Registrants For
The 15th Annual Xtreme Regatta July 15 and 16, 2019 Hosted by the Oshkosh Yacht Club on Lake Winnebago

July 15-16, 2019
58 people have registered for this event

X Boat
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. James Smith J-22 Delaney Smith
X Boat / Oshkosh Yacht Club
2. Skyler Swearingen D-8 Owen Kohut
X Boat / Delavan
3. Ashley Mueller B-28 Maggie Probst
X Boat / LBYC
4. Jonah Boykin B-11 Callie Smith
X Boat / LBYC
5. Sean Mihelich OO-747 Quinn O'Dell
X Boat / Lac La Belle
6. Quinn Kaiser V-19 Stuart Niedziela
X Boat / Pewaukee Yacht Club
7. Kamron Kaiser V-99 Peter Wilkinson
X Boat / Pewaukee Yacht Club
8. Brian Zettlemoyer B-20 Matthew Ward
X Boat / LBYC
9. Lindsey Vollmar A-17 Kelsey Vollmar
X Boat / CLYC
10. Ellie Harned X-4 Austin Steiner
X Boat / Pine Lake
11. Kit Harned X-40 Stella Marina
X Boat / Pine Lake
12. Harry Hirschberg J-151 Caden Harrison
X Boat / Oshkosh
13. Jackson Walker OO-144 Paxton Denton
X Boat / LaBelle Yacht Club
14. Maria Castle J-25 Delaney Ruedinger
X Boat / Oshkosh
15. Nathan Vaupel A-42
[Pending]
X Boat / CLYC
16. Judah Victor J-35 Jonah Wojciechowski
X Boat / Oshkosh Yacht Club
17. Drake Lauritch J-4 Clayton Poquette
X Boat / Oshkosh Yacht Club
18. Isabelle Rietz B-5 Hailey Greeson
X Boat / Beulah
19. Abby Eckert A-136 Alison Heimsch
X Boat / Cedar Lake Yacht Club
20. Charlie Eckert A-13 Carson Boemer
X Boat / Cedar Lake Yacht Club
21. William Kraemer I-75 Helen Kraemer
X Boat / Lake Geneva Yacht Club
22. Finn Burdick I-45 Colton Hibbard
X Boat / LGYC
23. Sam Eckert A-36 Nigel Trester
X Boat / Cedar Lake Yacht Club
24. Brittany Shabino A-5 Jacok Eckert
X Boat / CLYC
25. Reed Alness D-527 Juliet Narut
X Boat / DLYC
26. Jack Steiner X-41 Alec Harnard
X Boat / Pine Lake Yacht Club
27. Ian McClenathan D-51 Anna Clair
X Boat / Delavan Lake Yacht Club
28. Justin Heimsch A-15 Keegan McKillip
X Boat / Cedar
29. Meredith Weston J-20 Zoe Olmsted
X Boat / Oshkosh Yacht Club
30. Sydney Urben B-215 Mia Brandt
X Boat / Lake Beulah
31. Emmett Clair D-21 Catherine Bransfield
X Boat / DLYC
32. Anneliese LeRoy B-14 Caroline LeRoy
X Boat / LBYC
33. George Holland I-39 Oliver Gray
X Boat / Lake Geneva
34. Trainer Rolfs X-51 James Bakar
X Boat / Pine
35. Cole Thompson NO-5 Ellie Siepman
X Boat / North Lake
36. Suzanne Ackley X-13 Molly Hostetler
X Boat / Pine
37. Henry Ackley X 31 Grayson Bruss
X Boat / Pine
38. Jacob Zaiser X-2 Chris Horn
X Boat / Pine Lake
39. Jacob Bowman J-1 Lizzy Lynn
X Boat / Oshkosh
40. Elise Brandt B-25 Macy Neudorff
X Boat / Lake Beulah Yacht Club
41. Burke Buser J-32 Liam Gosset
X Boat / Oshkosh
42. Quintin Barkell J-98 Campbell Harrison
X Boat / Oshkosh Yacht Club
43. Jack Scherer J-2 Ethan Bowman
X Boat / Oshkosh
44. Liam Gerard I-65 Boston Brogan
X Boat / LGYC
45. Leah Johnson NO-359 Zoe Johnson
X Boat / North Lake Yacht Club
46. Tanner Theisn NO-111 Finn Thompson
X Boat / North Lake
47. Matthew Sexton I-30 Ava Novak
X Boat / lgyc
48. Riley Jensen NO-321 William Wagner
X Boat / North Lake Yacht Club
49. Graham Hetzler D-30 Macey McClenathan
X Boat / Delavan
50. Jared Plummer I-35 Joey Plummer
X Boat / Lake Geneva Yatch Club
51. Jackson Brockman OO-111 Tanner Hetherington
X Boat / La Belle Yacht Club
52. Grace Toney J-13 Kate Lynn
X Boat / Oshkosh OYC
53. Hunter Ott A-617 Shelby Konen
X Boat / Cedar Lake, WI
54. Charlie Bruss X-35 Trainer Rolfs
X Boat / Pine Lake
55. Charlie Allen V-61 Will Utz
X Boat / Pewaukee Yacht Club
56. Austin Barkow A-25 Max Barkow
X Boat / Cedar Lake Yacht Club
57. Cole Schweda V-10 Adam Biwer
X Boat / Pewaukee Yacht Club
58. Augie Jarecki B-99 Alex Mueller
X Boat / Lake Buelah Yacht Club
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2019 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network