. Luca DeSimone 21073
Opti / Tred Avon Yacht Club
26. Robbie Wilmer 20369
Opti / Annapolis YC
27. Hayes Peterson 18961
Opti / Tred avon
28. Madeline Amthor 17990
Opti / Fishing Bay YC
29. Bo Angus 22562
Opti / FBYC
30. Robert Mullikin 9564
Opti / MRYC
31. Nathan Jensen 8080
Opti / NERYC
32. Cal King 19147
Opti / Fishing Bay Yacht Club
33. Christopher Draper 22667
Opti / Annapolis Yacht Club
34. Nicholas Savage 20537
Opti / GIYS
35. Hartley Cooper 19067
Opti / TAYC
36. Annie Sitzmann 20271
Opti / Fishing Bay Yacht Club
37. Michael Yost 18369
Opti / MRYC
38. Margaret Mohler 18046
Opti / Jessica Mohler
39. John Paul Kadunc 12923
Opti / FBYC
40. Thomas Sitzmann 22229
Opti / Fishing Bay Yacht Club
41. Owen MacWilliams 18948
Opti / SSA
42. Kyle Pfrang 22455
Opti / Hampton Yacht Club
43. Leila Pfrang 15512
Opti / Hampton Yacht Club
44. Mason Cook 6154
Opti / AYC
45. Christopher McCollum 20686
Opti / AYC
46. Ava Cornell 22549
Opti / Annapolis Yacht Club
47. Audrey Permenter 21260
Opti / NYCC
48. Kyle Reinecke 22595
Opti / AYC
49. Alders Kulynych-Irvin 12448
Opti / AYC
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2018 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network