Registrants For
USA Junior Olympic Sailing Festival

April 13-14, 2019
49 people have registered for this event

420
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Eva Blauvelt TBD Grayson Berrier
420 / Atlanta Yacht Club
2. CARLYN BLAUVELT TBD Erika Kaczynski
420 / Atlanta Yacht Club
3. Lucy Spearman 13130
420 / Atlanta Yacht Club
4. Nadia Reynolds 3 Cameron Friedauer
420 / Hoover Sailing Club
5. Ellie Spearman TBD AYC Ava Wurm
420 / Atlanta Yacht Club
6. Ben Woods TBD AYC2 Hayden Brautigan
420 / Atlanta Yacht Club
7. Isabel Smith 8401 Michael Bowen
420 / BSC
8. Erika Ann Kaczynski EE Erika Ann Adele Kaczynski
420 / AYC
 


Green Fleet Opti
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Cecelia Stewart 14305
Green Fleet Opti / Columbia Sailing Club
2. Matthew Hassinger 17771
Green Fleet Opti / Columbia Sailing Club
3. dodson bolles na
Green Fleet Opti / atlanta yacht club
4. Bryson Phelps TBD
Green Fleet Opti / Pensacola Yacht Club
5. Scott Thomas 13864
Green Fleet Opti / Columbia Sailing Club
6. Catherine Jowers 13879
Green Fleet Opti / Columbia Sailing Club
7. logan Mosley 10795
Green Fleet Opti / Columbia Sailing Club
8. dean plants 321
Green Fleet Opti / ayc
 


Laser Radial
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Kate Zurinskas 187874
Laser Radial / Lake Lanier SC
2. Daniel Escudero 194236
Laser Radial / Atlanta Yacht Club
3. Amaya Escudero 208388
Laser Radial / Atlanta Yacht Club
4. Emma Friedauer 70
Laser Radial / Hoover Sailing Club
5. Abbie Binzer 166118
Laser Radial / Louisville Sailing Club
6. Parker Thran 178530
Laser Radial / LLSC
7. steven luitjens 165985
Laser Radial / none
8. Addison Jones 144344
Laser Radial / Pensacola Yacht Club
9. James Wilson 196445
Laser Radial / Adelaide Sailing Club
10. Diego Zackary Carvajal 187866
Laser Radial / None
11. Jackson Mathis Unknown
Laser Radial / LLSC / Pensacola Yacht Club
12. Sophia Woodbury Tbd
Laser Radial / Lake Lanier Sailing Club
 


Open Bic
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Andrew Ettlemyer 9638
Open Bic / Columbia Sailing Club
2. Caleb Runyan 9636
Open Bic / Columbia Sailing Club
 


Opti Championship
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Owen Zurinskas 12992
Opti Championship / Lake Lanier SC
2. James Folk 20494
Opti Championship / Atlanta Yacht Club
3. Leif Carlson 19977
Opti Championship / Atlanta Yacht Club
4. Tanner DeMarzo 18588
Opti Championship / Clearwater community Sailing Center
5. Arabella Duer 13352
Opti Championship / BYSC/DDT
6. Lachlan Duer 16321
Opti Championship / BYSC/DDT
7. Mary Helen Reddaway 10111
Opti Championship / LLSC
8. Will Rucker 19790
Opti Championship / JIJYC/DDT
9. Claire Perez 16720
Opti Championship / Pensacola Yacht Club
10. Emmett Perez 15064
Opti Championship / Pensacola Yacht Club
11. Myles Wilson USA 22740
Opti Championship / Adelaide Sailing Club
12. Darby Smith 16719
Opti Championship / BSC
13. Ben Spengeman 9610
Opti Championship / Louisville Sailing CLub
14. Kaiulani Sherrow ?
Opti Championship / Privateer Yacht Club
15. Trey Medlin 19787
Opti Championship / CYC-NC / DDT
16. Gwendolyn Woodbury 15784
Opti Championship / Lake Lanier Sailing Club
17. Oliver Woodbury 01
Opti Championship / Lake Lanier Sailing Club
18. Malone Overend 8451
Opti Championship / Lake Lanier Sailing Club
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2019 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network