Registrants For
GSBYRA Junior Regatta at Long Island Yacht Club

August 09, 2019
77 people have registered for this event

420
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Sofia Scarpa 1088 Timothy Cotroneo
420 / Narrasketuck Yacht Club
2. Declan Queenan 1394 Christopher Woznick
420 / Narrasketuck Yacht Club
3. Liam Lepre 1733 Aidan Queenan
420 / Narrasketuck Yacht Club
4. Dylan O'Donnell 4019 Brandon Farrell
420 / Narrasketuck Yacht Club
5. Nicole Ostapowicz 411 Mark Powell
420 / Narrasketuck Yacht Club
6. Sean Tansey 7718 Henry Krex
420 / Powys
7. Gus Noble 6675 Spencer Krex
420 / Point O’ Woods
8. Lilly Jette 6537 Isabella Seminario
420 / Babylon Yacht Club
9. Jack Schultz WYS 7 Arden Fluehr
420 / Westhampton Yacht Squadron
10. Connor Cameron SYC 2 Aidan Cameron
420 / Sayville Yacht Club
11. Elizabeth Bossert 4575 Jenna Johnson
420 / Wet Pants Sailing
12. Bridget Sisk 8976 Eva Leggett
420 / Bellport Bay
13. Kyle Malone SYC 3 Chase Lessing
420 / Sayville Yacht Club
14. Emma Strebel WYS 4 laurel wilcenski
420 / WYS
15. Daniel Hale WYS 6 Simon Moskowitz
420 / Westhampton
16. Molly Roy 6101 Mia Graziano
420 / Point O’Woods Yacht Squadron
17. Chase Bent 6674 August Stauffer
420 / Point O’ Woods Yacht Squadron
18. Brooke Bent 6106 Caroline O’Hara
420 / Point O’ Woods
19. Terrance Byrnes 4657 Barrett Lessing
420 / Sayville Yacht Club
20. Ben Metcalfe 7596 Brett Dobert
420 / Bellport Bay
21. Elliot Flagg 7888 Sarah Jane O’Connor
420 / Point O’ Woods
22. Conor Roddy 1967 Avery Cripe
420 / Bay Shore
23. Conor McGrath 6615 Ethan Deutsch
420 / WPSA
24. Maxwell Lawrence 7868 Nicholas Patin
420 / Point O’Woods
25. Taylor Amato 66 Sara Probeyahn
420 / Wet Pants
26. Emily Rosado 4590 Maggie Mongiello
420 / Wet Pants Sailing Association
27. Lars Heimlich 3918 Erik Heimlich
420 / Babylon
28. Henry Smyth WYS 8 Jade Jackey
420 / Westhampton
 


Laser
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Sofia Joinnides none
Laser / Bay Shore Yacht Club
2. Nora O´Donnell 154492
Laser / Sayville
 


Laser Radial
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Griffin Fluehr 100550
Laser Radial / Westhampton yacht squadron
2. Spencer Asofsky 23
Laser Radial / Bay Shore
 


Opti
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Dylan Williams 9587
Opti / White Wet Pants
2. Mairead Reitzel 22189
Opti / Red Bellport Bay
3. Spyridon Meares 13127
Opti / Red Bellport bay
4. Izadora Meares 17283
Opti / Red Bellport bay
5. Maeve Sisk 21566
Opti / Red Bellport Bay
6. Kevin Ryan 8487
Opti / Blue Babylon
7. Clarkson Richter 8403
Opti / Blue Sayville Yacht Club
8. Brady Schultz 11854
Opti / Blue Westhampton Yacht Squadron
9. Lew Gibbons 19668
Opti / Blue Westhampton Yacht Squadron
10. Ryan Cameron 11998
Opti / White Sayville Yacht Club
11. Brendan Cameron 11923
Opti / Red Sayville Yacht Club
12. Kate Lemery 15963
Opti / Blue Sayville Yacht Club
13. Jake Sparkes 7252
Opti / Red Westhampton Yacht Squadron
14. maggie lemery 10873
Opti / Blue sayville yacht club
15. Nicholas Borruso 19372
Opti / Blue WYS
16. Nick Galian 21796
Opti / Red BYC
17. George Ostensen 12710
Opti / Blue WYS
18. Catherine Desmond 16021
Opti / White Sayville Yacht CLub
 


Opti Green
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Meghan McMackin 11L
Opti Green / wet pants sailing association
2. Reilly Collins 16572
Opti Green / Sayville
3. Keelyn Brink 21572
Opti Green / Babylon Yacht Club
4. Brett Lennihan 61A
Opti Green / Wet Pants sailing Association of Sayville
5. Emeline Abel 5188
Opti Green / Bay shore yacht club
6. Jack Abel 8
Opti Green / Bay shore yacht club
7. Bianca Pilcher 6481
Opti Green / Bellport bay yacht club
8. Jack Gibbons 14269
Opti Green / Westhampton Yacht Squadron
9. Christopher Costa 14
Opti Green / Wet Pants Sailing Association
10. Miles Diekmann 22068
Opti Green / Wet Pants Sailing Association
11. Hadley Grover P217
Opti Green / Point O’ Woods/Babylon
12. Jack Grover P418
Opti Green / Point O’ Woods/Babylon
13. Marley Grover P218
Opti Green / Point O’ Woods/Babylon
14. James Ostensen 08682
Opti Green / WYS
15. Cameron Giordano 8255
Opti Green / West Hampton yacht squadron
16. Mackenzie Klein 9112
Opti Green / Wet Pants Sailing Association
17. Clara Tebbens 17392
Opti Green / Moriches Yacht Club
18. payton Bottjer 10819
Opti Green / Babylon yacht club
19. Colin Stueber 7426
Opti Green / Babylon yacht club
20. Aidan Stueber 2
Opti Green / Babylon Yacht Club
21. Liam McEvoy 9628
Opti Green / Bay Shore Yacht Club
22. Patrick Heron 4697
Opti Green / Babylon Yacht Club
23. Michael Hazelton 5209
Opti Green / Babylon Yacht Club
 


Sunfish
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Collin Campbell 80168
Sunfish / BSYC
2. William Caggiano 465
Sunfish / Wet Pants
3. Joseph Beitch 79587
Sunfish / Wet Pants
4. Colin Caraher 20
Sunfish / Wet Pants
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2019 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network