Registrants For
F.E.C.S. Race #5
Treasure Coast Youth Sailing Foundation

April 28, 2019
60 people have registered for this event

C420
    Skipper Club Sail# Boat Name Fleet / Division Make/Model Rating Date Entered
1. Mylee Smith

Nita Holloway
YSFIRC 1 C420 / / Club 420 0 04/27/2019
2. JohnMark Gaponiuk

Julia Dribben
YSF of IRC 4 C420 / / 0 04/27/2019
3. Maxime Touboul

Sailor 5 C420 / / 0 04/25/2019
4. Matthew St Aubin

Sebastian Garcia-Brosa
UKSC 4118 Beyond Reach 2 C420 / C420 / C420 0 04/23/2019
5. Sarah Eckhardt

Upper Keys Sailing Club 476 C420 / / 0 04/23/2019
6. Ayla Weisberg

Katelyn Ansay
Palm Beach Sailing Club 03 c420 C420 / / c420 0 04/28/2019
7. Jacob Ammons

Tcysf 5 C420 / / 0 04/28/2019
8. Sydney Ohs

Julie Ryan
YSFIRC 2 C420 / / 0 04/24/2019
9. Julianna DiSalvo

Colin McGivney
Palm Beach Sailing Club 99999 C420 / / 0 04/26/2019
10. Jackson Bjorklund

Thomas Schuerger
Melbourne 2 C420 / / 0 04/24/2019
11. Adelaide Vazzana

Christa Bray
Lake Eustis Youth Sailing 9 420 C420 / / 420 0 04/26/2019
12. Frank Garcia-Montes

UKSC 7003 None C420 / / C420 0 04/16/2019
13. Ethan Rushlow

Palm Beach Sailing Club 7840 C420 / / 0 04/22/2019
14. Henry Taylor

PBSC 04 Caroline Taylor C420 / / 0 04/26/2019
15. Karis Gaponiuk

Jacob Gingras
Youth Sailing Foundation IRC 3 C420 / / 0 04/25/2019
16. Sailor Mohrman

Gia Rivers
Space Coast Sailing- EGYC 4913 tbd C420 / / 0 04/22/2019
 


Open Bic
    Skipper Club Sail# Boat Name Fleet / Division Make/Model Rating Date Entered
1. Jaden Elliott

Lake Eustis Youth Sailing Foundation 8972 Open Bic / / 0 04/25/2019
2. Ethan Linder

Space Coast Sailing — EGYC 8565 Open Bic / / 0 04/24/2019
3. Katie Mathews

Space Coast Sailing 11 O’Pen Bic Open Bic / / 0 04/27/2019
4. Max Aitel

Miami Yacht Club 9070 Open Bic / / 0 04/27/2019
5. Paxton Clubb

MYC 8877 Open Bic / / 0 04/24/2019
6. Kai Cote

Eau Gallie Yacht Club 1 Open Bic / / 0 04/19/2019
7. Selah Pearl

Lake Eustis Sailing Club 9055 Open Bic Open Bic / / 0 04/27/2019
8. William Stricklan

Space Coast Sailing - MYC 31 Open Bic / / 0 04/25/2019
9. Julie Zahniser

USSCMC 6245 Open Bic / Bic / Open Bic 0 04/18/2019
10. Kai Maximoff-Klein

Miami Yacht Club 8200 Open Bic / / 0 04/24/2019
11. Daniel Martin

Halifax sailing association 9009 Open Bic / Bic / Open Bic 0 04/11/2019
12. Peik Sander

USSCMC 8259 Open Bic / Bic / O'pen Bic 0 04/23/2019
13. Caroline Locke

USSCMC 14 Open Bic / Bic / Open Bic 0 04/11/2019
14. Benjamin Mohrman

Space Coast Sailing- EGYC 8833 Open Bic / / 0 04/22/2019
15. Pia Mohrman

Space Coast Sailing- EGYC 71 Open Bic / / 0 04/22/2019
 


optimist
    Skipper Club Sail# Boat Name Fleet / Division Make/Model Rating Date Entered
1. Everett Bruckerhoff

