Registrants For
The Chocopalooza Regatta
Rush Creek Yacht Club

November 10-11, 2018
84 people have registered for this event

420 Club
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Hanna Progelhof 8542 Taylor Snyder
420 Club / RCYC
2. Alexander Wise 7229 Jakob Sutton
420 Club / Lakewood YC
3. Paul Houston 5061 Celia Houston
420 Club / LYC
4. Grace Bates 2379 Kelly Bates
420 Club / Lakewood YC
5. Nathan-Gautham Gantala 7056 Fiona Froelich
420 Club / AYC
6. Lucy Brock 6225 Julius Heitkoetter
420 Club / AYC
 


Laser 4.7
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Camryn Colonna 4
Laser 4.7 / RCYC
2. Andrew Hemker 71
Laser 4.7 / RCYC
3. Alex Havens 100623
Laser 4.7 / Grapevine SC Junior
4. Cassandra Havens 10
Laser 4.7 / Grapevine SC Junior
5. Ethan Polsen 187738
Laser 4.7 / Lakewood Yacht Club
6. Drew Gourley 214588
Laser 4.7 / LYC
7. Jacob Brown 162400
Laser 4.7 / Lakewood Yacht Club
8. Keaton Chandler 161116
Laser 4.7 / RCYC
9. Reid Johnson 180121
Laser 4.7 / Fort Worth Boat Club
10. Cayden Vandling 24108
Laser 4.7 / Rush Creek Yacht Club
11. Matthew Schloemer 154246
Laser 4.7 / RCYC
12. Richie Amato 175002
Laser 4.7 / Austin Yacht Club
13. Brindle Burt 46
Laser 4.7 / FWBC
 


Laser Radial
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Isaac Barkley 178925
Laser Radial / RCYC
2. Andrew Vandling 207154
Laser Radial / Rush Creek Yacht Club
3. ALiyah Ravji 197593
Laser Radial / RCYC
4. Lucas Swearingen 162179
Laser Radial / GSC
5. Daniel Polson 201311
Laser Radial / GSC
6. ashton Pigulski 200196
Laser Radial / GSC
7. Wendi Froelich 1130
Laser Radial / Austin YC
8. Sara Melanson 170675
Laser Radial / Lakewood Yacht Club
9. JEB Bradford 8
Laser Radial / Grapevine Sailing Club
10. Cullen Bryant 211539
Laser Radial / Corinthian Sailing Club
11. Abi Beesley 143393
Laser Radial / RCYC
12. Justin Sasek 157853
Laser Radial / Grapevine Sailing Club
13. Imad Mabsout 190289
Laser Radial / Lakewood Yacht Club
14. Aston Atherton 197059
Laser Radial / Rush Creek Yacht Club
15. Aubin Hattendorf 188092
Laser Radial / CSC
16. Kate Schmiege 199144
Laser Radial / Rush Creek Yacht Club
17. Gust Schmiege 187677
Laser Radial / RCYC
18. Lucija Ruzevic 205399
Laser Radial / DCYC/GCYSA
 


Optimist
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Mercedes Porter 15555
Optimist / White Rush Creek Yacht Club
2. Parker Younger 19797
Optimist / Red Fort Worth Boat Club/P1
3. Gianpaolo Keating 16366
Optimist / White FWBC
4. Ewan Dossin 12808
Optimist / Blue Lakewood Yacht Club
5. Ashleigh Hoye 18422
Optimist / White Rush Creek Yacht Club
6. William Baker 22490
Optimist / Blue Lakewood Yacht Club
7. Ava Anderson 18910
Optimist / Red Lakewood Yacht Club
8. Catherine Froelich 19624
Optimist / Blue Austin YC
9. AJ Ghazi 19289
Optimist / Blue FWBC-P1
10. Taylor Barney 21040
Optimist / Blue Rush creek YC
11. Luke LaQuey 20124
Optimist / Blue Fort Worth Boat Club
12. Nicholas Carew 19627
Optimist / Red AYC/P1
13. Blake Polsen 11270
Optimist / Blue Lakewood Yacht Club
14. Cole Gourley 22285
Optimist / Blue LYC
15. Kynes Cabrera 18959
Optimist / Blue AYC
16. Keen Cabrera 9759
Optimist / White AYC
17. Brock Smith 17922
Optimist / Red Fort Worth Boat Club
18. Zachary Brown 22264
Optimist / Blue Lakewood Yacht Club
19. Mathieu Brown 22265
Optimist / Blue Lakewood Yacht Club
20. Mac Cronan 22385
Optimist / Blue HYC
21. Tanner Ward 17420
Optimist / Blue Lyc
22. MAX NILSSON 17761
Optimist / Red FWBC/ P1
23. Kailey Warrior 22019
Optimist / Red HYC
24. James Brock 22550
Optimist / Blue AYC
25. Garrett Sugg 13569
Optimist / Red Houston Yacht Club
26. Dylan Tomko 19162
Optimist / White HYC LCYC
 


Optimist Green
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Ian Farley 15973
Optimist Green / Lakewood YC
2. Finn Messner 1960
Optimist Green / Fort Worth Boat Club
3. Elizabeth Cleaves 1
Optimist Green / Corinthian Sailing Club
4. Eli Pfarrer 7q
Optimist Green / Grapevine Sailing Club
5. Kaylee Keever 20824
Optimist Green / HYC
6. Henry Murphey 8160
Optimist Green / FWBC
7. Harrison Fincher 21163
Optimist Green / Fort Worth Boat Club
8. William Wise 16102
Optimist Green / Lakewood
9. Patrick Willits 9265
Optimist Green / Lakewood YC
10. Dax Marsden 66783
Optimist Green / Lakewood Yacht Club
11. kai plunkett 17423
Optimist Green / lakewood yacht club, tx
12. Genevieve Young 8674
Optimist Green / RCYC
13. Teddy Reiser 21844
Optimist Green / Lakewood Yacht Club
14. Noah Gammell 9032
Optimist Green / FWBC
15. Isabel Gammell 15657
Optimist Green / FWBC
16. Karaline Cronan 21823
Optimist Green / HYC
17. Patrick McNamara 22111
Optimist Green / LYC
18. Meike Prins 3
Optimist Green / CSC
19. Linde Prins 7
Optimist Green / White CSC
20. Audrey Atherton 18674
Optimist Green / Rush Creek Yacht Club
21. Briar Burt 14691
Optimist Green / FWBC
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2018 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network