Green
    Skipper Sail# Class Hometown Yacht Club
1. Ivy Pavick 16922 Green *, * Orleans Yacht Club
2. Harrison Kintz 22578 Green *, * Chatham Yacht Club
3. Jackson Kurtowicz 4478 Green *, * Stone Horse
4. Morgan Sanborn 10851 Green *, * Stone Horse
5. Alexis Sanborn 13536 Green *, * Stone Horse
6. Reed Counselman 9583 Green *, * Stone Horse Yacht Club
7. Charlotte Naughton 0447 Green *, * Stone Horse
8. Cadogan Crete 3 Green *, * Beverly Yacht Club
9. Emily Bunn 21627 Green *, * Cotuit Mosquito Yacht Club
10. Sam Griswold 22678 Green *, * All-Island Race Team - NYC
11. Xander Petrush 324 Green *, * Cotuit Mosquito Yacht Club
12. Jos Cline 19001 Green *, * Nantucket All Island Race Team - NCS
13. Gus Ernst 21599 Green *, * Nantucket All-Island Race Team
14. Eleanor Conason 21600 Green *, * Nantucket All Island Race Team
15. Ana Fishback 6 Green *, * Beverly Yacht Club
16. Leah Parker 1115 Green *, * Stage Harbor Yacht Club
17. Edward Conason 11 Green *, * Nantucket All Island Race Team- NYC
18. Lia Nathan 21311 Green *, * Nantucket All Island Race Team – Nantucket Yacht Club
19. Paul Burgess 8008 Green *, * CMYC
20. Mason Fuller 130541 Green *, * Nantucket all island race team GHYC
21. Brooke Bartlett 1111 Green *, * All-Island Race Team - NYC
22. Caroline Sullivan 4249 Green *, * CMYC
23. Jamie Eslick 21068 Green *, * Chatham Yacht Club
24. Jack Goodwin 16328 Green *, * Beverly Yacht
25. Margaret Nolan 13118 Green *, * Stone Horse Yacht Club
26. MEREDITH BARTLETT 18646 Green *, * Stage Harbor YC
27. T.Z. Snail 16923 Green *, * Orleans Yacht Club
28. Chloe Catalano 21071 Green *, * BRYC
29. Gracyn Lucy 17841 Green *, * Stage Harbor Yacht Club
30. Avery Catalano 12758 Green *, * BRYC
31. Jack Vickery 22666 Green *, * Stage Harbor Yacht Cluib
32. Davis Poor 16924 Green *, * Orleans Yacht Club
33. Coco Fischoeder 7 Green *, * Beverly Yacht Club
34. Tommy Poor 16921 Green *, * Orleans Yacht Club
 


Optimist Championship
    Skipper Sail# Class Hometown Yacht Club
1. Austin Budd 10897 Optimist Championship *, * Hyannis Yacht Club
2. Audra Navey 22358 Optimist Championship *, * CYC
3. Faye Adams 14550 Optimist Championship *, * West Dennis Yacht Club
4. Shea Welburn 16124 Optimist Championship *, * Stone Horse
5. Shannon Welburn 12458 Optimist Championship *, * Stone Horse
6. Finlay Sullivan 15452 Optimist Championship *, * Chatham Yacht Club
7. James Counselman 9593 Optimist Championship *, * Stone Horse Yacht Club
8. Wyatt Silverman 2006 Optimist Championship *, * All-Island Race Team - NCS
9. Grace Westmoreland 22692 Optimist Championship *, * Bass River Yacht Club
10. Waters Lloyd 21098 Optimist Championship *, * BRYC
11. Andrew Visco 15460 Optimist Championship *, * Stone Horse Yacht Club
12. Katie Visco 5474 Optimist Championship *, * Stone Horse Yacht Club
13. Avery Quake 13050 Optimist Championship *, * Stage Harbor Yacht Club
14. Charlie Garrity 12875 Optimist Championship *, * Stone Horse Yacht Club
15. Brady Read 21598 Optimist Championship *, * Nantucket All Island Race Team – Nantucket Yacht Club
16. Chase Van Ogtrop 21601 Optimist Championship *, * All Island Team-Nantucket Yacht Club
17. Bennett Gropper 214 Optimist Championship *, * All-Island Race Team - NCS
18. Annie Ward 15000 Optimist Championship *, * Stone Horse Yacht Club
19. Cody Lamoreux 16887 Optimist Championship *, * Chatham Yacht Club
20. Tucker Lamoreux 12924 Optimist Championship *, * Chatham Yacht Club
21. Lucca Antonietti 19002 Optimist Championship *, * Nantucket All Island Race Team_NCS
22. Archie Ferguson 2003 Optimist Championship *, * Nantucket All Island Race Team-NCS
23. Julia Scipione 13889 Optimist Championship *, * Chatham Yacht Club
24. Avery Keller 2372 Optimist Championship *, * Stage Harbor Yacht Club
25. Jack O'Connor 20667 Optimist Championship *, * Wild Harbor YC
26. James Nolan 13118 Optimist Championship *, * Stone Horse Yacht Club
27. Rory Murray 8005 Optimist Championship *, * All-Island Race Team - NCS
28. Grady Kirk 100 Optimist Championship *, * Wild Harbor Yacht Club
29. Keenan Kirk 4 Optimist Championship *, * Wild Harbor Yacht Club
30. Hunter Crane 10723 Optimist Championship *, * Cotuit Mosquito Yacht Club
31. Barbara Taylor 21860 Optimist Championship *, * Nantucket Yacht Club
32. Henry Goldman 15239 Optimist Championship *, * Wild Harbor Yacht Club
33. Nathaniel Mason TBD Optimist Championship *, * Nantucket All Island Race Team GHYC
34. Sophie Dart 18810 Optimist Championship *, * Chatham Yacht club
35. Jack Spillane 22886 Optimist Championship *, * HYC
36. Zachary Nolan 17899 Optimist Championship *, * Stone Horse Yacht Club
37. Alex Wesp 19884 Optimist Championship *, * Chatham Yacht Club
38. Jack Bete 12551 Optimist Championship *, * Hyannis Yacht Club
39. Elizabeth Spillane 19889 Optimist Championship *, * HYC/Gators
40. Colter Gladish 11990 Optimist Championship *, * Hyannis yacht club
41. William Henry 10813 Optimist Championship *, * SHYC
42. Emma Tucker USA 20550 Optimist Championship *, * HYC
43. Alexandra Nourjian 14 Optimist Championship *, * Gators/Beverly YC