Challenger Division
    Name Session Hometown Yacht Club
1. Eric Reisdorf
Eileen Reisdorf
Challenger Division Dallas, TX USA Corinthian Sailing Club
2. Forest Atkins
Mandy McCracken -Atkins
Challenger Division Dallas, TX USA Corinthian SC Dallas
3. Phil Morris
Teresa Morris
Challenger Division Garland, TX USA CSC
4. JC Adrian
Judy Adrian
Challenger Division garland, TX USA CSC
5. Robert Muller
Margaret Muller
Challenger Division Madison, MS USA Jackson Yacht Club
 


Championship Division
    Name Session Hometown Yacht Club
1. Barry Hambrick
Tracy Hambrick
Championship Division BUCHANAN, GA USA Birmingham Sailing Club
2. Bronson Bowling
Rachel Bowling
Championship Division St. Louis, MO USA Carlyle Sailing Association
3. Mark Taylor
Michele Taylor
Championship Division Tampa, FL USA Clinton Lake Sailing Association
4. Ben Williams
Deb Aronson
Championship Division Urbana, IL USA Clinton Lake Sailing Association
5. Robert Cummings
Nina Cummings
Championship Division Mesquite, TX USA Corinthian Sailing Club
6. Greta Mittman
Michael Mittman
Championship Division Dallas, TX USA Corinthian Sailing Club
7. Steve Comen
Renee Comen
Championship Division Dallas, TX USA Corinthian Sailing Club
8. Kelly Gough
Heidi Gough
Championship Division Coppell, TX USA Corinthian Sailing Club
9. Jeff Perna
Carolyn Perna
Championship Division Dallas, TX USA CSC
10. Tom Miller
Melissa Miller
Championship Division Rockwall, TX USA CSC
11. Jeff Linton
Amy Smith Linton
Championship Division Ruskin, FL USA Davis Island YC
12. Tyler Andrews
Carrie Andrews
Championship Division Deer Park, MD USA DCYRA
13. Michael Faugust
Jennifer Ikeda-Faugust
Championship Division Baileys Harbor, WI USA Ephraim Yacht Club
14. Ryan Malmgren
Stacey Rieu
Championship Division Verona, WI USA Ephraim Yacht Club
15. Fred Soward
Roberta Soward
Championship Division CORPUS CHRISTI, TX USA LCYC
16. Gregory Kampf
Diane Kampf
Championship Division Whitinsville, MA USA Massapoag Yacht Club
17. John Domagala
Susan Domagala
Championship Division Spring, TX USA Pensacola Yacht Club
18. Lynn Bruss
Bill Bruss
Championship Division Lookout Mountain, GA USA Privateer Yacht Club
19. Mary Anne Hopper
John Hopper
Championship Division Heath, TX USA RCYC/SDYC
20. Jeff Progelhof
Erin Progelhof
Championship Division Heath, TX USA Rush Creek Yacht Club
21. Melissa Hemker
Eric Hemker
Championship Division Heath, TX USA Rush Creek Yacht Club
22. Bill Draheim
Jennifer Draheim
Championship Division Royse City, Texas USA Rush Creek Yacht Club
 


Non-Spinnaker Division
    Name Session Hometown Yacht Club
1. Tracy Crothers
Gary Crothers
Non-Spinnaker Division Dallas, TX USA Corinthian Sailing Club
2. Edward Stehel, Jr
Elizabeth Stehel
Non-Spinnaker Division Dallas, TX USA Corinthian Sailing Club
3. Doug Carriger
Brittney Carriger
Non-Spinnaker Division Richardson, TX USA Corinthian Sailing Club
4. Laurie Berger
Brian Levine
Non-Spinnaker Division *, * USA Corinthian Sailing Club
5. JOSEPH DeCosta
Elizabeth DeCosta
Non-Spinnaker Division DALLAS, TEXAS USA Corinthian Sailing Club
6. Graham Bryant
Ellen Bryant
Non-Spinnaker Division Dallas, TX USA Corinthian Sailing Club
7. Peter Petrik
Adrienne Palmer
Non-Spinnaker Division Dallas, TX USA CSC
8. Jason Treadway
Brandy Treadway
Non-Spinnaker Division Dallas, TX USA CSC