Registrants For
FLYING SCOT® WIFE HUSBAND CHAMPIONSHIP
FSSA, Fleet 23 and the Corinthian Sailing Club

September 13-15, 2019
32 people have registered for this event

Challenger Division
    Name Session Hometown Yacht Club
1. Forest Atkins
Mandy McCracken -Atkins
Challenger Division Dallas, TX USA Corinthian SC Dallas
2. Robert Muller
Margaret Muller
Challenger Division Madison, MS USA Jackson Yacht Club
3. Stephen Benenson
Amy Chorost
Challenger Division Dallas, TX USA Corinthian Sailing Club
4. Phil Morris
Teresa Morris
Challenger Division Garland, TX USA CSC
5. JC Adrian
Judy Adrian
Challenger Division garland, TX USA CSC
 


Championship Division
    Name Session Hometown Yacht Club
1. Michael Faugust
Jennifer Ikeda-Faugust
Championship Division Baileys Harbor, WI USA Ephraim Yacht Club
2. Jeff Linton
Amy Smith Linton
Championship Division Ruskin, FL USA Davis Island YC
3. John Domagala
Susan Domagala
Championship Division Spring, TX USA Pensacola Yacht Club
4. Gregory Kampf
Diane Kampf
Championship Division Whitinsville, MA USA Massapoag Yacht Club
5. Jeff Perna
Carolyn Perna
Championship Division Dallas, TX USA CSC
6. Jeff Progelhof
Erin Progelhof
Championship Division Heath, TX USA Rush Creek Yacht Club
7. Bronson Bowling
Championship Division St. Louis, MO USA Carlyle Sailing Association
8. Lynn Bruss
Bill Bruss
Championship Division Lookout Mountain, GA USA Privateer Yacht Club
9. Robert Cummings
Nina Cummings
Championship Division Mesquite, TX USA Corinthian Sailing Club
10. Mark Taylor
Michele Taylor
Championship Division Tampa, FL USA Clinton Lake Sailing Association
11. Bill Draheim
Jennifer Draheim
Championship Division Royse City, Texas USA Rush Creek Yacht Club
12. Greta Mittman
Michael Mittman
Championship Division Garland, TX USA Corinthian Sailing Club
13. Ben Williams
Deb Aronson
Championship Division Urbana, IL USA Clinton Lake Sailing Association
14. Steve Comen
Renee Comen
Championship Division Dallas, TX USA Corinthian Sailing Club
15. Barry Hambrick
Tracy Hambrick
Championship Division BUCHANAN, GA USA Birmingham Sailing Club
16. Tyler Andrews
Carrie Andrews
Championship Division Deer Park, MD USA DCYRA
17. Tom Miller
Melissa Miller
Championship Division Rockwall, TX USA CSC
18. Ryan Malmgren
Stacey Rieu
Championship Division Verona, WI USA Ephraim Yacht Club
19. Kelly Gough
Heidi Gough
Championship Division Coppell, TX USA Corinthian Sailing Club
20. Jack Marsh
Beth Marsh
Championship Division Rockwall, TX USA RCYC
 


Non-Spinnaker Division
    Name Session Hometown Yacht Club
1. Jim Thal
Rhonda Thal
Non-Spinnaker Division Plano, TX USA Corinthian Sailing Club
2. Tracy Crothers
Gary Crothers
Non-Spinnaker Division Dallas, TX USA Corinthian Sailing Club
3. Edward Stehel, Jr
Elizabeth Stehel
Non-Spinnaker Division Dallas, TX USA Corinthian Sailing Club
4. Doug Carriger
Brittney Carriger
Non-Spinnaker Division Richardson, TX USA Corinthian Sailing Club
5. Peter Petrik
Adrienne Palmer
Non-Spinnaker Division Dallas, TX USA CSC
6. Laurie Berger
Brian Levine
Non-Spinnaker Division *, * USA Corinthian Sailing Club
7. Baron Eliason
Katie Eliason
Non-Spinnaker Division Lubbock, TX USA Dry Playa Sailing Club
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2019 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network