Registrants For
2018 Galloway Regatta
Gulfport Yacht Club

August 18-19, 2018
50 people have registered for this event

Laser
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. David Morgan 199760
Laser / [Grand Master] Seabrook sailing club
2. Pete McGriff 208567
Laser / [Junior] Fairhope Yacht Club
3. John Watson Galloway 171598
Laser / [Apprentice Master] GYC
4. Raleigh Christman 170989
Laser / [Open] Seabrook Sailing Club
5. John Dane III 158692
Laser / GYC
 


Laser Radial
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Mitchell Martin 1554516
Laser Radial / [Junior] Gulfport
2. Porter Furniss 198018
Laser Radial / [Junior] GYC
3. Matthew Dupuy 213062
Laser Radial / [Junior] Pontchartrain yacht club
4. Michael Burns 213069
Laser Radial / [Junior] PCYC
5. Cesar Travado 181160
Laser Radial / [Master] Pensacola Yacht Club
6. Crockett Collier 198010
Laser Radial / [Junior] Crockett Collier
7. Nate Hartwell 208569
Laser Radial / [Junior] FYC
8. Jewel Kelly 165996
Laser Radial / [Junior] MYC
9. Lee Creekmore 13286
Laser Radial / [Great Grand Master] MYC
 


Optimist (RBW)
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Connor Fanberg 21657
Optimist (RBW) / White Team SYC/BWYC
2. Aidan McKoin 18951
Optimist (RBW) / Blue Southern Yacht Club
3. Jack Laurent 21544
Optimist (RBW) / Red Southern Yacht Club
4. Adelaide Laurent 21521
Optimist (RBW) / Blue Southern Yacht Club
5. Liam Christopher 18311
Optimist (RBW) / Blue Southern Yacht Club
6. Emily Allen 21269
Optimist (RBW) / Red FYC
7. Emory Friend 15112
Optimist (RBW) / Red Southern Yacht Club
8. Ashley Alfortish 10156
Optimist (RBW) / Red Southern Yacht Club
9. Taylor Hundley 13450
Optimist (RBW) / Blue FYC
10. Kate Gibbons 21427
Optimist (RBW) / Red SYC
11. Mollie Lagarde 14016
Optimist (RBW) / Blue Southern Yacht Club
12. Brayden Cope 21279
Optimist (RBW) / Blue SYC
13. Joe Comer 20000
Optimist (RBW) / White FYC
 


Optimist Green Fleet
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Johnny Chatelain 13792
Optimist Green Fleet / GYC
2. Carson Furniss 00000000000
Optimist Green Fleet / GYC
3. Griffin Furniss 1
Optimist Green Fleet / GYC
4. Davison Stankoski 30
Optimist Green Fleet / Fairhope Yacht Club
5. Brig Baisch 1
Optimist Green Fleet / FYC
6. Kelsey Allen 2
Optimist Green Fleet / FYC
7. Ladd Powers 5
Optimist Green Fleet / Fairhope Yacht Club
8. Ryker Hice 13
Optimist Green Fleet / Fairhope Yatch Club
9. Branum Karadimos 6423
Optimist Green Fleet / FYC
10. Liam Eddy 8433
Optimist Green Fleet / PYC
11. Evan Tompkins 11
Optimist Green Fleet / FYC
12. Sean Cruthirds 15747
Optimist Green Fleet / Mobile Yacht Club
13. Eleanor O'Mara 3
Optimist Green Fleet / GYC
14. Georgia Gibbons 21409
Optimist Green Fleet / Southern Yacht Club
15. Anderson Hage 5
Optimist Green Fleet / GULFPORT
16. Devon Long 1066
Optimist Green Fleet / Long Beach
17. Court Salloum 2
Optimist Green Fleet / Gulfport
18. Silas Healy 9
Optimist Green Fleet / Fyc
 


Sunfish
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Mallory Edwards TBD
Sunfish / BWYC/PCYC
2. Clinton Edwards 34
Sunfish / BWYC
3. Bruce Barker 176443
Sunfish / BWYC
4. Martha Ellis O'Mara 879
Sunfish / GYC
5. Weezie O'Mara 8471
Sunfish / GYC
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2018 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network