Registrants For
2019 WIND Regatta
Columbia Gorge Racing Association

July 20-21, 2019
49 people have registered for this event

Club 420
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Thomas Pentimonti Tbd
[Pending]
Club 420 / Narrows Race Team
2. Pelle Bergstrom TBD Julia
[Pending]
Club 420 / Gorge Sailing Team
3. Benny Davidson TBD Dominc Davidson
[Pending]
Club 420 / Gorge Sailing Team
4. Lily Simpson TBD Eva Jones
Club 420 / Gorge Sailing Team
5. Stella Waag TBD Tanner Brownback
[Pending]
Club 420 / Gorge Sailing Team
6. Kate Pauly TBD Anna Sherry
[Pending]
Club 420 / Gorge Sailing Team
 


Laser
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Sebastien LeRoy 0000
Laser / Seattle Yacht Club
2. Delaney Hammer 204234
Laser / Seattle Yacht Club
 


Laser 4.7
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Casey Pickett 196814
Laser 4.7 / Willamette Sailing Club
2. Cailin Tucker TBD
Laser 4.7 / Orcas Island Yacht Club
3. Jack Carroll 197510
Laser 4.7 / SYC
4. Ryan Milne 103
Laser 4.7 / SYC
5. Jaden Unruh TBD
Laser 4.7 / Narrows Race Team
6. Teddy Gao none yet
Laser 4.7 / Wilamette Sailing Club
7. Hayden Flaskerud TBA
Laser 4.7 / Gig Harbor
8. Natalie Serbousek 210172
Laser 4.7 / BYC/SYC
 


Laser Radial
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Stuart Blakey tbd
Laser Radial / Seattle Yacht Club
2. Barrett Lhamon 172473
Laser Radial / PMYC
3. Alex Horne 199982
Laser Radial / Community Sailing of Colorado
4. William Mueller 184588
Laser Radial / ABYC
5. Corbin Torralba 212270
Laser Radial / GHYC/Narrows Race Team
6. Ria West 210707
Laser Radial / Friday Harbor
7. Miles Williams Tbd
Laser Radial / Sail Sand Point
8. Dayne Hall 175236
Laser Radial / Narrows Race Team
9. Erik Anderson TBD -
Laser Radial / Sail Sand Point
10. Sammy Farkas 204477
Laser Radial / SYC/BYC
11. Max Doane 213880
Laser Radial / Seattle YC/Port Madison YC
12. Hannah Beaver TBD
Laser Radial / Sail Sand Point
13. Emma Powell 206165
Laser Radial / BYC
14. Cooper Hand 206170
Laser Radial / Seattle Yacht Club
 


Optimist
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Nicholas Mueller 19492
Optimist / ABYC/VYC
2. Matthew Young CAN 1783
Optimist / Royal Vancouver YC
3. Natasha Macklin CAN 1701
Optimist / Royal Vancouver Yacht Club
4. Mia Boguslavsky 1511
Optimist / RVanYC
5. Dieter Creitz USA 13616
Optimist / SYC
6. Colin Gilley 21203
Optimist / Royal Vancouver Yacht Club
7. Alex Shemwell USA20950
Optimist / Seattle Yacht Club
8. Genevieve Shemwell USA14732
Optimist / Seattle Yacht Club
9. Alexander Baldwin 22526
Optimist / Seattle Yacht Club
10. sam bush 21565
Optimist / SYC
11. Oliver Hume 1288
Optimist / RVYC
12. Alex Zaputil 20694
Optimist / Seattle Yacht Club
13. Alan Timms 19146
Optimist / Seattle Yacht Club
14. Jonathan Miles 22772
Optimist / Narrows racing team
15. Forbes Noland TBD
Optimist / Narrows Race Team
16. Eva Gao 19603
Optimist / WSC
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2019 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network