Registrants For
The 15th Annual Xtreme Regatta July 15 and 16, 2019 Hosted by the Oshkosh Yacht Club on Lake Winnebago

July 15-16, 2019
58 people have registered for this event

X Boat
    Skipper Boat Name Bow#/Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. James Smith
*
Delaney Smith
B Bananas J-22 X Boat
*, * Oshkosh Yacht Club
2. Skyler Swearingen
*
Owen Kohut
Spitfire D-8 X Boat
*, * Delavan
3. Ashley Mueller
*
Maggie Probst
Beulah Beauty B-28 X Boat
*, * LBYC
4. Jonah Boykin
*
Callie Smith
Boaty McBoatface B-11 X Boat
*, * LBYC
5. Sean Mihelich
*
Quinn O'Dell
Jet OO-747 X Boat
*, * Lac La Belle
6. Quinn Kaiser
*
Stuart Niedziela
Full Tilt V-19 X Boat
*, * Pewaukee Yacht Club
7. Kamron Kaiser
*
Peter Wilkinson
Goofball V-99 X Boat
*, * Pewaukee Yacht Club
8. Brian Zettlemoyer
*
Matthew Ward
BreeZy B-20 X Boat
*, * LBYC
9. Lindsey Vollmar
*
Kelsey Vollmar
Shezawiz A-17 X Boat
*, * CLYC
10. Ellie Harned
*
Austin Steiner
Winderful X-4 X Boat
*, * Pine Lake
11. Kit Harned
*
Stella Marina
Special K X-40 X Boat
*, * Pine Lake
12. Harry Hirschberg
*
Caden Harrison
May The Wind Be With You J-151 X Boat
*, * Oshkosh
13. Jackson Walker
*
Paxton Denton
LandShark OO-144 X Boat
*, * LaBelle Yacht Club
14. Maria Castle
*
Delaney Ruedinger
Epic X J-25 X Boat
*, * Oshkosh
15. Nathan Vaupel
*

[Pending]
Frayed Knot A-42 X Boat
*, * CLYC
16. Judah Victor
*
Jonah Wojciechowski
Surprise Atack J-35 X Boat
*, * Oshkosh Yacht Club
17. Drake Lauritch
*
Clayton Poquette
RetroFit J-4 X Boat
*, * Oshkosh Yacht Club
18. Isabelle Rietz
*
Hailey Greeson
Sassy Sailor B-5 X Boat
*, * Beulah
19. Abby Eckert
*
Alison Heimsch
Not Too Sh-Abby A-136 X Boat
*, * Cedar Lake Yacht Club
20. Charlie Eckert
*
Carson Boemer
Triskaidekaphobia A-13 X Boat
*, * Cedar Lake Yacht Club
21. William Kraemer
*
Helen Kraemer
I-75 X Boat
*, * Lake Geneva Yacht Club
22. Finn Burdick
*
Colton Hibbard
Blue Lightning I-45 X Boat
*, * LGYC
23. Sam Eckert
*
Nigel Trester
Samurai A-36 X Boat
*, * Cedar Lake Yacht Club
24. Brittany Shabino
*
Jacok Eckert
CLASSIFIED A-5 X Boat
*, * CLYC
25. Reed Alness
*
Juliet Narut
FOR FUN D-527 X Boat
*, * DLYC
26. Jack Steiner
*
Alec Harnard
X-41 X Boat
*, * Pine Lake Yacht Club
27. Ian McClenathan
*
Anna Clair
Papa's Pride D-51 X Boat
*, * Delavan Lake Yacht Club
28. Justin Heimsch
*
Keegan McKillip
Just-In-Time A-15 X Boat
*, * Cedar
29. Meredith Weston
*
Zoe Olmsted
Queen Meri J-20 X Boat
*, * Oshkosh Yacht Club
30. Sydney Urben
*
Mia Brandt
Urben Legends B-215 X Boat
*, * Lake Beulah
31. Emmett Clair
*
Catherine Bransfield
Breez-E D-21 X Boat
*, * DLYC
32. Anneliese LeRoy
*
Caroline LeRoy
B's Knees B-14 X Boat
*, * LBYC
33. George Holland
*
Oliver Gray
Black Heart I-39 X Boat
*, * Lake Geneva
34. Trainer Rolfs
*
James Bakar
Choo CHoo Train X-51 X Boat
*, * Pine
35. Cole Thompson
*
Ellie Siepman
Bill Murray! NO-5 X Boat
*, * North Lake
36. Suzanne Ackley
*
Molly Hostetler
Xackley X-13 X Boat
*, * Pine
37. Henry Ackley
*
Grayson Bruss
Super Duck X 31 X Boat
*, * Pine
38. Jacob Zaiser
*
Chris Horn
Z Ya Later X-2 X Boat
*, * Pine Lake
39. Jacob Bowman
*
Lizzy Lynn
Escape J-1 X Boat
*, * Oshkosh
40. Elise Brandt
*
Macy Neudorff
Froggy B-25 X Boat
*, * Lake Beulah Yacht Club
41. Burke Buser
*
Liam Gosset
The Goat J-32 X Boat
*, * Oshkosh
42. Quintin Barkell
*
Campbell Harrison
Sea Serpent J-98 X Boat
*, * Oshkosh Yacht Club
43. Jack Scherer
*
Ethan Bowman
Fearless J-2 X Boat
*, * Oshkosh
44. Liam Gerard
*
Boston Brogan
Frictionless I-65 X Boat
*, * LGYC
45. Leah Johnson
*
Zoe Johnson
X-pletive NO-359 X Boat
*, * North Lake Yacht Club
46. Tanner Theisn
*
Finn Thompson
Okie Dokie NO-111 X Boat
*, * North Lake
47. Matthew Sexton
*
Ava Novak
I-30 X Boat
*, * lgyc
48. Riley Jensen
*
William Wagner
All Riled Up NO-321 X Boat
*, * North Lake Yacht Club
49. Graham Hetzler
*
Macey McClenathan
Crackers D-30 X Boat
*, * Delavan
50. Jared Plummer
*
Joey Plummer
JPower I-35 X Boat
*, * Lake Geneva Yatch Club
51. Jackson Brockman
*
Tanner Hetherington
Mille A III OO-111 X Boat
*, * La Belle Yacht Club
52. Grace Toney
*
Kate Lynn
Superstition J-13 X Boat
*, * Oshkosh OYC
53. Hunter Ott
*
Shelby Konen
HOTT SHOTT A-617 X Boat
*, * Cedar Lake, WI
54. Charlie Bruss
*
Trainer Rolfs
Macht Schnell X-35 X Boat
*, * Pine Lake
55. Charlie Allen
*
Will Utz
Chuck Wagon V-61 X Boat
*, * Pewaukee Yacht Club
56. Austin Barkow
*
Max Barkow
Loose Cannon A-25 X Boat
*, * Cedar Lake Yacht Club
57. Cole Schweda
*
Adam Biwer
Wally's Warriors V-10 X Boat
*, * Pewaukee Yacht Club
58. Augie Jarecki
*
Alex Mueller
B-99 X Boat
*, * Lake Buelah Yacht Club
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2020 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network