Registrants For
Gasparilla Regatta
Tampa Yacht and Country Club

January 12-13, 2019
53 people have registered for this event

Green Fleet
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Daniel Smith 21758
Green Fleet / St Petersburg Yacht Club
2. Ethan Smith 9257
Green Fleet / Tampa yacht and country club
3. Annelise Walker 15064
Green Fleet / Clearwater Community Sailing Center
4. Addison Binkowski 16849
Green Fleet / Clearwater Community Sailing Center
5. Finn Cox 10167
Green Fleet / Spyc
6. Blake Vincent 97925
Green Fleet / DIYSF
7. Cole Rogers 11395
Green Fleet / St Petersburg Yacht Club
8. Thomas Guilford Jr. 10961
Green Fleet / St. Petersburg
9. Leah Abrams 17777
Green Fleet / Spyc
10. Bennett Lamb 20288
Green Fleet / SPYC
11. Reese Ellis 18298
Green Fleet / St. Petersburg Yacht Club
12. Ryder Ellis 14691
Green Fleet / St. Petersburg Yacht Club
13. Jad Abedrabbo 11437
Green Fleet / SPYC
14. Wesley Wood 18122
Green Fleet / Spyc
15. Luke Dluzneski 16138
Green Fleet / St petersburg yacht club
16. Riley Corrigan 1901
Green Fleet / VYBA
17. Cooper Lee 16123
Green Fleet / CCSC
18. Duncan Hardy 18058
Green Fleet / DIYC
19. Regina Rettig 21845
Green Fleet / MRPF
20. Chase Carney 1712
Green Fleet / CCSC
21. Serenity Jackson 6
Green Fleet / CCSC
22. Isabella Phiscator 16023
Green Fleet / CCSC
23. Leona Mounts 5064
Green Fleet / CCSC
24. Bailey Pickel 5
Green Fleet / DIYC
25. Luke Osborne 15
Green Fleet / Davis Island
26. Leah Park 10677
Green Fleet / CCSC
27. Anthony Smart 88
Green Fleet / DIYSF
28. Julian Alvarez 17395
Green Fleet / Davis Island
29. Logan Haworth 8
Green Fleet / Davis Island Yacht Club
30. OLIVIA CASTALDI 20498
Green Fleet / DIYS
31. Pete Caputo 12914
Green Fleet / DIYC
32. Charles Reynolds 9284
Green Fleet / SPYC
 


Opti RWB
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Charles McGucken 17813
Opti RWB / Blue TYCC
2. Skip Eckhard Blank 2
Opti RWB / Blue Tampa Yacht Club
3. Matthew McGonigal 17077
Opti RWB / Red CCSC
4. Jackson Lee 17053
Opti RWB / Blue CCSC
5. Landon Coleman 17701
Opti RWB / White YYBA
6. Nate Clement 17404
Opti RWB / Blue DIYC
7. Carter Weatherilt 19768
Opti RWB / Red Clearwater Community Sailing Center
8. Garrett January 18295
Opti RWB / White CCSC
9. Caroline Arthur 19039
Opti RWB / Blue Tampa Yacht Club
10. Davis Wash Blank 1
Opti RWB / Blue TYCC
11. Kate Arthur 15299
Opti RWB / White Tampa Yacht
12. Macy Parke 8298
Opti RWB / Blue CCSC
13. Anna Jacobson 15684
Opti RWB / Blue TYCC
14. Gianna Talarico 15150
Opti RWB / Blue CCSC
15. Anthony Alessi 18313
Opti RWB / Blue Davis Island
16. Tanner DeMarzo 18588
Opti RWB / Red Clearwater Community sailing center
17. Nicholas Waite 12450
Opti RWB / Red VYBA
18. Joseph Aidan Ocasio 1022
Opti RWB / Red Tampa Yacht and Country Club
19. Tom Seibold 10210
Opti RWB / Blue CCSC
20. Christopher Shaffer 12900
Opti RWB / White DIYC
21. Grace Howard-Allen 8455
Opti RWB / Blue Davis island
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2019 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network