X Boat
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Anna Marshall X26 Natalie Cartwright
X Boat / PLYC
2. Lindsey Vollmar A-17 Gabrielle Spitz
X Boat / Cedar Lake Yacht Club
3. Augie Jarecki B-99 Billy Webber
X Boat / Lake Beulah Yacht Club
4. Jackson Walker 00-144 Paxton Denton
X Boat / LaBelle Yacht Club
5. Ellie Harned X4 Anne Rowe
X Boat / Pine Lake
6. Kit Harned X 40 Stella Marina
X Boat / Pine Lake
7. Suzanne Ackley X 13 Lyssa Neumann
X Boat / Pine Lake
8. Skyler Swearingen D8 Owen Kohut
X Boat / Delavan
9. Finn Burdick I 45 Finn Gerard
X Boat / Lake Geneva
10. Maria Castle J25 Delaney Ruedinger
X Boat / Oshkosh
11. Everett Quissek A33 Victoria Quissek
X Boat / Cedar Lake Yacht Club
12. Michael Rolfs A-11 Fiona Trester
X Boat / CLYC
13. Jonah Boykin B-11 Callie Smith
X Boat / Lake Beulah Yacht Club
14. Brittany Shabino A5 Jakob Eckert
X Boat / CLYC
15. Quinn Kaiser V 19 John Lieber
X Boat / Pewaukee Yacht Club
16. Kamron Kaiser V 99 Peter Wilkinson
X Boat / Pewaukee Yacht Club
17. Sean Mihelich OO-747 Jackson Brockman
X Boat / Lac La Belle Yacht Club
18. Harry Hirschberg J-151 Caden Harrison
X Boat / Oshkosh Yacht Club
19. Brian Zettlemoyer B-20 Caroline Leroy
X Boat / Lake Beulah Yacht Club
20. Annie Cate Schmidt B7 Anneliese LeRoy
X Boat / Beulah
21. Tanner Theisen NO 111 Cole Thompson
X Boat / North Lake Yacht Club
22. Nathan Vaupel A42 Mollie Shabino
X Boat / Cedar Lake Yacht Club
23. Ashley Mueller B28 Maggie Probst
X Boat / Beulah
24. Drake Lauritch J4 Rusty Eberhart
X Boat / oshkosh
25. Justin Heimsch A-15 Tess Laforest
X Boat / Cedar Lake Yacht Club
26. Meredith Weston J 20 Zoe Olmsted
X Boat / Oshkosh Yacht Club
27. Abe Weston J 60 Levi Morris
X Boat / Oshkosh Yacht Club
28. Emma Wagner V161 Elizabeth Allen
X Boat / Pewaukee Yacht Club
29. Leah Johnson NO 359 Zoe Johnson
X Boat / North Lake Yacht Club
30. Jimmy Smith J22 Delaney Smith
Delaney Smith
Delaney Smith
Delaney Smith
X Boat / Oshkosh Yacht Club
31. Will Simonson H5 Jonah Simonson
X Boat / Mendota
32. Nathan Hetzler D-30 Graham Hetzler
X Boat / Delavan
33. JUDAH VICTOR J35 Owen Moran
X Boat / Oshkosh Yacht Club
34. Grace W Toney J13 Kate Lynn
X Boat / Oshkosh OYC
35. Quintin Barkell J98 Liam Gossett
X Boat / Oshkosh yacht club
36. Burke Buser J32 Bennett Peterson
X Boat / Oshkosh
37. Marissa Tegeder N321 Abby Norz
X Boat / Nagawicka
38. Damon Katz NO 5 Finn Thompson
X Boat / North Lake
39. Austin Jaessing A-25 Max Jaessing
X Boat / Cedar lake
40. Jacob Zaiser X-2 Henry Ackley
X Boat / Pine Lake
41. Charlie Allen V-61 Megan Isabell
X Boat / Pewaukee Yacht Club
42. Sydney Urben B25 Elise Brandt
X Boat / Beulah
43. Jacob Bowman J14 Ryland Schneider
X Boat / Oshkosh
44. Charlie Eckert A-13 Carson Boemer
X Boat / Cedar Lake
45. Abby Eckert A-136 Allison Heimsch
X Boat / Cedar Lake
46. Aaron LeRoy B 14 Lucas Clayton
X Boat / LBYC
47. Bailey Lira J1 Lacey Domiter
X Boat / Oshkosh
48. Izzy Rietz B-5 Christian Connor
X Boat / Lake Beulah Yacht Club