|
Skipper
|
Boat Name
|
Bow#/Sail#
|
Class
|
Hometown
|
Yacht Club
|
Payment
|
1. |
Nicholas Waite -
|
Venice Middle |
- - |
Register - |
Venice, FL |
- |
|
2. |
Andrew Fogleman *
|
Goshen Elementary (Edwardsville, IL) |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
3. |
Andrew Yanero *
|
Hershey Elementary School |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
4. |
nick waite -
|
Venice Middle |
- - |
Register - |
Venice, FL |
- |
|
5. |
Marcos Zarate-Hartnell *
|
Lamarque Elemetary |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
6. |
Carson Dec *
|
Taylor Ranch |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
7. |
Peyton Dec -
|
Venice Middle School |
- - |
Register - |
Venice, FL |
- |
|
8. |
Blake Dominy -
|
Venice Middle School |
- - |
Register - |
Venice, FL |
- |
|
9. |
Abraham Reynolds -
|
Sarah Reynolds |
- - |
Register - |
Venice, FL |
- |
|
10. |
Kylea Bruneau -
|
Venice Middle |
- - |
Register - |
Venice, FL |
- |
|
11. |
Jacob Manning *
|
Glenallen |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
12. |
Anthony Garcia *
|
High Point |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
13. |
Connor Cawley -
|
FASTK8 |
- - |
Register - |
Roswell, GA |
- |
|
14. |
Benjamin Lu *
|
East Elementary |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
15. |
Daniel Childs -
|
Pine View |
- - |
Register - |
Nokomis, FL |
- |
|
16. |
Kevin Childs *
|
Laurel Nokomis |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
17. |
Sam Gibb *
|
Community Park |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
18. |
CeCe Gibb *
|
Princeton Charter |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
19. |
Sophie Raglan *
|
PS 6 |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
20. |
Krystal Kennedy *
|
Taylor Ranch |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
21. |
Gabriel Fevola *
|
Pine View School |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
22. |
Thomas Singeisen *
|
Venice Middle |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
23. |
Carson Dec *
|
Taylor Ranch Elementary |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
24. |
Faye Klutke *
|
Pine View School |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
25. |
Grace Kennedy -
|
Venice High School |
- - |
Register - |
Venice, FL |
- |
|
26. |
Bryan Stella *
|
Laurel Nokomis |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
27. |
Alyssa Jongsma -
|
L.A Ainger Middle School |
- - |
Register - |
Venice, FL |
- |
|
28. |
Max Whisnant *
|
Pine View |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
29. |
Ella Diaz *
|
Englewood Elementary |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
30. |
Graham Elsberry *
|
Ashton |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
31. |
Riley Corrigan *
|
Eleutheria Academy (homeschool) |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
32. |
Carly Kruysman -
|
Venice HS |
- - |
Register - |
Englewood, FL |
- |
|
33. |
Olga Dedovets *
|
Pine View |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
34. |
Gavin Angelo -
|
Venice Christian School |
- - |
Register - |
Nokomis, FL |
- |
|
35. |
adelane longwith *
|
Lake Asbury Elementary |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
36. |
Atlas-Myles Chapelle *
|
IVMS |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
37. |
jacob waller *
|
venice middle school |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
38. |
Evan Perez *
|
Venice Middle |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
39. |
Julia Filosa *
|
Pine View |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
40. |
Paul Filosa *
|
Pine View |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
41. |
Marcos Zarate-Hartnell *
|
Lamarque Elementary |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
42. |
Thomas Singeisen *
|
Venice Middle |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
43. |
Benjamin Lu *
|
East Elementary |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
44. |
Camrin Palmer -
|
Venice High School |
- - |
Register - |
Venice, FL |
- |
|
45. |
Cody Reynolds *
|
Taylor Ranch |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
46. |
Jennifer Blackburn -
|
Venice High School |
- - |
Register - |
North Port, Florida |
- |
|
47. |
Ethan Wirt *
|
pine view |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
48. |
Kylea Bruneau -
|
Venice Middle |
- - |
Register - |
Venice, FL |
- |
|
49. |
Erinne Fenton *
|
Student Leadership Academy |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
50. |
Colton Kovach *
|
Suncoast Academy |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
51. |
clark johnson *
|
Ashton Elementary |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
52. |
Graham elsberry *
|
Ashton Elementary |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
53. |
Joshua Langston *
|
Laurel Nokomis School |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
54. |
Ryan Schmidt *
|
Venice Elementary |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
55. |
Nolan Nguyen *
|
Laurel Nokomis School |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
56. |
Krystian Zagata *
|
Pine View |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
57. |
Jupiter Miner *
|
Island Village Montessori |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
58. |
Brayden Hunt *
|
Garden Elementary |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
59. |
Grace Lyden *
|
Island Village |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
60. |
Abigail Murphy *
|
