Registrants For
2018 Junior Ol’ Man of the Sea Regatta

September 21-23, 2018
66 people have registered for this event

420
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Nathan Gantala 7615 Fiona Froelich
420 / AYC
2. Hanna Progelhof 8542 Taylor Snyder
420 / RCYC
3. Lucy Brock 6225 Julius Heitkoetter
420 / AYC
 


Laser 4.7
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Angus Gilbreath 208577
Laser 4.7 / Corinthian Saling Club
2. Caleb Fogle 194291
Laser 4.7 / LCYC
3. Alexander Havens 100623
Laser 4.7 / Grapevine Sailing Club
4. Cassandra Havens 10
Laser 4.7 / Grapevine Sailing Club
5. Cayden Vandling 178925
Laser 4.7 / RCYC
6. Camryn Colonna 3
Laser 4.7 / rcyc
7. Justin Sasek 173662
Laser 4.7 / Grapevine Sailing Club
8. Keaton Chandler 161116
Laser 4.7 / RCYC
9. cooper hvidsten 0
Laser 4.7 / corinthian sailing club
10. Andrew Hemker 71
Laser 4.7 / RCYC
11. Matthew Schloemer 154246
Laser 4.7 / Rcyc
 


Laser Radial
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Kate Schmiege 199144
Laser Radial / RCYC
2. Lauren Pinegar 166974
Laser Radial / OCBC/OKC Riversport
3. Daniel Polson 201311
Laser Radial / GSC
4. Lucas Swearingen 152179
Laser Radial / GSC
5. Andrew Vandling 207154
Laser Radial / GCYSA/RCYC
6. John Lightfoot 190495
Laser Radial / GSC
7. Emma McInnis 200396
Laser Radial / GCYSA/RYC
8. Cullen Bryant 211539
Laser Radial / Corinthian Sailing Club
9. ashton pigulski 200196
Laser Radial / GSC
10. Spencer Jewesson 158673
Laser Radial / Corinthian Sailing Club
11. Gust Schmiege 187677
Laser Radial / RCYC
12. Aston Atherton 197059
Laser Radial / Rush Creek Yacht Club
13. Aubin Hattendorf 204102
Laser Radial / CSC
14. Ally Ravji TBD
Laser Radial / RCYC
15. Ethan Froelich 169816
Laser Radial / Austin YC
16. Lucija Ruzevic 205399
Laser Radial / DCYC/FWBC/GCYSA
17. Isaac Barkley 17892
Laser Radial / RCYC
 


Opti
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Parker Younger 19797
Opti / Red FWBC
2. Brock Smith 17922
Opti / Red Fort Worth Boat Club
3. Nicholas Carew 19627
Opti / Red AYC/P1
4. Reid Johnson 19601
Opti / Blue Fort Worth Boat Club
5. Tanner Ward 17420
Opti / Blue LYC
6. Mercedes Porter 15555
Opti / White Rush Creek Yacht Club
7. Gianpaolo Keating 16366
Opti / White Fort Worth Boat Club
8. Ashleigh Hoye 18422
Opti / White Rush Creek Yacht Club
9. Max Nilsson 17761
Opti / Red FWBC
10. Tony Slowik III 19636
Opti / Red Lakewood Yacht Club
11. Ewan Dossin 12808
Opti / Blue Lakewood Yacht Club
12. Brindle Burt 18160
Opti / Red FWBC
13. William Baker 21410
Opti / Blue Lakewood Yacht Club
14. AJ Ghazi 19289
Opti / Blue FWBC
15. Austyn Johnson 20133
Opti / White FWBC
16. Scott Mather 17770
Opti / Blue Lakewood Yacht Club
17. James Brock 20139
Opti / Blue AYC
18. Kyle Hoeffner 20817
Opti / Blue LYC
19. Kynes Cabrera 18959
Opti / Blue AYC
20. Keen Cabrera 9759
Opti / White AYC
 


Opti Green
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Scotty Huffman 16008
Opti Green / Fort Worth Boat Club
2. Harrison Fincher 21163
Opti Green / Fort Worth Boat Club
3. Rylan Hood TBD
Opti Green / FORT WORTH BOAT CLUB
4. Noah Gammell 9032
Opti Green / Fwbc
5. Briar Burt TBD
Opti Green / FWBC
6. Eli Pfarrer 7
Opti Green / Grapevine Sailing Club
7. Henry Plaskota 16102
Opti Green / Fort Worth Boat Club
8. Keo Chupin 16987
Opti Green / Fwbc
9. Toyo Chupin 7780
Opti Green / Fwbc
10. Luke LaQuey 8957
Opti Green / Fort Worth Boat Club
11. Isabel Gammell ?
Opti Green / FWBC
12. Henry Murphey 1860
Opti Green / Fort Worth Boat Club
13. Finn MESSNER 1960
Opti Green / Fort Worth Boat Club
14. Dylan Tomko 19162
Opti Green / HYC
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2018 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network