Registrants For
St. Thomas International Optimist Regatta and TOTE Maritime Clinic
St. Thomas Yacht Club - St. Thomas, VI

June 10-16, 2019
38 people have registered for this event

Opti Championship Fleet
    Skipper Sail# Class Hometown Yacht Club
1. Pearse Dowd USA 21833 Opti Championship Fleet *, * Corinthian Yacht Club
2. Gilman Hackel USA21447 Opti Championship Fleet *, * Pensacola Yacht Club
3. Ian Farley USA 15973 Opti Championship Fleet *, * Lakewood Yacht Club
4. Rocco Wright IRL 1608 Opti Championship Fleet *, * HYC
5. Elliott Lipp USA 22181 Opti Championship Fleet *, * Lauderdale Yacht Club / Carolina Yacht Club (SC)
6. Madeline Janzen USA 18508 Opti Championship Fleet *, * Lakewood Yacht Club
7. Ian Fox USA 21699 Opti Championship Fleet *, * CRYC
8. Garrett Fox USA 22082 Opti Championship Fleet *, * CRYC
9. Dylan Balunas USA 22211 Opti Championship Fleet *, * Corintian Yacht Club
10. Audrey Foley USA 21303 Opti Championship Fleet *, * Lauderdale Yacht Club
11. Salvador Iovine ARG 3808 Opti Championship Fleet *, * Club NĂ¡utico Mar del Plata / Tino's Clinic
12. Lukas Kiesselbach BAH 601 Opti Championship Fleet *, * LCIS Sailing
13. Santos Barbero ARG 3670 Opti Championship Fleet *, * Club nautico mar del plata / Tino's Clinic
14. Harvey DeMovick USA 18700 Opti Championship Fleet *, * NESS
15. Daniel Connors CAN 1738 Opti Championship Fleet *, * RNSYS / Tino's Clinic
16. Winn Majette ISV 343 Opti Championship Fleet *, * STYC
17. Beck Brill USA 22750 Opti Championship Fleet *, * Coral Reef Yacht Club
18. Stewart McCaleb 14099 Opti Championship Fleet *, * Alamitos Bay Yacht Club
19. Patrick Greensmith ANT 10 Opti Championship Fleet *, * Antigua Yacht Club
20. Diego Ewinger USA 17405 Opti Championship Fleet *, * Antigua yacht club
21. kyla benesch 18309 Opti Championship Fleet *, * cryc
22. Sebastian Kempe BER1010 Opti Championship Fleet *, * Royal Bermuda YC
23. Magnus Ringsted BER 1205 Opti Championship Fleet *, * Royal Bermuda Yacht Club
24. Miles Julien 21924 Opti Championship Fleet *, * CRYC
25. Jack Redmond USA 22280 Opti Championship Fleet *, * Lauderdale YC /NBYC
26. William Baker USA 22490 Opti Championship Fleet *, * Lakewood Yacht Club
27. Amaru Soler PUR 327 Opti Championship Fleet *, * PUR IOR Sailing Team
 


Opti Green Fleet
    Skipper Sail# Class Hometown Yacht Club
1. James Dugas JCD Opti Green Fleet *, * PYC
2. Noah Gautier 12087 Opti Green Fleet *, * Mobile Yacht Club
3. Sienna Wright 1462 Opti Green Fleet *, * HYC
4. Isabella Calzadilla 495 Opti Green Fleet *, * Club Nautico de San Juan
5. Elizabeth Xydas 15436 Opti Green Fleet *, * Coral Reef Yacht Club
6. Finnegan Grainger USA19350 Opti Green Fleet *, * CRYC / AYC
7. Charles Julien 22183 Opti Green Fleet *, * CRYC
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2019 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network