Registrants For
Florida East Coast Series, Regatta #3
US Sailing Center Martin County

March 24, 2019
40 people have registered for this event

Club 420
    Skipper Club Sail# Boat Name Fleet / Division Make/Model Rating Date Entered
1. Allen Smith III
*
Victoria Smith
Chautauqua Lake YC 6 Club 420 / / 0 03/19/2019
2. finn martin
*
Chase Kennedy
Palm Beach Sailing Club 16 Club 420 / / 0 03/22/2019
3. Sailor Mohrman
*
Gia Rivers
Space Coast Sailing - EGYC 5853 Club 420 / / 0 03/20/2019
4. Karis Gaponiuk
*
Jacob Gingras
Youth Sailing Foundation Indian River County 3 Club 420 / / 0 03/20/2019
5. JohnMark Gaponiuk
*
Sarah Eliason
YSF of IRC 4 Club 420 / / 0 03/20/2019
6. Ethan Rushlow
*
PBSC 7840 Club 420 / / 0 03/20/2019
7. Kate Herter
*
USSCMC 10 Club 420 / / 0 03/19/2019
8. Henry Taylor
*
Harper Case
PBSC 1 Club 420 / / 0 03/21/2019
9. Nita Holloway
*
Cate Lovelady
YSF of Indian River County 2 Club 420 / / 0 03/19/2019
10. Jacob Ammons
*
Treasure Coast Youth Sailing Foundation 5 Club 420 / / 0 03/24/2019
11. Jimmy Wood
*
Brooke BIBY
Space Coast Sailing - EGYC 4913 Club 420 / / 0 03/21/2019
12. Thomas Schuerger
*
Space Coast TBD Club 420 / / 0 03/19/2019
 


Open Bic
    Skipper Club Sail# Boat Name Fleet / Division Make/Model Rating Date Entered
1. Caroline Locke
*
USSCMC 14 Open Bic / / 0 02/22/2019
2. Ethan Linder
*
Space Coast Sailing - EGYC 8565 Open Bic / / 0 03/22/2019
3. alice leroux
*
Halifax Youth Sailing Daytona Beach 9076 Open Bic / / 0 03/20/2019
4. Benjamin Mohrman
*
Space Coast Sailing -EGYC 8833 Open Bic / / 0 03/20/2019
5. Pia Mohrman
*
Space Coast Sailing - EGYC 71 Open Bic / / 0 03/20/2019
6. Jack Allen
*
Space Coast Sailing 7660 Open Bic / / 0 03/23/2019
7. Julie Zahniser
*
USSCMC 6245 Open Bic / / 0 03/21/2019
8. Peik Sander
*
USSCMC n/a Open Bic / / 0 03/19/2019
9. Jakub Barski
*
USSCMC 8 Open Bic / / 0 03/24/2019
 


Opti Gold
    Skipper Club Sail# Boat Name Fleet / Division Make/Model Rating Date Entered
1. CADANCE OSWALD
*
PBSC 19140 Opti Gold / / 0 01/28/2019
2. Elizabeth Wire
*
US Sailing Center Martin County 18544 Opti Gold / / 0 03/19/2019
3. Everett Bruckerhoff
*
Palm Beach Sailing Club 21713 Opti Gold / / 0 03/20/2019
4. William Kulas
*
USSCMC 17412 Opti Gold / / 0 03/20/2019
5. Beck Brill
*
Coral Reef Yacht Club 22750 Opti Gold / / 0 02/26/2019
6. Nick Crull
*
YSF of Indian River 22042 Opti Gold / / 0 03/20/2019
7. Shae Riley
*
youth sailing foundation of Indian river county 22556 Opti Gold / / 0 03/23/2019
8. Gianpaolo Keating
*
PBSC 16366 Opti Gold / / 0 03/19/2019
 


Opti Silver
    Skipper Club Sail# Boat Name Fleet / Division Make/Model Rating Date Entered
1. ELINA Oswald
*
PBSC 4602 Opti Silver / / 0 01/28/2019
2. Grady Stahl
*
US Sailing Center Martin County 21667 Opti Silver / / 0 03/22/2019
3. Mia Stahl
*
US Sailing Center Martin County 21668 Opti Silver / / 0 03/22/2019
4. Evelyn Bruckerhoff
*
Palm Beach Sailing Club 4610 Opti Silver / / 0 03/20/2019
5. Peter Swanson
*
YSFIR 7 Opti Silver / / 0 03/20/2019
6. Adam Lee
*
USSCMC 21645 Opti Silver / / 0 03/18/2019
7. Tainoa Hartley
*
usscmc 21663 Opti Silver / / 0 03/18/2019
8. Ronja Sander
*
YSFVB n/a Opti Silver / / 0 03/19/2019
9. Michael Ladd
*
YSF 22554 Opti Silver / / 0 03/19/2019
10. Katie Hardy
*
Treasue Coast 44 Opti Silver / / 0 03/24/2019
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2019 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network