Home School |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
61. |
Brianna Cockerham *
|
Taylor Ranch |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
62. |
Lucas Watson *
|
Laurel Nokomis School |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
63. |
Gabriel Constanzo *
|
Venice Elementary School |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
64. |
Nicole Hargreaves *
|
Island village |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
65. |
SCarlett Garner *
|
Island Village Montessori |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
66. |
Henry Dumas *
|
Barley Sheaf Elementary |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
67. |
Mason Howard *
|
Kendra Albright Howard |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
68. |
Gwen Newman *
|
Ashton Elementary |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
69. |
Kai Feliciano *
|
Lamarque Elementary |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
70. |
Ella Diaz *
|
Englewood Elementary |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
71. |
Kellen Schroeder *
|
LNS |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
72. |
Beckham Pullaro *
|
Carrollwood Elementary |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
73. |
Preston Dalton *
|
LNS |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
74. |
Gavin Barta *
|
Island Village Montessoi |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
75. |
Carmine Fina *
|
Port Charlotte Adventist school |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
76. |
isabella maglio *
|
englewood elementary |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
77. |
Wolf Twiss *
|
Homeschool |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
78. |
Bryan Stella *
|
Laurel Nokomis |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
79. |
Tatum Elsberry *
|
Ashton Elementary |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
80. |
Geoffrey Sparrow Miller *
|
Hillcrest Academy Free School |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
81. |
Logan Howard *
|
Kendra Albright Howard |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
82. |
Violet Rain Miller *
|
Hillcrest Academy Free School |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
83. |
Jakson Kurecki *
|
Homeschool |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
84. |
Bailey Gauthier *
|
Englewood Elementary |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
85. |
William Magee *
|
Pine View |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
86. |
Gavin Gauthier *
|
Englewood Elementary |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
87. |
Erin Kilgore *
|
Greenbelt Micke School (Greenbelt, MD) |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
88. |
Sofia Busso *
|
Laurel Nokomis |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
89. |
Beatrice Green *
|
Venice Elementary School |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
90. |
Graham Dalton *
|
LNS |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
91. |
Ella Piotrowski *
|
Englewood Elementary |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
92. |
alexandra Serrano *
|
Pine View |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
93. |
Adelaide Collins Morales *
|
Cincinnati Country Day School |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
94. |
Andrew Siwarski *
|
Butts Road Intermediate |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
95. |
Marina Dumas *
|
Barley Sheaf Rd |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
96. |
Sebastian Miller *
|
Hillcrest Academy Free School |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
97. |
Trey Featherston *
|
Suncoast Academy |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
98. |
Collin Speyrer *
|
Venice Middle |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
99. |
Thomas Singeisen *
|
Venice Middle |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
100. |
Brielle Schindler -
|
SMS |
- - |
Register - |
Christiansted, VI |
- |
|
101. |
Kacey Wills -
|
WELLINGTON Landings Elementary |
- - |
Register - |
WELLINGTON, FL |
- |
|
102. |
Timeo Ouedraogo -
|
SLA |
- - |
Register - |
Nokomis, FL |
- |
|
103. |
Bobby Cantrell -
|
Sue Macedonio |
- - |
Register - |
North port, FL |
- |
|
104. |
Austin Cawley -
|
FASTK8 |
- - |
Register - |
Roswell, GA |
- |
|
105. |
Michael Busso -
|
Laurel Nokomis |
- - |
Register - |
Nokomis, FL |
- |
|
106. |
Colton Schmidt *
|
Laurel Nokomis Middle |
- - |
Register - |
*, * |
- |
|
107. |
Bergen Grover -
|
Venice Middle |
- - |
Register - |
Venice, FL |
- |
|
108. |
Nicholas Hoerle -
|
Pine View |
- - |
Register - |
Osprey, FL |
- |
|
109. |
Connor Miles -
|
Student Leadership Academy |
- - |
Register - |
Venice, FL |
- |
|
110. |
Alix McGarey -
|
Palmer Middle School |
- - |
Register - |
Kennesaw, GA |
- |
|
111. |
Nick Bowden -
|
Laurel Nokomis |
- - |
Register - |
Nokomis, FL |
- |
|
112. |
Nicholas Waite -
|
Venice Middle |
- - |
Register - |
Venice, FL |
- |
|
113. |
Kane Fenton -
|
Student Leadership Academy |
- - |
Register - |
Venice, FL |
- |
|
114. |
Derek Jones -
|
Braden River Middle School |
- - |
Register - |
Bradenton, Fl |
- |
|
115. |
Zoe Watson -
|
Venice High School |
- - |
Register - |
Osprey, FL |
- |
|
116. |
Chelsy Gollen -
|
Venice High |
- - |
Register - |
Venice, FL |
- |
|
117. |
Fabre Stanislas -
|
Couvent Saint Joseph de Cluny |
- - |
Register - |
Tartane, Trinité |
- |
|
118. |
Annabelle McClintock -
|
Hillcrest Academy Free School |
- - |
Register - |
Nokomis, FL |
- |
|
|