Palm Beach Sailing Club 21713 optimist / Red / 0 04/16/2019
2. Evelyn Bruckerhoff

Palm Beach Sailing Club 4610 optimist / Blue / 0 04/16/2019
 


optimist Gold
    Skipper Club Sail# Boat Name Fleet / Division Make/Model Rating Date Entered
1. Shae Riley

YSF Indian River 22556 optimist Gold / Red / 0 04/25/2019
2. William Kulas

USSCMC 17412 optimist Gold / Red / 0 04/24/2019
3. Nicholai Murray

Fort Pierce Riverside 19087 Follow mw optimist Gold / Blue / Optimist 0 04/28/2019
4. Aidan Norvell

Palm Beach Sailing Club 17259 optimist Gold / Red Opti / Opti 0 04/26/2019
5. Nick Crull

YSFIRC 22042 optimist Gold / Blue / 0 04/24/2019
6. Gianpaolo Keating

PBSC 16366 Dawn Treader optimist Gold / White McLaughlin / Optimist 0 04/23/2019
7. Elizabeth Wire

US Sailing Center Martin County 18544 optimist Gold / White McLaughlin / Opti 0 04/24/2019
8. Cadance Oswald

Pbsc 19140 optimist Gold / White / 0 04/26/2019
 


Optimist Silver
    Skipper Club Sail# Boat Name Fleet / Division Make/Model Rating Date Entered
1. Denali Herold

Treasure coast Youth Sailing Foundation 111 Optimist Silver / Red / 0 04/27/2019
2. Rayne Herold

Treasure coast Youth Sailing Foundation 112 Optimist Silver / Blue / 0 04/27/2019
3. Ethan Arias

UKSC TBD sea serpent Optimist Silver / Blue Mc Laughlin / Opti Silver 0 04/22/2019
4. Kiana Rogers

Treasure Coast Youth sailing foundation 108 Opi Optimist Silver / Red N/a / Optimist 0 04/19/2019
5. Jack Coyne

YSFIRC YSF29 Optimist Silver / Blue / 0 04/27/2019
6. George Desjardins

Fort Pierce Riverside 4645 Optimist Silver / Red Opti / Opti 0 04/27/2019
7. DJ Lambert

Fort pierce riverside 12715 Optimist Silver / White / 0 04/27/2019
8. Alexander Edlin

Upper Keys Sailing Club 15727 Opti Optimist Silver / Blue / 0 04/24/2019
9. Midnyte DelValle-Gire

Treasure Coast Youth Sailing Foundation 654321A Midnyte Optimist Silver / Red US / Optimist 0 04/27/2019
10. Reef Baker

Palm Beach Sailing Club 4609 Optimist Silver / White / 0 04/25/2019
11. Rainey Baker

Palm Beach Sailing Club 4601 Optimist Silver / White / 0 04/25/2019
12. Grady Stahl

US Sailing Center Martin County 21667 Optimist Silver / Blue / 0 04/28/2019
13. Mia Stahl

US Sailing Center Martin County 21668 Optimist Silver / White / 0 04/28/2019
14. Peter Swanson

YSFIR 7 Optimist Silver / Red / 0 04/13/2019
15. Tainoa Hartley

Usscmc 21663 Optimist Silver / White / 0 04/24/2019
16. Sebastian Cunningham

PB Sailing Club 4605 Optimist Optimist Silver / White / 0 04/26/2019
17. Adam Lee

USCMC 21169 Optimist Silver / Red / 0 04/24/2019
18. Ronja Sander

YSF 22557 S3 Optimist Silver / Blue / Optimist 0 04/23/2019
19. Michael Ladd

YSF 22554 Optimist Silver / Blue / 0 04/24/2019
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2019 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network