Registrants For
GSBYRA Junior Race Week at Bellport Bay Yacht Club

July 25, 2019
79 people have registered for this event

420
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Giulio Basilico 7501 Jeremy Ailing
420 / Bellport Bay Yacht Club
2. Violet Gordon 1118 Eileen Mehrkens
420 / Bellport Bay
3. Rian Murphy 27421 cia pilcher
420 / bellport bay yacht club
4. Shelby Kaczmarek 757 Grace Mezzatesta
420 / Bellport Bay Yacht Club
5. Connor Cameron 121 Aidan Cameron
420 / Sayville Yacht Club
6. Mia Brandenstein 23 Lizzie Mulle
420 / Babylon
7. Kyle Malone SYC 8 Chase Lessing
420 / Sayville Yacht Club
8. Jack Schultz WYS 7 Arden Fluehr
420 / Westhampton Yacht Squadron
9. Henry Smyth WYS 8 Jade Jackey
420 / WYS
10. Lilly Jette 6537 Isabella Seminario
420 / Babylon Yacht Club
11. Colin Caraher 6615 Conor McGrath
420 / Wet Pants
12. Daniel Hale WYS 6 Richard Kern
420 / Westhampton
13. Erin O'Donnell 41 Nora O'Donnell
420 / sayville yacht club
14. Chase Bent 6674 Henry Krex
420 / Point O’ Woods Yacht Squadron
15. Brooke Bent 6101 Caroline O’Hara
420 / Point O’ Woods Yacht Squadron
16. Bridget Sisk 5048 Eva Leggett
420 / Bellport Bay
17. Terrance Byrnes 4657 Barret Lessing
420 / Terrance Byrnes
18. Elliot Flagg 7718 Miranda Torres
420 / Point O’ Woods Yacht Club
19. Olivia Coffill 71 Carolyn Coffill
420 / Moriches Yacht Club
20. Molly Roy 6106 Spencer Asofsky
420 / Point O’Woods Yach Squadron
21. Ethan Deutsch 6300 Zach Yovino
420 / Wet pants sailing association
22. Ed Sims 24 Jake Pelkowski
420 / Babylon Yacht club
23. Emily Rosado 5064 Maggie Mongiello
420 / Wet Pants Sailing Association
24. Nick Patin 7868 Andre Patin
420 / Point O Woods
25. Emma Strebel WYS 4 Laurel Wilcenski
420 / WYS
26. Ben Metcalfe 7596 Evan Alataris
420 / Bellport yacht club
 


Flying Scot
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Brynn Johnsen 4144 Abigail Springhorn
Henry Welch
Jack Troast
Cassie Kelly
Flying Scot / Bellport Bay
2. Charles Hertz 757 Naomi Schindler-Schul
Nikita Troast
Ada Gordon
Isabella Gasc
Noah Clarke
Flying Scot / Bellport Bay
 


Laser Radial
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. griffin fluehr 100550
Laser Radial / westhampton yacht squadron
 


Opti
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Mairead Reitzel 22189
Opti / Red Bellport Bay
2. Brendan Cameron 11923
Opti / Red Sayville Yacht Club
3. Charlie Brandenstein 21003
Opti / Red Babylon
4. Aaron Kiefer 7626
Opti / Blue Westhampton
5. Lew Gibbons 19668
Opti / Blue Westhampton (WYS)
6. Clarkson Richter 8403
Opti / Blue Sayville Yacht Club
7. Catherine Desmond 16021
Opti / White Sayville Yacht CLub
8. Dylan Williams 9587
Opti / White Wet Pants
9. Finn Capozzi 22371
Opti / Blue Sayville
10. Anders Johnsen 7216
Opti / White Bellport Bay Yacht Club
11. Izadora Meares 17283
Opti / Red Bellport bay
12. Oscar Berman 21210
Opti / Blue Bellport
13. Brady Schultz 11854
Opti / Blue Westhampton Yacht Squadron
14. Bianca Pilcher 6481
Opti / Blue Bellport
15. MAGGIE LEMERY 10873
Opti / Blue Sayville Yacht Club
16. Kate Lemery 15963
Opti / Blue Sayville Yacht Club
17. Nick Galian 21796
Opti / Red BYC
18. George Ostensen 12710
Opti / Blue WYS
19. Maeve Sisk 21566
Opti / Red Bellport Bay
20. Zander Capozzi 9105
Opti / White Sayville YC
21. Nicholas Borruso 19372
Opti / Blue Westhampton Yacht Squadron
22. Sal Nuzzo 21580
Opti / Red Westhampton
23. Kevin Ryan 8487
Opti / Blue Babylon
24. Nate Butler 12304
Opti / Red Babylon
25. spyridon meares 13127
Opti / Red Bellport Bay
26. Declan Cameron 9463
Opti / Blue syc
 


Opti Green
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Keelyn Brink 21572
Opti Green / Babylon
2. Meghan McMackin 11L
Opti Green / wet pants sailing association
3. Ryan Cameron 11998
Opti Green / Sayville Yacht Club
4. Tristan Vitale 12
Opti Green / Wet Pants
5. Jack Gibbons 14269
Opti Green / Westhampton (WYS)
6. Reilly Collins 16572
Opti Green / Sayville
7. Miles Diekmann 22068
Opti Green / Wetpants Sailing Association
8. Mackenzie Klein 9112
Opti Green / Wet Pants Sailing Association
9. Julius Radino E1111
Opti Green / BBYC
10. Alexander Gascon 10091
Opti Green / BBYC
11. Kate Elliott 13307
Opti Green / Sayville Yacht Club
12. Marley Grover P217
Opti Green / Point O' Woods/Babylon YC
13. Jack Grover P417
Opti Green / Point O' Woods/Babylon YC
14. James ostensen 08682
Opti Green / WYS
15. Christopher Costa 61A
Opti Green / Wet Pants Sailing Association
16. Penelope Gordon 17483
Opti Green / BBYC
17. Clara Tebbens 17395
Opti Green / Moriches Yacht Club
18. Jack Mckeon 14602
Opti Green / Moriches Yacht Club
19. Christian Samolinski 3112
Opti Green / Wet Pants Sailing Association
20. Cameron Giordano 8255
Opti Green / Westhampton yacht squadron
21. lilly capozzi 8511
Opti Green / Sayville
 


Sunfish
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Joseph Beitch 79587
Sunfish / Wet Pants
2. William Caggiano 465
Sunfish / Wet Pants
3. Rebecca Runyan 9
Sunfish / Moriches
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2019 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network